mamin sin

slomljena

Početnik
Poruka
47
Ajde sad muski pomoc!Devojka se zabavljala sa deckom oko godinu dana, sve je bilo super, on je iz dobre porodice i izuzetno poznate! Onda se on odseli i posle 8 meseci vrati se u zemlju, zaprosi devojku, vencaju se zive srecno, a onda posle godinu dana on kaze da ima super karijeru na zapadu i da treba da idu tamo! Kad stigne tamo, a ono totalno razocarenje! Plata, pola od obecane, zena dala otkaz i sad je u belom svetu, al nema prihoda. A njegovi matori sve i sto zaradi trpaju u svoje dzepove, a snaju drze pod staklenim zvonom, nigde ne ide, nikog nema i terorisu je po kuci. I sina i snaju ucenjuju, samo su njoj uslovi gori! Oni se ipak vole! Sta da se radi! Ajde dajte savet!
Naravno prica tece, kako mama sve radi za njega i neizmerno ga voli!
 
Klasičan slučaj tipa 'snajka, ti nisi kakvu smo želeli za našeg sina, zato imaš da ćutiš i da budeš sretna u kakvu si kuću ušla'. Postoji mogućnost da se situacija preokrene, pogotovu nakon poroda, ali je možda najbolje da njih dvoje napuste njegove roditelje i počnu samostalan život, uprkos teškoćama.
A ako im to ne bude išlo, nek se vrate nazad mečki pred rupu ili postavi nova pitanja ovde.
 
slomljena:
Ajde sad muski pomoc!Devojka se zabavljala sa deckom oko godinu dana, sve je bilo super, on je iz dobre porodice i izuzetno poznate! Onda se on odseli i posle 8 meseci vrati se u zemlju, zaprosi devojku, vencaju se zive srecno, a onda posle godinu dana on kaze da ima super karijeru na zapadu i da treba da idu tamo! Kad stigne tamo, a ono totalno razocarenje! Plata, pola od obecane, zena dala otkaz i sad je u belom svetu, al nema prihoda. A njegovi matori sve i sto zaradi trpaju u svoje dzepove, a snaju drze pod staklenim zvonom, nigde ne ide, nikog nema i terorisu je po kuci. I sina i snaju ucenjuju, samo su njoj uslovi gori! Oni se ipak vole! Sta da se radi! Ajde dajte savet!
Naravno prica tece, kako mama sve radi za njega i neizmerno ga voli!
Prava spanska serija... no coment
 
pobijes g o v n a i gotova stvar! :lol:
Salim se. Pa ako j evec tako terorisu, neka bezi sto dalje, a on neka razmislja s kim ce da provede zivot. Ne treba protiv matoraca, ali ako se prave grbavi, ko ih Yebe. Dakle, neka ona bezi dalekooooo koliko je noge nose!
 
pa treba covek da bude pametan da kaze ,, necu nista ni zbog koga da trpim ,,
pa zar nije tako najbolje ,,, milsim ljudi jedan je zivot ,, izandjala recenica ali greota da se protraci pored ljudi koji ti ne prijaju ,
 
Kada on kaze ne svojoj dragoj mami onda ce im biti bolje.Znaci sve zavisi od toga koliko tip ima hrabrosti da se suprostavi mamici,a inace me ovakvi tipovi izrazito nerviraju :evil:
 
slomljena:
Ajde sad muski pomoc!Devojka se zabavljala sa deckom oko godinu dana, sve je bilo super, on je iz dobre porodice i izuzetno poznate! Onda se on odseli i posle 8 meseci vrati se u zemlju, zaprosi devojku, vencaju se zive srecno, a onda posle godinu dana on kaze da ima super karijeru na zapadu i da treba da idu tamo! Kad stigne tamo, a ono totalno razocarenje! Plata, pola od obecane, zena dala otkaz i sad je u belom svetu, al nema prihoda. A njegovi matori sve i sto zaradi trpaju u svoje dzepove, a snaju drze pod staklenim zvonom, nigde ne ide, nikog nema i terorisu je po kuci. I sina i snaju ucenjuju, samo su njoj uslovi gori! Oni se ipak vole! Sta da se radi! Ajde dajte savet!
Naravno prica tece, kako mama sve radi za njega i neizmerno ga voli!
je li to tebe tako drze/pod zvonom/ :?: :oops:
 
