LJUBAV NAVIKA I PANIKA

posto smo to utvrdili sad (valjda) moze da se diskutuje o seriji.

po meni jedina prava domaca tin serija,mislim bili su tu i neki novi klinci ali to nije tin to je vise za............ :? ...........pa ne znam to je vise za nekog drugog kome god bilo namenjeno.
najvise mi se dopada mirka i to u svim pogledima a marija karan me je vec malo smorila,ne znam zasto ali je ne volim.Seka je kao i obicno :wink:
 
Nije losha serija, ali mi se ne gleda. Mirka je carica. Nije mi se uopshte svidela u Mi nismo andjeli 2 ali u ovoj seriji je bash super. Marija Karan je ok, ali i mene je malo smorila. E, znate onu Marijinu drugaricu? To mi je rodjaka. Nadica... :D
 
Hehehe poznajes poznatu licnost....cool...mene ona nesto nervira...sorry it's my opinion
Inace serija je strava Seka i Mica su pravi otkaceni roditelji! Juce smo drugarica i ja ceo dan pricale fazone i cepale se!
Ja sam lep,ja saam sexy,ja sam lep,ja sam sexy... :lol: :lol:
 
snaja88:
Hehehe poznajes poznatu licnost....cool...mene ona nesto nervira...sorry it's my opinion
Inace serija je strava Seka i Mica su pravi otkaceni roditelji! Juce smo drugarica i ja ceo dan pricale fazone i cepale se!
Ja sam lep,ja saam sexy,ja sam lep,ja sam sexy... :lol: :lol:
jaooooo,i mi to cao dan ponavljamo u skoli."Ja sam leppp,Ja sam sekssi" :lol:
 
:( Pala je tema...

Ej ljudi da li je moguće da je ovde tako malo ljudi gleda? :(
Samo kada bi joj pružili priliku i pogledali bar jednu epizodu, sigurna sam da se ne bi pokajali... :)

I dalje debilna, ali samo malo...a opet - mnooogo je smešnaa :P
 
ne svidja mi se sto 50% termina u kome je serija cine reklame, proklete REKLAME! ima nekoliko blokova od po 10-15 minuta, i oni prosto progutaju seriju.
bedno! sto se tice sadrzaja, uvek me nasmeje - janja, maca, maja, i ovi roditelji - nisam sigurna kako se zovu...
mnogo su mi simpaticni :P
muzika? aaa! neki neartikulisani zvuci... ma, sramota :lol:
 

Back
Top