Ко узима куп?

Ljuba82

Domaćin
Poruka
3.087
...мислим да је Хемофарм зрео за први трофеј. Домаћа публика, невероватна победа на страни против најбогатијег клуба Европе од 20 разлике...све им иде на руку...по мени су они фаворити за "Жућкову левицу". Ипак, срце је уз Звезду.
 
Ух пардон! Отворио сам тему после утакмице Хемофарм-Будућност, не знајући резултат (добила Будућност), мислећи да је Хемофарм лагано добио. Ето, први фаворит је испао.
 
Ето, Рефлекс узео куп, а могао је опуштено да испадне још у 1/4 финалу. Главни фаворит, Хемофарм је испао у полуфиналу, Звезда такође. Великој шесторки се прикључио још један тим...Атлас, кои је показао да равноправно може да се носи са великима. Жао ми је због Звезде, али сва ова догађања су добра за нашу кошарку.

ZVEZDASICA_NIS:
TOLIKO O PARTIZANU!!!!

P.S. Muad'Dib HVALA NA POZDRAVIMA I TEBE SU POZDRAVILI BOJAN POPOVIC (25 POENA) I MAJSTOROVIC (16 POENA)!!!!

Хехе...узе ми реч из уста. :twisted:
 
Mi uzesmo neke medalje, vas nešto nisam video? Što se kupa tiče nisam se čak ni nervirao, to je ionako trofej namenjen malim klubovima (da se poraduju jednom u 29 godina i snime poneku kasetu), kao i uvek mi idemo na šampionat!

A da, Hemofarmu ćemo prepustiti GY ligu, zaslužili su je. A onda (kao i uvek) u Maju i Junu postoji SAMO JEDAN KLUB... 8)
 
Стара тема, прастара, али ћемо ју актуелизовати.
За почетак Република Српска:

20170125221052_228016.jpg

Младост из Мркоњић Града побједник Купа Српске
Кошаркаши Младости одбранили су трофеј освојен прошле године.

Младост је пред својом публиком у Мркоњић Граду успјела да одбрани титулу у прилично неизвјесном мечу са екипом Леотра из Требиња, јер је резултат био 71:70.

Побједник Купа Републике Српске ријешен је у самом финишу, а одлучујуће поене дао је Ђорђе Алексић 22 секунда прије краја. Леотар је имао напад за побједу, али је Пелкић промашио кош.

Најефикансији код Младости био је Нишавић са 13 поена, а код Леотара 14 поена постигао је Владимир Алексић.

Младост је освојила други куп у својој историји, док је Леотар остао на једном трофеју, освојеном прије 13 година.

Пехар и медаље побједничкој екипи уручила је министарка породице, омладине и спорта Јасмина Давидовић.

Тренер Младости Горан Сладојевић изразио је задовољство вечерашњим тријумфом своје екипе.

- Леотар је добра екипа, играли су без првог плејмејкера. Надам се да су гледаоци пратили занимљиву и квалитетну утакмицу - рекао је Сладојевић.

Тренер Леотара Радослав Иванковић каже да су дошли у Мркоњић Град да одиграју добру утакмицу и да публици пруже задовољство.

- Да смо и побиједили не би било незаслужено. Надам се да смо уљепшали овај догађај, срећан сам што је дошло оволико публике - рекао је Иванковић.


 

Back
Top