ne drze mene, nego moju svecu od tetke! Ne znam kako da joj pomognem. Ma tip je skolovan i ok decko, al plasi se od matorih ko od djavola!A da se vrate mogu, al njemu ne daju kucu, a mogu samo kod njenih, mada mislim da njega hvata prpa od toga jer ce sad njemu to da rade njeni ili slicno!Onda oboje nemaju posao sto je dodatna otezavajuca okolnost!
Ja sam htela da sednem na avion i da im se svima redom, al posle da je nosim na dusi, da mi kaze da sam joj ja muza otrgla iz ruku
 
slomljena:
ne drze mene, nego moju svecu od tetke! Ne znam kako da joj pomognem. Ma tip je skolovan i ok decko, al plasi se od matorih ko od djavola!A da se vrate mogu, al njemu ne daju kucu, a mogu samo kod njenih, mada mislim da njega hvata prpa od toga jer ce sad njemu to da rade njeni ili slicno!Onda oboje nemaju posao sto je dodatna otezavajuca okolnost!
Ja sam htela da sednem na avion i da im se svima redom, al posle da je nosim na dusi, da mi kaze da sam joj ja muza otrgla iz ruku
e,ti si neka dobra devojka,mada mi se ne svidja ime. :oops: pozdrav od zeljka. 8) jel imam sanse, 8) 8) 8)
 
intra:
Da a ti matori nisu dali ni banku da ga iskoluju,pretpostavljam da bi najbolje bilo da snajka trosi kes,a da papak rinta


e, svašta-
prvo- zašto je on otišao a ona ostala (znači nisu bas strastvene osobe)
drugo - nema tog razloga na svetu, a NAROCITO TO NE SME DA BUDE LJUBAV, da se trpi necija tortura,
novac u svemu tome - klizav teren. Zavisi ko je s kakvim motivima ušao u taj brak

al najviše im zameram što nisu zajedno
ne kapiram onda čemu brak
 
Betty:
intra:
Da a ti matori nisu dali ni banku da ga iskoluju,pretpostavljam da bi najbolje bilo da snajka trosi kes,a da papak rinta


e, svašta-
prvo- zašto je on otišao a ona ostala (znači nisu bas strastvene osobe)
drugo - nema tog razloga na svetu, a NAROCITO TO NE SME DA BUDE LJUBAV, da se trpi necija tortura,
novac u svemu tome - klizav teren. Zavisi ko je s kakvim motivima ušao u taj brak

al najviše im zameram što nisu zajedno
ne kapiram onda čemu brak

Pa ocigledno ne citas, njih dvoje zive zajedno, on je otisao prvi,pa se vratio po nju, a onda im matora napravila sacekusu!
Vencali su se bas iz ljubavi, na nesrecu ja mislim da je ona imala ovde vraski dobre prilike, al kad voli eto joj sad.Sto je najgore sto taj njen nju isto tako voli i jako je dobar, ali i ugnjeten.
ma necu da pricam vise, samo se i ja iznerviram oko toga
 
Знаш како се каже...''Ко са децом спава - упишан се буди!'' Све је дивно, он сладак, образован, ал - дете!!! Док он скупи храброст да се супротстави својима и избори се за статус одрасле особе...њој ће већ да пукне филм! Само је питање стрпљења... :?
 
On je UGNJETEN i PLASI SE MATORIH!?
Koja glupost!
A ti bi da im pomognes.....
Pa nikako neces moci da im pomognes,dok taj momak konacno ne progovori i izbori se sa svojom mamicom
 
Pravila kod žena.

