Vremeplov

Boomerang

Zainteresovan član
Poruka
389
Kada bi postojao vremeplov, gde bi ste putovali, i zasto?
U PROSLOST ili u BUDUCNOST ?

Sto se mene tice, ja bi is'o u buducnost. Mnogo me zanima dokle ce dogurati ljudski rod, i sta ce sve izmisliti.
 
Probaj tramvajem sedmicom s kraja na kraj :lol:

Nazovimo to DUH TRANZICIJE



Od kineza, preko haj-tek dela, pa stari grad, pa Taš (mmmmm...) pa gore do pijace, uz Bulevar, strogo, a tamo tezge, blato
 

Izabrao bih oba vremepolova, za prošlost i budućnost.

Zanimljivije je, barem meni - teleportovanje.
Inače, US vlada je zamrzla projekat na neodređeno, zbog visokih troškova. Kinezi su prvi uspeli da teleportuju česticu na 20 cm 8)
 
Ja pa ja:
Proslost, ali samo svoju.
I to sa ovim shvatanjem sveta i ljdui.

Takodje...cisto da proverim onu "eh, da mi je ova pamet onda bila... " ... ali samo na kratko
... onda back to the present ... pa right to the future :P... pa opet back to the present...i tako u krug dok mi se ne zavrti u glavi... :?
 
Ja bih se vratio u vreme dok su Sloba, Tuđman, Kučkan, Alija, Kira i Rugoba bili mala deca...
a vi dalje nagađajte šta bi im sve radio! :twisted: :wink:

Gde si Milo... kako mi se samo omaklo... :twisted:
 
Volela bih da se krecem kroz sadasnjost, ali na drugaciji nacin - tako da svakog trenutka budem na nekom drugom, NOVOM MESTU. Nije u pitanju samo prostor koji mozemo obuhvatiti pogledom. Volela bih da mogu da se krecem kroz vodu, vazduh, kroz strukturu predmeta, kroz unutrasnost zemlje, kroz organizam, svetlost, zvuk, boju...
Da mogu da zavirim u neciju svest, u neciju lepo namestenu sobu,
(a da to ne znas)! 8)
Volela bih kroz sadasnjost da razumem ono sto jos niko nije - ODAKLE DOLAZI PROSLOST I KUDA VODI VREME?
 
paj sad teoriju :lol: :lol: :lol:

recimo da se priroda svega :?: ispoljava kroz razne stvari---fizichke zakone,emocije,razne pojavne oblike itd... :lol: :lol:

to znachi da bilo kada bilo gde dobijesh sve--mislim mozesh da ukapirash sve :lol: :lol:

tako je nastala reklama---bilo kuda kiki svuda :lol: :lol: :lol:
 
U proshlost naravno- ali sa danashjim znanjem. Prvo bih ishla u stari Egipat (mmmm, egzotika i senzualnost), pa bih svratila do Aleksandra Velikog (ono, na kratko picence), pa onda sve od pochetka 1900. Tu je bilo dosta uzbudljivo. :D
 
Betty:
Probaj tramvajem sedmicom s kraja na kraj :lol:

Nazovimo to DUH TRANZICIJE

Od kineza, preko haj-tek dela, pa stari grad, pa Taš (mmmmm...) pa gore do pijace, uz Bulevar, strogo, a tamo tezge, blato
Ovo mi više deluje kao put oko sveta za 20 dinara.
 
U budusnost...hteo bi da vidim koliko ce sva tehnologija napredovati za nekih 50 godina..
a kad bi isao u proslost,vratio bi se u vreme WW2 da vidim sta je bilo sa Hitlerom,ali da sve to posmatram iz neke nevidljive perspektive..ne da ja ucestvujem. :D
 
Zelim da se vratim u proslost u ono vrijeme kad su u modi bile one velike, raskosne haljine i loknice...
I generalno, mislim da sam stvorena za neko proslo vrijeme...
 
Kad bih bio zeljan akcije, isao bih u buducnost...da vidim kakvih novih skalamerija ima, a bogami i cemu sluze. :idea: :wink:

Interesantno bi bilo i projahati nekom prerijom videti indijance i malo ziveti sa njima.

Ili zadici "suknjicu" nekoj e`la LujXIV dami.

A bogami u doba dinosaurusa otici sa sve space opremom drpljenom u buducnosti. :wink:
 
Tinar:
U proshlost naravno- ali sa danashjim znanjem. Prvo bih ishla u stari Egipat (mmmm, egzotika i senzualnost), pa bih svratila do Aleksandra Velikog (ono, na kratko picence), pa onda sve od pochetka 1900. Tu je bilo dosta uzbudljivo. :D
Ne zaboravi da me pozoves.... 8)
Znas koliko zelim da idem u Egipat! :lol:
 
snaja88:
Tinar:
U proshlost naravno- ali sa danashjim znanjem. Prvo bih ishla u stari Egipat (mmmm, egzotika i senzualnost), pa bih svratila do Aleksandra Velikog (ono, na kratko picence), pa onda sve od pochetka 1900. Tu je bilo dosta uzbudljivo. :D
Ne zaboravi da me pozoves.... 8)
Znas koliko zelim da idem u Egipat! :lol:
Chim nabavim jedan vremeplov, pravac Stari Egipat!!! 8)
 
DisMisaL:
Betty:
Probaj tramvajem sedmicom s kraja na kraj :lol:

Nazovimo to DUH TRANZICIJE

Od kineza, preko haj-tek dela, pa stari grad, pa Taš (mmmmm...) pa gore do pijace, uz Bulevar, strogo, a tamo tezge, blato
Ovo mi više deluje kao put oko sveta za 20 dinara.

put oko sveda na ćilimu zlog duha :lol:


bilo bi dobro da može, kad smo već tamo (negde) nešto i da izmenimo.

Npr. da Nbgd bude građen po prvobitnoj zamsli, da bude ispresecan kanalima po kojima plove gondole :lol:
Pa onda, onaj Franc Ferdinand...kakav je bio u krevetu, baš me zanima
pa Holivud u svojim počecima
pa kakav je bio Dizni kad je bio mali
e, da, i mali Joža - da mu virimo u sobu :D pa da posle ćornemo onaj afrodizijak od tigrovine, i napravimo biznis OVDE i SADA
 
rozemimoze:
Volela bih da se krecem kroz sadasnjost, ali na drugaciji nacin - tako da svakog trenutka budem na nekom drugom, NOVOM MESTU. Nije u pitanju samo prostor koji mozemo obuhvatiti pogledom. Volela bih da mogu da se krecem kroz vodu, vazduh, kroz strukturu predmeta, kroz unutrasnost zemlje, kroz organizam, svetlost, zvuk, boju...
Da mogu da zavirim u neciju svest, u neciju lepo namestenu sobu,
(a da to ne znas)! 8)
Volela bih kroz sadasnjost da razumem ono sto jos niko nije - ODAKLE DOLAZI PROSLOST I KUDA VODI VREME?

i onda bi ukapirala da su sve to sami talasi
različitih dužina i frekvencija
i šta s tim

pitanje o prošlosti i vremenu je glupo
nema činjenica
postoje samo interpretacije
 

Back
Top