KVIZ NAJSLABIJA KARIKA BK-tv.

mač-ak:
Šta vi mislite o ponašanju voditeljke?
:?:

Voditeljka (Sandra Lalatovic - mislim da sam pravilno napisala njeno ime) mi je u pocetnim emisijama bila i vise nego antipaticna, medjutim, slusajuci komentare igraca koji su komentarisali sam kviz, pa samim tim i voditeljku, osetila sam da u stvari ona uopste po prirodi nije takva kakvom se predstavlja. Zatim, jednom u najavi kviza receno je da nije tesko takmiciti se, vec naci pravi i originalni odgovor na Sandrine provokacije (koje su u stvari namerne ne bi li igrace navela da smisle dobar odgovor na njena pitanja i da joj na neki nacin 'zapuse' usta)... I trece, moja drugarica koja radi za neki casopis, intervjuisala je Sandru licno i odusevila se njom! Kaze da je neverovatna i da uopste nije zla (iako je u jednoj emisiji i sama rekla da je kao kuja)...
Dakle, iz emisije u emisiju sve mi se vise dopada i nacin na koji vodi kviz!!! Treba se u trenutku setiti svih tih komentara, pa makar bili i ruzni :wink:
 
Poenta kviza i jeste da voditeljka bude ku*ka. Cuo sam da je voditeljka u Engleskoj neka baba koja zaje*ava sve redom. Sandra je fenomenalna, obozavam njene komentare, nije mi samo jasno kako se brzo seti sta da kaze. Voditeljka na HRT-u je takva smaracica da je to nevidjeno. Fore su joj trule i glupe.
Sandra, samo tako nastavi :D
 

Back
Top