OBJAVLJEN SPISAK ZRTAVA U JASENOVCU

Obersturmfuehrer:
zaboravljate da smo svi mi Sloveni! i da smo bili sloveni pre hriscanstva! mi smo jedan narod! i mi i hrvati!
To su LJUDI uradili LJUDIMA...
U ime cega :?: Da li zbog snova o nezavisnoj drzavi :?: ... ili su samo otimali tudje. Kad lopov upadne u neku kucu i pobije celu porodicu da bi je opljackao to se osudjuje i kaznjava a kad se to radi u ime "visih ciljeva" nema kazne nego se pocinioci proglasavaju herojima :!:
...ipak je u osnovi svakog rata "pljacka" a ostale razloge su ljudi "izmislili" da ih ne bi "grizla savest"
 
Mile sa Manjace:
Obersturmfuehrer:
zaboravljate da smo svi mi Sloveni! i da smo bili sloveni pre hriscanstva! mi smo jedan narod! i mi i hrvati!

I covek je nekad bio majmun. Tako da tvoje patetike nista ne znace. Smrt zlotvorima anti Srpskim. Sve to treba poravniti.

Vidi radikal,i kao i svi radikali,(čast S.Dragišiću),
ne veruje u Boga.Pa da i Pašić je u mladosti bio socijalista,izvinjavam se što sam tu veličinu srpske istorije doveo u vezu sa vama.
 
zt:
Mile sa Manjace:
Obersturmfuehrer:
zaboravljate da smo svi mi Sloveni! i da smo bili sloveni pre hriscanstva! mi smo jedan narod! i mi i hrvati!

I covek je nekad bio majmun. Tako da tvoje patetike nista ne znace. Smrt zlotvorima anti Srpskim. Sve to treba poravniti.

Vidi radikal,i kao i svi radikali,(čast S.Dragišiću),
ne veruje u Boga.Pa da i Pašić je u mladosti bio socijalista,izvinjavam se što sam tu veličinu srpske istorije doveo u vezu sa vama.

EVO DS-OVACKI "HUMANIZAM", "HUMANISTI" SU KAO USTASE:
"Kolektivni centar "Poljoplod" u Valjevu.I ako nam ništa nisu ponudili,osim 120000 dinara(da za to kupimo stan ili kucu),u junu 2003.godine su nam iskljucili vodu i struju.Od juna 2003. do maja 2004.godine bili smo i bez vode i bez struje(čitavu zimu nismo imali grijanje,a bilo je i -15).
Povjerenik za izbjeglice u Valjevu Jelica Simeunovic(clan GSS) nam je prijetila da ćemo biti protjerani u Hrvatsku ako ne napustimo kol.centar,bakama od 80 godina je prijetila samaranjem,optuzivala nas da smo poceli rat,govorila kako su Hrvati nasa braca,pobacala nam hranu iz frizidera(šta kažeš na ovo) i svaki Boziji dan nas pljuvala preko medija pod kontrolom DS(Radio Valjevo,Vujic televizija,novine Napred).Ti isti mediji nisu hteli da objave nijedno naše saopštenje,osim TV "MARS" koja je pojam za demokratiju.
Takođe i mnogi mediji iz Beograda su sve ovo precutkivali.
Na lokalnom nivou u Valjevu na vlasti je bila DS sa svojim satrapima.Kada smo tražili pomoć od njih oni su se sprdali i ismijavali sa nama i samo pitali-a što se ne vratite?
Umalo da zaboravim i onog lopova Ozrena Tosica koji nam je prijetio policijom i slao saopštenja u kojima piše da nam je nudio bolji smjestaj-e da Bog da mu njegova djeca zivjela u tom boljem smjestaju."
 
A ko su ti DS,valjda nas ima normalnih,koji nikad nismo,niti ćemo,ako nas pamet posluži biti članovi,bilo KOJE mafijaške,političke,tj.UDBAŠKE organizacije..
Jer moj Miki upamti:VRAPCI SU UVEK I JATU,A ORAO JE SAM.
I mir ti brate,i od Boga blagodat.
 
Hellen:
iron:
Moramo i mi njima prirediti jedan Jasenovac...BAR JEDAN


...И тиме бисмо се показали потпуно исти као они! :?
( Е , овакви нас обрукаше и пред Богом и пред светом! )

Bravo,Hellen,svago treba da bude odgovoran za svoje postupke,popravljajmo mi sebe,i ne treba da se bavimo sa tuđom mržnjom,jadom,bedom i čemerom.
Pomisli kako je teško onima koji moraju da žive sa takvim osećanjima.
 

Back
Top