Zasto zene vole visoke muskarce?

alextheold69

Zainteresovan član
Poruka
140
Dosta sam se namucio u zivotu osvajajuci zenska srca narocito onih visokih koje ja najvise volim. A sve zbog svoje srednje visine i snazne zenske zelje za visokim muskarcima. Zamolio bis sve zene da mi pomognu i objasne mi, svojim recima, zasto vole visoke muskarce? Psiholosko-antropoloske studije me ne interesuju. To znam. Zanima me zensko misljenje. Da vidim da li se isplati da me rastegnu za desetak centimetara. Unapred se zahvaljujem svim zenama koje mi odgovore na ovo pitanje, a ako mi dozvole i licno cu im se zahvaliti.
 
Dosta sam se namucio u zivotu osvajajuci zenska srca narocito onih visokih koje ja najvise volim. A sve zbog svoje srednje visine i snazne zenske zelje za visokim muskarcima. Zamolio bis sve zene da mi pomognu i objasne mi, svojim recima, zasto vole visoke muskarce? Psiholosko-antropoloske studije me ne interesuju. To znam. Zanima me zensko misljenje. Da vidim da li se isplati da me rastegnu za desetak centimetara. Unapred se zahvaljujem svim zenama koje mi odgovore na ovo pitanje, a ako mi dozvole i licno cu im se zahvaliti.

Ko bre da te istegne :eek::lol::lol:
Nemoj se opterecivati sa glupostima ,za osvajanje suprotnog pola je najbitnije samopouzdanje.
 
Dosta sam se namucio u zivotu osvajajuci zenska srca narocito onih visokih koje ja najvise volim. A sve zbog svoje srednje visine i snazne zenske zelje za visokim muskarcima. Zamolio bis sve zene da mi pomognu i objasne mi, svojim recima, zasto vole visoke muskarce? Psiholosko-antropoloske studije me ne interesuju. To znam. Zanima me zensko misljenje. Da vidim da li se isplati da me rastegnu za desetak centimetara. Unapred se zahvaljujem svim zenama koje mi odgovore na ovo pitanje, a ako mi dozvole i licno cu im se zahvaliti.

mozda zbog 16cm visinskog manjka :think:
 
valjda imam predrasude kad su muskarci u pitanju ...volim jako visoke muskarce ...zasto...zato sto lepo pristaju uz mene ,ne samo za oko vec bolje funkcionisemo i u fizickim kontaktima...verovatno sam zbog ove moje "predrasude" propustila dosta lepih trenutaka koje su mi mogli priustiti nizi od mene a nisam im dala sansu ....nisam i necu ,volim sebe bas ovakvu kakva jesam ...volim i svoje predrasude....
 
Ma znam ja to. Nego sam bio nesto na Baduu ovih dana i vidim da dominira taj zahtev za visinom. Cak nece ni da odgovore kad vide da nisi velika majmuncina. A kao novom clanu foruma nedostajalo mi je jedno od obavezna tri pitanja da bi mi dozvolili pristup, pa mi to pade napamet. Svejedno hvala na odgovoru, a evo ima ih vec preko mojih ocekivanja. Sala mala :-)
 
Dosta sam se namucio u zivotu osvajajuci zenska srca narocito onih visokih koje ja najvise volim. A sve zbog svoje srednje visine i snazne zenske zelje za visokim muskarcima. Zamolio bis sve zene da mi pomognu i objasne mi, svojim recima, zasto vole visoke muskarce? Psiholosko-antropoloske studije me ne interesuju. To znam. Zanima me zensko misljenje. Da vidim da li se isplati da me rastegnu za desetak centimetara. Unapred se zahvaljujem svim zenama koje mi odgovore na ovo pitanje, a ako mi dozvole i licno cu im se zahvaliti.

Pa ne vole baš sve ... niži muškarci vole visoke žene, visokima su veoma često simpatične niže žene ...što je sve u skopu prirodne ravnoteže ...Zašto su dinosaurusi izumrli? ..nije da nema veze sa njihovom glomaznošću..dok su pčele koje su istovremeno postojale sa dinosaurusima i dan danas žive i postoje kao vrsta ... ova tedencija visokog rasta novih generacija baš me zanima kako će završiti ..Da li nam zaista treba čovjek, prosječan muškarac visine 2m ili žena prosječne visine 180cm što nas očekuje za samo 100 godina ako se ovako nastavi rast vrijednosti prosječne visine ...
 
Visina je indikator fizicke snage, snaga je zeljena osobina kod muskarca (sposobnost dominacije nad drugim ljudima, u cemu zene vide visoku vrednost).

Ipak, potpuno je ne moguce da samo zbog "srednje visine" imas problema sa privlacenjem zena. To se lako moze izlabansirati drugim kvalitetima.

Vazno je napomenuti, medjutim, da ovo dolazi od nekog ko nema apsolutno nikakvog iskustva za zenama. Ali manje-vise poznajem zensku psihologuju, pa nije da ne znam o cemu govorim.
 
nekako ti je loša premisa
onda bi košarkaši trebali da prolaze ko roko sifredi
ljudi kao i žene, ako ih računaomo u ljude*, vole prossčenost
iako smo zatrpani idealima - izuzetnosti
tako i prosečnu visinu, građu, slakastost
mislim u teoriji
u praksi to nema veze s mozgom

* humor, humor ;)
 
Dosta sam se namucio u zivotu osvajajuci zenska srca narocito onih visokih koje ja najvise volim. A sve zbog svoje srednje visine i snazne zenske zelje za visokim muskarcima. Zamolio bis sve zene da mi pomognu i objasne mi, svojim recima, zasto vole visoke muskarce? Psiholosko-antropoloske studije me ne interesuju. To znam. Zanima me zensko misljenje. Da vidim da li se isplati da me rastegnu za desetak centimetara. Unapred se zahvaljujem svim zenama koje mi odgovore na ovo pitanje, a ako mi dozvole i licno cu im se zahvaliti.

Sta ti podrazumevas pod srednjom visinom za muskarca? Po meni je to oko 180 cm, ali verovatno zavisi od kriterijuma, posto sam primetila da muskarci uvek dodaju po neki cm bez obzira da li se govori o visini ili duzini...
 
nekako ti je loša premisa
onda bi košarkaši trebali da prolaze ko roko sifredi
ljudi kao i žene, ako ih računaomo u ljude*, vole prossčenost
iako smo zatrpani idealima - izuzetnosti
tako i prosečnu visinu, građu, slakastost
mislim u teoriji
u praksi to nema veze s mozgom

* humor, humor ;)


pssst da ne cuje onaj sto mi reko da s. q.... :lol:

moram bre malko da im dignem samopouzdanje
empatican nisam ali mi se srce cepa kad vim da neko pati
zbog necega sto ne moze nikad da mu naraste

zanimljivo da niski ljudi kao argument daju pravilo dva prsta
kaziprsta i palca
al opet kad se izmeri
shakil je shakil
a plejmejker moz samo da trcka okolo i bocka :lol:
 
Sta ti podrazumevas pod srednjom visinom za muskarca? Po meni je to oko 180 cm, ali verovatno zavisi od kriterijuma, posto sam primetila da muskarci uvek dodaju po neki cm bez obzira da li se govori o visini ili duzini...

i ja mislim da 180 cm nije nisko i eto bar da je toliko visok ne smeta mi ...mada je jos bolje kada je preko 190 cm da mogu i stikle obuti :-) ...neko rece kako visoki muskarci gledaju niske cure...to nikad nisam cula ....ako ih zapadne niska ok ali sigurno je nece traziti ..
 
i ja mislim da 180 cm nije nisko i eto bar da je toliko visok ne smeta mi ...mada je jos bolje kada je preko 190 cm da mogu i stikle obuti :-) ...neko rece kako visoki muskarci gledaju niske cure...to nikad nisam cula ....ako ih zapadne niska ok ali sigurno je nece traziti ..

..zamisli da ima 186cm, 115kg, atletski građen i broj cipela 47 ... i kaže: Koji broj cipela bi mi djeca nosila kad bi birao visoke i krupne cure :lol:
 

Back
Top