SPOMENAR

Gicana i Dikan
30cc5r5.jpg


20gl7de.jpg


9hp3q8.jpg


2my3k8i.jpg


i39dna.jpg
 
Gicanin bata Dikan prozvan je Dilkan, jer luđe mače od njega nikad nismo imali,a imali smo ih mnogo .Maleni je toliko živahan i nevaljao, da je to za posebnu priču, kroz kuću se kreće tako što se svima prihevta za odeću, na kaznu, tj. fajtanje vodom odgovara nameštanjem kao da jedva čeka da se kupa, a hranu samo što ne otima iz usta, pravi mali razbojnik i sveopšti miljenik:):heart:, ali svima u kući deluje, kao da uopšte ne raste, mada je hiperaktivan:confused:.Evo našeg Dilkana
w2jcco.jpg


32zkx9s.jpg


24nfyqa.jpg


34npgs9.jpg


r7vokx.jpg


2rxirkg.jpg
 
Opet placem za maleckom. :sad2:
A tek ja, Mimi, nikad je neću prežaliti, kao ni sve ostale, bile su deo moga života:heart:Opet, nešto se, kao tešim, ono malo života bilo joj je ispunjeno sa puno ljubavi i mislim da je to osećala, zaista smo je mnogo voleli, kao i sve njih(nju možda malkice više, zbog njene sudbine, kao i ovog malog razbojnika).Mimi, molim te, da mi odgovoriš ako znaš, zašto su mi neke sličice iznenada nestale(delite or move), šta je u pitanju?:confused:
 
Zahvaljujući smotanoj i šuntavoj gazdarici, koja je samu sebe pokušala da likvidira i doobrano sredila ligamente na nozi, sličica poduže nije bilo.Kako sam protekle 2 nedelje provela pretežno u krevetu, shvatila sam da je to omiljeno mesto boravka mojih ukućana- i ljudskih i životinjskih, ponekad se vodi prava rovovska borba oko mesta za spavanje, u kojoj obično pobedu odnose mačkez:(
Gužva u šesnaestercu- prvaz:lol:
1zegtw4.jpg


1hyrrb.jpg
 
Moja Bebana ima specifičan način lalanja, da li ste videli mačku, koja pravi ovakav ugaoz:hm:
6odjwg.jpg


muzfph.jpg


E, pošto sam bila mnogo vredna i pošteno se namučila da razbucam jastuče(sad mu nije ništa), mogla bih malo i da dremnem, baš sam se umorilaz;)z:shock:
2csau4m.jpg
 
U kući se vodi oštra borba oko toga ko je "pravi" gazda i odmeravaju snage između mojega miloga muža i Grujašina- procenite i sami- sličnih su "gabarita" i "s' tolku vratinu"obojcaz:mrgreen:z:p

16kn7me.jpg


Zato je moj maleni Darko rešio da pripomogne njegovom obožavanom Gruji i "naoružao" ga(džaba ujak pokušavao da ga podmiti):zelenko2::poklon::zcepanje:

fcmah3.jpg
 
Maleni Dikan-Dilkan, najzad je počeo da raste, čak se i podgojio:zskace:, mada je i dalje totalno:zblesav:.Evo ga u "žvaka" položaju, greje smotanoj gazdarici povređenu noguz:lol:
205rpsz.jpg


2cfzdzd.jpg


23shwg4.jpg
 

Back
Top