SRECAN RODJENDAN.....

I meni je juce bio.Ili ce biti....hm...a da u februaru :wink:
__________________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
smackbum.gif
smoke.gif
 
Corey,ovo sam napisao i otvorio ovaj topic sa krajnje drugarskom i romanticnom porukom(nestalo je te romantike,ja opet ko Kihot,u vecitoj potrazi za njom),zasto sad tako?Ajmo ga malo po dobroj volji.Ako moze,ako ne opet dobro.
 
dejo:
pa ima li iko uskoro rodjendan pa da ga izljubimo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops:
Imam ja! 15.09.Posto znam da ste alergicni na razne goste moja sifra je AVIV, ali mi je ne prepoznaje, a kontakt sa administratorom ili pokusaj menjanja sifre ne uspeva. Zato sada kao Tsetsa,pozdrav! :wink: :wink:
 
Tsetsa:
dejo:
pa ima li iko uskoro rodjendan pa da ga izljubimo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops:
Imam ja! 15.09.Posto znam da ste alergicni na razne goste moja sifra je AVIV, ali mi je ne prepoznaje, a kontakt sa administratorom ili pokusaj menjanja sifre ne uspeva. Zato sada kao Tsetsa,pozdrav! :wink: :wink:

a otkud tebi da je neko alergican na goste??????????
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
Tsetsa:
dejo:
pa ima li iko uskoro rodjendan pa da ga izljubimo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops:
Imam ja! 15.09.Posto znam da ste alergicni na razne goste moja sifra je AVIV, ali mi je ne prepoznaje, a kontakt sa administratorom ili pokusaj menjanja sifre ne uspeva. Zato sada kao T
setsa,pozdrav! :wink: :wink:

Srcan ti rodjendan sunce moje zarko.
Volim te volim ti si moje blago.
I nek ti cvece u zivotu cveta.
I srecnozivi mnogo mnogo leta.
Jeb? ga daslje neznam :wink:
 
dejo:
Tsetsa:
dejo:
pa ima li iko uskoro rodjendan pa da ga izljubimo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops:
Imam ja! 15.09.Posto znam da ste alergicni na razne goste moja sifra je AVIV, ali mi je ne prepoznaje, a kontakt sa administratorom ili pokusaj menjanja sifre ne uspeva. Zato sada kao Tsetsa,pozdrav! :wink: :wink:

a otkud tebi da je neko alergican na goste??????????
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Pa po raznim forumima ljudi se izjasnjavaju da bi se svi trebali registrovati, zato sto ima svakakvog sveta. A meni ne uspeva, sada mi je stigao mail od administratora. Videcemo. Pozdrav. :wink:
 
E dugo sam odolevao da napisem ono 'Srecan ti rodjendan sunce moje zarko...' ... Marinko Rotkvic bese, jel' da?

I eto, neko uskocio pre mene... Doduse, ja sam mislio na malo preradjenu verziju:

Srecan ti rodjendan, sunce li ti zarko...

:lol: :lol: :lol:
 

Back
Top