5 god. razlike

  • Začetnik teme srednjoskolka
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo moj drug (doduse sad ima 23), je vec 3 godine sa devojkom koja je mladja od njega 5 godina... Dakle, isti slucaj...

Veza im, bar mi se cini, odlicno funkcionise...

Problem nije u godinama, vec u zrelosti... Retke su osobe koje su sa 15 godina dovoljno zrele i voljne da se upuste u ozbiljnu vezu...

Poz.
 
ajatolah:
Anonymous:
ajatolah:
srednjoskolka:
Sta mislite dali veza izmedju petnaestogodisnjakinje i dvadestogodisnjaka moze da funkcionise.I po proceni koliko dugo moze da traje.
ja ne znam zasto maja deca dojaze na fojum....sto nisu u skojici...a tek domaciiiii-joj :lol:

Neka deca mogu sve da postignu dedo
ne mogu nego su slabi u skojici sa ocenama-ne uce
ccc

Nasa generacijaca za razliku od vasu je ocigledno napredna.Pa ako vi niste mogli sve da postignete ne znaci da i mi ne mozemo.Stvarno mi je zao sto spadas u zaostalu generaciju.
 
Sta mislite dali veza izmedju petnaestogodisnjakinje i dvadestogodisnjaka moze da funkcionise.I po proceni koliko dugo moze da traje.

ja sam u vezi koja se moze nazvati "5 godina razlike" ali u mojim i u njenim trenutnim godinama je ta razlika ok... a i ne primecuje se nikako... (recicu da je ona starija od mene 5 godina) ali 15-ogodisnjakinja i 20-ogodisnjak - cisto iskoriscavanje i glupiranje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top