zene

Ovo je, bar meni, baš kompleksna tema! Ne znam šta bih napisala. Nekada sam stvari posmatrala iz jednog ugla, sada već iz drugog...A i mrzi me da se prepucavam sa večitim "moralistima"...ma nebitno, idem da jedem... :roll:
 
sibirska:
Ovo je, bar meni, baš kompleksna tema! Ne znam šta bih napisala. Nekada sam stvari posmatrala iz jednog ugla, sada već iz drugog...A i mrzi me da se prepucavam sa večitim "moralistima"...ma nebitno, idem da jedem... :roll:

Ye8iga, reci nam makar koji je prvi ugao, sami cemo da skontamo koji je drugi... :twisted:
 
Opet zavisi od osobe do osobe, ja se licno posle sexa vise vezem za nekog, sad da li to ima neke veze i sa cim :roll:
Mozda je i meni bolje da idem da jedem... :roll:
 
u mom slucaju posle dobrog sexa imam neka osecanja prema muskarcu koja je najlakse opisati kao ljubav ali nije ljubav.to je osecaj neznosti,privrzenosti ne znam ni ja, a to zene umeju da POMESAJU sa ljubavlju.vec sutradan mogu da "volim" drugog nije problem.ali tog momenta samo je on moja ljubav.ako je sex los onda ne volim ni tada!
bas je tesko objasniti
 
individualna stvar, zavisi od godina, iskustva, zrelosti i zelja te zene. i jos mnogo stvari.

mozda je statistiski tacno, jer se zene od malih nogu bombarduju kako je lose menjati tipove, one koje to rade nazivaju ih te ovako te onako i komentarisu vrlo ruzno.

tako da u glavi neke mlade devojke ova statistika verovatno jeste tacna.
 
Nekad ih uopste nisam mogla razdvojiti, sada apsolutno mogu... I mnogo mi je bolje ovako...
Samo je trebalo da usadjene predrasude istjeram iz glave... I oslobodim se...
 
dobardan:
teze razdvajaju ljubav od sexa,
..true or false?

Ne vidim zasto bi zene bile razlicite od muskaraca po tom pitanju. Ima nas raznih, ni neki muskarci ne razdvajaju sex od ljubavi, kao ni neke zene. A opet drugi, vrlo dobro prave razliku izmedju te dve stvari. Sve je stvar odluke ili prosto osecaja. :roll:
 
dobardan:
teze razdvajaju ljubav od sexa,
..true or false?

Шта, рибе дају само кад воле? :lol: :lol: :lol: Па готово да не би било секса. :lol:
Па нисам риба, могу само да нагађам. Из мог скромног искуства...мислим да је то обрнуто пропорционално са њиховим годинама. Што су старије, рационалније су,све више то схватају само као задовољство, али ако је ту још и љубав...то је права ствар. Уствари нема то много везе са полом, универзално је.
 
Mislim da je sve stvar shvatanja.... :roll:
Verovatno sam presla fazu da mislim da neko hoce da vodi ljubav sa mnom zato sto me voli ...
Sto pre devojke same razluce ko je ko, ko je sta tj. koga, :D , gde su one u svemu tome, bolje po njih :D
 

Back
Top