Kad se posvadja sa tvojom mamom uvek budi na njenoj strani,
Uvek ispoštuj njen rodjendan
Sva gundjanja prečuj kao da ih slušaš , jer ipak ona živi sa tvojim nesavršenostima....

Koja bi bila pravila kod muškarca?....
 
slomljena:
Ajde sad muski pomoc!Devojka se zabavljala sa deckom oko godinu dana, sve je bilo super, on je iz dobre porodice i izuzetno poznate! Onda se on odseli i posle 8 meseci vrati se u zemlju, zaprosi devojku, vencaju se zive srecno, a onda posle godinu dana on kaze da ima super karijeru na zapadu i da treba da idu tamo! Kad stigne tamo, a ono totalno razocarenje! Plata, pola od obecane, zena dala otkaz i sad je u belom svetu, al nema prihoda. A njegovi matori sve i sto zaradi trpaju u svoje dzepove, a snaju drze pod staklenim zvonom, nigde ne ide, nikog nema i terorisu je po kuci. I sina i snaju ucenjuju, samo su njoj uslovi gori! Oni se ipak vole! Sta da se radi! Ajde dajte savet!
Naravno prica tece, kako mama sve radi za njega i neizmerno ga voli!

zlatni papagaj
tata placa sve racune
zlatni papagaj jer
mi smo snobovi

mi volimo
zenske fine
nasminkane
doterane

uredno smo pocesljani
obuceni
obuveni

mi nosimo skupo perje
ispeglano mirisljavo
gnusamo se GSP-a
kolima se brze stize

nase glave prazne jesu, ali ko jos za to mari
jer lova je najvaznija i drugo nas ne zanima
u rimu se oblacimo i imamo dajners karte
krem-drustvo je nasa kasta svi ostali manje vrede


pankere ne podnosimo ni smrdljive hipije
mi sterilni mozda jesmo ali za to krivi nismo
jer nase mame nase tate parama nas zasipaju
i neka za nas drugi misle mi sposobni za to nismo
 
Julian_Duranona:
slomljena:
Ajde sad muski pomoc!Devojka se zabavljala sa deckom oko godinu dana, sve je bilo super, on je iz dobre porodice i izuzetno poznate! Onda se on odseli i posle 8 meseci vrati se u zemlju, zaprosi devojku, vencaju se zive srecno, a onda posle godinu dana on kaze da ima super karijeru na zapadu i da treba da idu tamo! Kad stigne tamo, a ono totalno razocarenje! Plata, pola od obecane, zena dala otkaz i sad je u belom svetu, al nema prihoda. A njegovi matori sve i sto zaradi trpaju u svoje dzepove, a snaju drze pod staklenim zvonom, nigde ne ide, nikog nema i terorisu je po kuci. I sina i snaju ucenjuju, samo su njoj uslovi gori! Oni se ipak vole! Sta da se radi! Ajde dajte savet!
Naravno prica tece, kako mama sve radi za njega i neizmerno ga voli!

zlatni papagaj
tata placa sve racune
zlatni papagaj jer
mi smo snobovi

mi volimo
zenske fine
nasminkane
doterane

uredno smo pocesljani
obuceni
obuveni

mi nosimo skupo perje
ispeglano mirisljavo
gnusamo se GSP-a
kolima se brze stize

nase glave prazne jesu, ali ko jos za to mari
jer lova je najvaznija i drugo nas ne zanima
u rimu se oblacimo i imamo dajners karte
krem-drustvo je nasa kasta svi ostali manje vrede


pankere ne podnosimo ni smrdljive hipije
mi sterilni mozda jesmo ali za to krivi nismo
jer nase mame nase tate parama nas zasipaju
i neka za nas drugi misle mi sposobni za to nismo

Da,izgleda da je to sustina citave price.Mada,ko je jos gadljv na lovu
 

Back
Top