Liga Sampiona 2011-2012 (Panini)

Stvarno cudno izgledaju :think:

Album-baner-160x600pix.jpg
 
Uzeo danas album i slicice.Razocaran sam.U albumu pise samo broj na mestu gde trebaju da se lepe slicice,tako dok ne popunim album necu znati koji igrac se nalazi u albumu.:think:Katastrofa.Svi podatci o igracu nalaze se na slicicama,a u albumu nista.:dash:
Hehe,bas nas je obradovao panini za 50-u godisnjicu
 
Pozdrav kolekcionarima

Moji utisci o ovom albumu 2011/12 su fenomenalni. Po mom misljenju nikad bolji album. Horizontalne slicice su pun pogodak. Zar nije dosadno vise da uvek budu vertikalne. Takodje za promenu je uvedeno da se podaci o fudbaleru nalaze na slicici. Ali najveca stvar za mene je sto nema imena na mestu gde treba da se lepe slicice, sto daje dozu iznenadjenja. Sto je meni super. Takodje je prvi put napisan spisak svih fudbalera koji su prijavljeni za ligu sampiona, da znamo ceo tim, a ne samo one koji su izabrani da budu na slicicama. Jedino mi nedostaje slika Trenera, sto smatram velikim nedostatkom, ali je dosta toga novog i boljeg u odnosu na prethodne albume.
Opet kazem, najbolji album lige sampiona do sada!
 
Album je nesto losiji nego proslih sezona nisu mi nesto ove horizontalne slicice,al sa druge strane mi je opet interesantno sto album izgleda drugacije pa cu naravno sakupljati.
Ja uvek slicice zadnjih 3-4 godine uzimam na buvljaku uvek su 10-15 dinara jeftinije,ima ih dole u zadnjem redu kod onih likova sto prodaju slatkise negde na sredini reda odprilike,mada mislim da ce proci jedno 10-ak dana pre nego sto ih budu imali...
 
Ja sam danas uzeo album, i sakupljaću sličice.
Interesantno je da su sličice horizontalne, ali i to da su učesnici Lige šampiona Napoli, Manchester City, Bayer Leverkusen, Dinamo Zagreb, Borussia Dortmund i neki drugi timovi koji se ne pojavljuju tako često u Ligi šampiona!
 

Back
Top