Kako se otarasiti njegove devojke?
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Kako se otarasiti njegove devojke?

Početnik
    Učlanjen
    17.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kako se otarasiti njegove devojke?

Bili smo zajedno jedno vreme,kaze mnogo me je voleo,ali ja ga ostavim i posle samo 6 dana on nadje drugu i to iz mog grada bas.Najvise me povredilo sto me je tako brzo zamenio drugom,posle navodne velike ljubavi.Znaci sve je bila laz!E sad hocu da mu vrati za sve.Ako se otarasim nje,mozda uspem da mu vrati,a mozda opet ozivimo ono...zato pomagajte!!!

Domaćin LUDICA (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    101

Podrazumevano

Ja tebe bas i ne kontam puno
    Prvo kazes da te povredio sto te tako brzo zamjenio drugom, pa onda hoces da mu se osvetis, pa zatim da ozivis ono. Moras prvo da skontas sta ti zapravo zelis. Mada ja licno ne bih rekla da ste vas dvoje bas ludi jedno za drugim.

Ističe se Selena (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

Pa što si ga ostavila?
    Nemoj da pokušavaš da je se otarasiš,nije ona kriva što je on takav kakav jeste,da se ne izrazim drugačije.
    Šta ti treba takav momak u životu.
    Na kraju šta i da se pomiriš,pa se opet posvađaš,ko ti garantuje da ne bi opet našao neku drugu.
    Nikada se ne treba vraćati na staro,hiljadu puta sam to napravila i ipak nije vredelo.
    Zato nemoj!

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

ma,gluposti! zivi i pusti druge da zive! nadji si novog decka s kojim ces se bolje slagati,a njih ostavi na miru to sto je on nasao novu devojku za tako kratko vreme ne znaci apsolutno nista. nadji i ti novog i boljeg decka pa ste 1:1! :wink:

Početnik
    Učlanjen
    05.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kako se otarasiti njegove devojke?

Citat Original postavio lidicc
    Bili smo zajedno jedno vreme,kaze mnogo me je voleo,ali ja ga ostavim i posle samo 6 dana on nadje drugu i to iz mog grada bas.Najvise me povredilo sto me je tako brzo zamenio drugom,posle navodne velike ljubavi.Znaci sve je bila laz!E sad hocu da mu vrati za sve.Ako se otarasim nje,mozda uspem da mu vrati,a mozda opet ozivimo ono...zato pomagajte!!!
    MOŽDA JE LIK NAŠAO DRUGU TAKO BRZO DA BI MANJE MISLIO NA TEBE..KLIN SE KLINOM IZBIJA (još jedno naše debilsko razmišljanje)

Zainteresovan član ajkulica (avatar)
    Učlanjen
    12.01.2005.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Kada ste bili zajedno nije ti bio zanimljiv pa si ti raskinula vezu.Medjutim sada kada ima novu devojku,nije bitno da li je voli ili ne,tebi je krivo i hoces da se pomiris ili nesto slicno.Pa ti si zeznula stvar i nemas prava da tom decku smetas i rasturas novu vezu.Cini mi se da ti je ego proradio e pa kod nas uvek vazi tudje sladje 8)

Ističe se sibirska (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Nikako! Sedi i plači kad ne znaš šta hoćeš i pusti ljude nek se vole

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Klinacke furke... Curici je povrijedjen ego...

Početnik
    Učlanjen
    17.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

chaj od brshljena

Ističe se Felerična (avatar)
    Učlanjen
    25.01.2005.
    Reputaciona moć
    71

Podrazumevano

Čekaj ti nas pitaš kako da osvojiš mladog uspešnog biznismena sa kojim si raskinula i on sad ima drugu devojku a ti ne znaš kako da je se otarasiš pa misliš da će pušenje da ti pomogne E pa to moraš sa njim da porazgovaraš u četiri oka Ti si malo konfuzna devojčice čim si postavila pet tema odjednom, saberi se bre malo :shock: Nađi sebi neki hobi, idi u teretanu ,nadji posao pa onda nećeš morati da loviš biznismene

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.04.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Uh, konfuzno...
    Upamti, UVEK se sve vrati...ali nismo mi ti koji vracamo..zato, ako ti je savest cista, ne brini...vratice mu se...

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Podrazumevano

Citat Original postavio Gazdarica
    Klinacke furke... Curici je povrijedjen ego...
    Управо то!

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Da,da verovatno je trebao da saceka peMziju,pa da ode u staracki dom pa tamo da nadje neku babu i neku sestru koju bi trpao onako pride. O cemu pricas ti uopste? Verovatno bi bila srecna kad bi se zamonasio u prihvatio celibat samo zbog tebe.
    A ti hoces da ga vratis da bi mu se nayebala majke,a? Ti si stavrno jedna dokona devojka,a uz to delujes mi i jadno.Nemas preca posla nego da se svetis za nesto sto uopste nema veze sa tobom.Jel te prevario,nije?Raskinuli ste i sta sad? Povredjena ti je sujeta ili nesto drugo?Ajde bre....moreeeeee

Početnik
    Učlanjen
    31.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Ne moraju bas svi da znaju na forumu,koliko si jadna,glupa i iskompleksirana...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.06.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

ajde nam lepo pojasni jel ti ustvari hoces da mu se vratis ili samo da mu se svetis?
    nista mi nije jasno :? :? :?

Početnik
    Učlanjen
    23.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Devojcice, spusti se malo na zemlju. Razmisljas kao neka pacenica od 15-16 godina.

Slične teme

1. Kako se otarasiti zene - smešni video!
    Autor MarijanaSkot u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 11.10.2008., 12:24
  2. Kako se otarasiti....
    Autor divIja u srcu u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 11.02.2008., 16:05
  3. Kako se otarasiti
    Autor M.M.L. u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 19.11.2006., 22:11
  4. Kako se otarasiti 540.filost-a ?
    Autor @ u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 05.10.2005., 15:47
  5. LJUDI PRILEPCI; KAKO IH SE OTARASITI?!?
    Autor $helobina u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 68
    Poslednja poruka: 17.07.2005., 00:50

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •