Ко узима куп?
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Ко узима куп?

Domaćin Ljuba82 (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano Ко узима куп?

...мислим да је Хемофарм зрео за први трофеј. Домаћа публика, невероватна победа на страни против најбогатијег клуба Европе од 20 разлике...све им иде на руку...по мени су они фаворити за "Жућкову левицу". Ипак, срце је уз Звезду.

Domaćin Ljuba82 (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

Ух пардон! Отворио сам тему после утакмице Хемофарм-Будућност, не знајући резултат (добила Будућност), мислећи да је Хемофарм лагано добио. Ето, први фаворит је испао.

Početnik ZVEZDASICA_NIS (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

PA NARAVNO DA ZVEZDA UZIMA KUP!!!
    NAJBOLJI SMO!!!
    A U FINALU ZVEZDA - REFLEX!!!

Poznat Muad'Dib (avatar)
    Učlanjen
    13.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    139

Podrazumevano 89:86

Toliko o Hemofarmu i Zvezdi

P.S.Zvezdašici prenosim monogobrojne srdačne pozdrave od Vladimira Miškovića(26 pozdrava) i Delantea Holanda(23 pozdrava)

Početnik ZVEZDASICA_NIS (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

TOLIKO O PARTIZANU!!!!

P.S. Muad'Dib HVALA NA POZDRAVIMA I TEBE SU POZDRAVILI BOJAN POPOVIC (25 POENA) I MAJSTOROVIC (16 POENA)!!!!

Domaćin Ljuba82 (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

Ето, Рефлекс узео куп, а могао је опуштено да испадне још у 1/4 финалу. Главни фаворит, Хемофарм је испао у полуфиналу, Звезда такође. Великој шесторки се прикључио још један тим...Атлас, кои је показао да равноправно може да се носи са великима. Жао ми је због Звезде, али сва ова догађања су добра за нашу кошарку.

Citat Original postavio ZVEZDASICA_NIS
    TOLIKO O PARTIZANU!!!!

P.S. Muad'Dib HVALA NA POZDRAVIMA I TEBE SU POZDRAVILI BOJAN POPOVIC (25 POENA) I MAJSTOROVIC (16 POENA)!!!!
    Хехе...узе ми реч из уста.

Početnik
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: 89:86

Citat Original postavio Muad'Dib
    Toliko o Hemofarmu i Zvezdi

P.S.Zvezdašici prenosim monogobrojne srdačne pozdrave od Vladimira Miškovića(26 pozdrava) i Delantea Holanda(23 pozdrava)
    I ja tebi i grobarima prenosim srdacne pozdrave od
    BOJANA POPOVICA (25 POENA) I MAJSTOROVICA (16 POENA)!!!!

Poznat Muad'Dib (avatar)
    Učlanjen
    13.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    139

Podrazumevano

Mi uzesmo neke medalje, vas nešto nisam video? Što se kupa tiče nisam se čak ni nervirao, to je ionako trofej namenjen malim klubovima (da se poraduju jednom u 29 godina i snime poneku kasetu), kao i uvek mi idemo na šampionat!

A da, Hemofarmu ćemo prepustiti GY ligu, zaslužili su je. A onda (kao i uvek) u Maju i Junu postoji SAMO JEDAN KLUB... 8)

Aktivan član Дундурије (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Podrazumevano Re: Ко узима куп?

Стара тема, прастара, али ћемо ју актуелизовати.
    За почетак Република Српска:

Младост из Мркоњић Града побједник Купа Српске
    Кошаркаши Младости одбранили су трофеј освојен прошле године.

Младост је пред својом публиком у Мркоњић Граду успјела да одбрани титулу у прилично неизвјесном мечу са екипом Леотра из Требиња, јер је резултат био 71:70.

Побједник Купа Републике Српске ријешен је у самом финишу, а одлучујуће поене дао је Ђорђе Алексић 22 секунда прије краја. Леотар је имао напад за побједу, али је Пелкић промашио кош.

Најефикансији код Младости био је Нишавић са 13 поена, а код Леотара 14 поена постигао је Владимир Алексић.

Младост је освојила други куп у својој историји, док је Леотар остао на једном трофеју, освојеном прије 13 година.

Пехар и медаље побједничкој екипи уручила је министарка породице, омладине и спорта Јасмина Давидовић.

Тренер Младости Горан Сладојевић изразио је задовољство вечерашњим тријумфом своје екипе.

- Леотар је добра екипа, играли су без првог плејмејкера. Надам се да су гледаоци пратили занимљиву и квалитетну утакмицу - рекао је Сладојевић.

Тренер Леотара Радослав Иванковић каже да су дошли у Мркоњић Град да одиграју добру утакмицу и да публици пруже задовољство.

- Да смо и побиједили не би било незаслужено. Надам се да смо уљепшали овај догађај, срећан сам што је дошло оволико публике - рекао је Иванковић.

Slične teme

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •