SRAMOTA VUJOSEVICA I DIVCA

Slazem se da je izdanje reprezentacije znatno ispod renomea nase kosarke...
Ali da smo i mi malo razmazeni i naviknuti na to da samo pobedjujemo... Okolnosti su bile takve kakve su bile (izbor selektora, otkazivanje velikog broja igraca, povrede... ), nikom ne treba za to skinuti glavu!
Pa i generacija Kicanovica i Dalipagica je znala da podbaci na EP!
Postoji odgovornost i Vujosevica i citave kosarkaske organizacije, ali nije samo do njega!
Uostalom, sacekajmo kraj...
(Sta cu kad sam optimista!)
 
E ni ja se nikako ne slazem da Perovic,Askrabic (koji se pokazao)i tamo neki likovi treba da brane titulu Evropskog sampiona...
ali opet ne mozete tek tako optuzivati ljude!
Divac je legenda a i stalno istice da je uspeh nase kosarke podrska mladih igraca...sigurno je hteo da im pruzi neku sansu...

PS:
Danilovica mi ne dirajte!
 
Kako da niko ne pominje Pedjinu povredu?Jeste da nije teska,ali zbog toga moze da mu propadne karijera u Kingsima i NBA!Svi samo sve pljujete,a ne pricate o drugim stvarima!Ne mojte mi reci da niste plakali od srece kada su nasi osvojili zlato na SP u Indijanopolisu!Barem zbog toga treba stalno,STALNO da ih postujete.Ali lepe stvari se izgleda brzo zaboravljaju...
PLAVI NAPRED,NE SLLUSAJTE BUDALE KOJE SU PROTIV VAS!!!!!!!!!
 
Jest da su slabiji nego inace,ali...svaka cast i ovim momcima!Iskreno, da su izgubili od turaka manja agonija bi bila sad...Ovako,predstoji nam jos poneki pakao.Zlato je presjajno,mozda ovaj put i nedostizno!
Ali vredi se boriti do kraja i zato NAPRED PLAVI pa makar i glavom kroz zid!?! :wink:
 
JAA:
DA LI JE MOGUCE DA SU NAS DIVAC I DANILOVIC OVAKO PRODALI, POSLAVSI OVAKVOG TRENERA I IGRACE NA EVROPSKO PRVENSTVO, OVO JE SRAMOTA NEPREVAZIDJENA !!!
PaA STA TI MISLIS!!!??? ZAR GOSPODA:Tomasevic,Rebraca,Milicic,Radmanovic...iostali koji usavrsavaju sebe da prodju nekaznjeno?????Mili im ga m..e ja.Zar se tako radi? Cuvaju se za Olimpijadu i Evropsko u Beogradu.E PA EVO IM GA NAAAAAA!!!! U dobru je lako dobar biti ali na muci se poznaju pravi junaci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
 
superHick:
<table bgcolor="#000000"><tr><td>superHick</td></tr></table>
ne diraj ni divca ni danilovica. oni uradise svoje. sto je sa novim "zvezdama" : milicicem, cabarkapom , pavlovicem....... i onima koji su na godisnjem a o povredama da se i ne prica.
pa nemozemo stalno terorisati evropu.nije to zdravo.mogu nas opet sankcionisati
 
Sta sad tu pljujete po Divcu,Danilovicu,Djordjevicu i ostaloj kompaniji,a dok su osvajali medalje bili su najbolji a sad vam odjedanput niko ne valja?!Ljudi su uradili svoje i dosta je samo da se kaze da su prvaci sveta a dalji uspeh Jugoslavije u kosarci zavisi od novih a ne od starih igraca! :x
 
1.Divac i Danilovic nisu odlucivali o izboru selektora,
2.D.Vujosevic izuzetan strucnjak"stvorio"pomenutu dvojicu plus Djordjevica,Paspalja,Vujanica,Krstica,...
3.Nedolazak lidera ekipe(opravdani)i NBA"zvezdica"
itd,itd,...porazmislite pa pljujte :idea: :idea: :idea:
 
Ne razumem zasto uopste pljujete po Divcu,legendi koja ce da igra i na OL 2004 i na EP u BGD-u?!!
Valjda je trenera izabrao KSJ ili kako vi volite da kazete ,,KSSICG,,.S tim bas nisam najbolje upoznata jer me bog zna sta ne zanima
 

Back
Top