Kako se otarasiti njegove devojke?

lidicc

Početnik
Poruka
9
Bili smo zajedno jedno vreme,kaze mnogo me je voleo,ali ja ga ostavim i posle samo 6 dana on nadje drugu i to iz mog grada bas.Najvise me povredilo sto me je tako brzo zamenio drugom,posle navodne velike ljubavi.Znaci sve je bila laz!E sad hocu da mu vrati za sve.Ako se otarasim nje,mozda uspem da mu vrati,a mozda opet ozivimo ono...zato pomagajte!!!
 
Ja tebe bas i ne kontam puno :roll:
Prvo kazes da te povredio sto te tako brzo zamjenio drugom, pa onda hoces da mu se osvetis, pa zatim da ozivis ono. Moras prvo da skontas sta ti zapravo zelis. Mada ja licno ne bih rekla da ste vas dvoje bas ludi jedno za drugim.
 
Pa što si ga ostavila?
Nemoj da pokušavaš da je se otarasiš,nije ona kriva što je on takav kakav jeste,da se ne izrazim drugačije.
Šta ti treba takav momak u životu.
Na kraju šta i da se pomiriš,pa se opet posvađaš,ko ti garantuje da ne bi opet našao neku drugu.
Nikada se ne treba vraćati na staro,hiljadu puta sam to napravila i ipak nije vredelo.
Zato nemoj! :D
 
lidicc:
Bili smo zajedno jedno vreme,kaze mnogo me je voleo,ali ja ga ostavim i posle samo 6 dana on nadje drugu i to iz mog grada bas.Najvise me povredilo sto me je tako brzo zamenio drugom,posle navodne velike ljubavi.Znaci sve je bila laz!E sad hocu da mu vrati za sve.Ako se otarasim nje,mozda uspem da mu vrati,a mozda opet ozivimo ono...zato pomagajte!!!

MOŽDA JE LIK NAŠAO DRUGU TAKO BRZO DA BI MANJE MISLIO NA TEBE..KLIN SE KLINOM IZBIJA (još jedno naše debilsko razmišljanje) :lol:
 
Kada ste bili zajedno nije ti bio zanimljiv pa si ti raskinula vezu.Medjutim sada kada ima novu devojku,nije bitno da li je voli ili ne,tebi je krivo i hoces da se pomiris ili nesto slicno.Pa ti si zeznula stvar i nemas prava da tom decku smetas i rasturas novu vezu.Cini mi se da ti je ego proradio e pa kod nas uvek vazi tudje sladje 8)
 
lidicc:
Bili smo zajedno jedno vreme,kaze mnogo me je voleo,ali ja ga ostavim i posle samo 6 dana on nadje drugu i to iz mog grada bas.Najvise me povredilo sto me je tako brzo zamenio drugom,posle navodne velike ljubavi.Znaci sve je bila laz!E sad hocu da mu vrati za sve.Ako se otarasim nje,mozda uspem da mu vrati,a mozda opet ozivimo ono...zato pomagajte!!!

Nikako! Sedi i plači kad ne znaš šta hoćeš i pusti ljude nek se vole :!:
 
Čekaj ti nas pitaš kako da osvojiš mladog uspešnog biznismena sa kojim si raskinula i on sad ima drugu devojku a ti ne znaš kako da je se otarasiš pa misliš da će pušenje da ti pomogne :roll: E pa to moraš sa njim da porazgovaraš u četiri oka :lol: :twisted: Ti si malo konfuzna devojčice čim si postavila pet tema odjednom, saberi se bre malo :shock: Nađi sebi neki hobi, idi u teretanu ,nadji posao pa onda nećeš morati da loviš biznismene :lol:
 
lidicc:
Bili smo zajedno jedno vreme,kaze mnogo me je voleo,ali ja ga ostavim i posle samo 6 dana on nadje drugu i to iz mog grada bas.Najvise me povredilo sto me je tako brzo zamenio drugom,posle navodne velike ljubavi.Znaci sve je bila laz!E sad hocu da mu vrati za sve.Ako se otarasim nje,mozda uspem da mu vrati,a mozda opet ozivimo ono...zato pomagajte!!!
Da,da verovatno je trebao da saceka peMziju,pa da ode u staracki dom pa tamo da nadje neku babu i neku sestru koju bi trpao onako pride. O cemu pricas ti uopste? Verovatno bi bila srecna kad bi se zamonasio u prihvatio celibat samo zbog tebe.
A ti hoces da ga vratis da bi mu se nayebala majke,a? Ti si stavrno jedna dokona devojka,a uz to delujes mi i jadno.Nemas preca posla nego da se svetis za nesto sto uopste nema veze sa tobom.Jel te prevario,nije?Raskinuli ste i sta sad? Povredjena ti je sujeta ili nesto drugo?Ajde bre....moreeeeee
 
lidicc:
Bili smo zajedno jedno vreme,kaze mnogo me je voleo,ali ja ga ostavim i posle samo 6 dana on nadje drugu i to iz mog grada bas.Najvise me povredilo sto me je tako brzo zamenio drugom,posle navodne velike ljubavi.Znaci sve je bila laz!E sad hocu da mu vrati za sve.Ako se otarasim nje,mozda uspem da mu vrati,a mozda opet ozivimo ono...zato pomagajte!!!
Ne moraju bas svi da znaju na forumu,koliko si jadna,glupa i iskompleksirana... :twisted:
 
lidicc:
Bili smo zajedno jedno vreme,kaze mnogo me je voleo,ali ja ga ostavim i posle samo 6 dana on nadje drugu i to iz mog grada bas.Najvise me povredilo sto me je tako brzo zamenio drugom,posle navodne velike ljubavi.Znaci sve je bila laz!E sad hocu da mu vrati za sve.Ako se otarasim nje,mozda uspem da mu vrati,a mozda opet ozivimo ono...zato pomagajte!!!

Devojcice, spusti se malo na zemlju. Razmisljas kao neka pacenica od 15-16 godina.
 

Back
Top