Ko o cemu - radikali o postenju
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 112

Tema: Ko o cemu - radikali o postenju

Podrazumevano Ko o cemu - radikali o postenju

Da li ste i vi misljenja da u ovoj zemlji nista ne morate pametno da uradite,da bi ste dosli na vlast?

Da li je dovoljno da budete trecerazredni demagog i najglasniji u svom selu da bi ste omastili brke?

Koliko se mi zapravo secamo radikalskih lopovluka i IZDAJA, svojih glasaca,njihovih glasova, nasih teritorija i naseg naroda?

Ono sto je cilj ove teme je konkretno pitanje-DA LI SE SECATE SVEGA TOGA, i da li vam je muka kada ti likovi iz vrha radikalne stranke non-stop pricaju o postenju,korupciji i patriotizmu?

I bas me zivo zanima misljenje njihovih simpatizera, JOS SAMO KAD ONI NE BI ODMAH POCELI SA ZAMENOM TEZA: Ma ovi su to i to...Daj prvo da raspravimo ove stvari, a posle dodajte sta god zelite- Ne mojte da preskacete TEMU, tj "POSTENJE", "PATRIOTIZAM" u SRS-u!(?)

Aktivan član
    Učlanjen
    24.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

E NARAVNO DA MORAS NESTO DA URADIS! Inace na vlast na zalost ne dolaze RADIKALI nego VI samozvane DEMOKRATE! Ali gospodo"demokrate" ne radi se samo dok se dolazi na vlast nego i KADA SE NA NJU DODJE! I naravno da cemo pricati o postenju,uvek,uvek i uvek cemo o tome pricati i nikada se necemo pomiriti da nam kriminalci poput vas(npr,CEDOMIR JOVANOVIC,BOGOLJUB KARIC,ZORAN ZIVKOVIC i sl.)vode zemlju! Znate nekada je mozda i bolje ne raditi nista nego sve raditi NAOPAKO!

Zainteresovan član katana_blade (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Ko o cemu nego baba o ustipcima a radikali i ku.ve o postenju

Aktivan član
    Učlanjen
    24.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Re: Ko o cemu - radikali o postenju

Citat Original postavio Headhunter
    Da li ste i vi misljenja da u ovoj zemlji nista ne morate pametno da uradite,da bi ste dosli na vlast?

Da li je dovoljno da budete trecerazredni demagog i najglasniji u svom selu da bi ste omastili brke?

Koliko se mi zapravo secamo radikalskih lopovluka i IZDAJA, svojih glasaca,njihovih glasova, nasih teritorija i naseg naroda?

Ono sto je cilj ove teme je konkretno pitanje-DA LI SE SECATE SVEGA TOGA, i da li vam je muka kada ti likovi iz vrha radikalne stranke non-stop pricaju o postenju,korupciji i patriotizmu?

I bas me zivo zanima misljenje njihovih simpatizera, JOS SAMO KAD ONI NE BI ODMAH POCELI SA ZAMENOM TEZA: Ma ovi su to i to...Daj prvo da raspravimo ove stvari, a posle dodajte sta god zelite- Ne mojte da preskacete TEMU, tj "POSTENJE", "PATRIOTIZAM" u SRS-u!(?)

A da ne bi ispalo da preskacem temu! O postenju sam VAM rekao,mi za razliku od VAS nemamo ni jednog kriminalca,a sto se tice patriotizma...i jao pa jedino mi o tome i mozemo da govorimo! Funkcioneri SRS su licno ucestvovali u ratovima u BOSNI i HRVATSKOJ a vasi funkcioneri i to se javno zana i cinjenica je - pozivali su NATO da bombarduje SRBIJU kako bi se ona oslobodila od MILOSEVICA(STRASNO)Deca mala u pelenam su ginula da bi se VI oslobodili Milosevica! EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! Ako je to trebalo da se i uradi a trebalo je postojalo je bar 1000000 drugih nacina! A sto se naseg ucesca u vlasti tice bilo ga je ali mi smo ucestvovali kao manjinski partner i troduplo krce nego vi! GLE CUDA ZAR NE! Strasno je kako se ne stidite da ovakvo pitanje i postavite!

Aktivan član
    Učlanjen
    24.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Citat Original postavio katana_blade
    Ovo je jeftini trik kojim se posluzila jos licnost poput JELENE KARLEUSE u razgovoru sa ARKANOM! E vas politicki kvalitet je isti kao njen muzicki! STIDI SE DEMOKRATSKA STRANKO i stidite se svi njoj slicni!

Zainteresovan član katana_blade (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Aktivan član
    Učlanjen
    24.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Citat Original postavio Guliverr
    Ovo je jeftini trik kojim se posluzila jos licnost poput JELENE KARLEUSE u razgovoru sa ARKANOM! E vas politicki kvalitet je isti kao njen muzicki! STIDI SE DEMOKRATSKA STRANKO i stidite se svi njoj slicni!
    I ponovo ti to kazem!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.01.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

I ponovo ti to kazem!
    Dečko,ne razumem,zašto ti i tebi slični,iz bilo koje stranke,unosite u polemiku užasnu količinu strasti.
    Strast nikad nikom,u bilo čemo,ništa dobro nije donela.

Podrazumevano

Pogledaj poseban topik o ds-ovskim zverstvima.

Podrazumevano

E NARAVNO DA MORAS NESTO DA URADIS! Inace na vlast na zalost ne dolaze RADIKALI nego VI samozvane DEMOKRATE! Ali gospodo"demokrate" ne radi se samo dok se dolazi na vlast nego i KADA SE NA NJU DODJE! I naravno da cemo pricati o postenju,uvek,uvek i uvek cemo o tome pricati i nikada se necemo pomiriti da nam kriminalci poput vas(npr,CEDOMIR JOVANOVIC,BOGOLJUB KARIC,ZORAN ZIVKOVIC i sl.)vode zemlju! Znate nekada je mozda i bolje ne raditi nista nego sve raditi NAOPAKO!
    Ti znas da radikali nisu kriminalci, a da poduzi spisak (prakticno svih ostalih) jesu. (osim slobe koga sad rehabilituju )...

Pa koo ti je to rekao? Radikali?

Podrazumevano

djindjic je isao kod radovana da pojede vola i posle da pljuje po Srpskim žrtvama kad ode u Srbiju, a lecic i arnericka su dolazili u Banja Luku na tezge da uzmu pare a da ne govorim izjave cedine, gase knezevica, koraca, hrustanovicke a djindjic par dana pred smrt odrzo predavanje na bl univerzitetu i rekao da je RS koleteralna steta postoji video zapis na tv rs. svilanovic je stavio venac prvog ubijenog civila u sarajevu, nije hteo da zna da su prvi civili pobijeni 1991 u b. brodu Srbi a da je prvi civil u Sarajevu, ubijen Srpski svat. Petrovic iz ds stalno lupeta pricu kroz sve medije i u SCG i RS da su Srbi pobili 8000 muslimana u srebrenici itd.

ds, ne pišu da su pustili siptarske terroriste iz zatvora tokom njihove vladavine. siptarski terroristi koji su posle bili glavne vodje martovskog pogroma na kosovu. I oni da govore o ocuvanju interesa Srbije!

To su sve cinjenice. Sotone ds-ovske ne prestaju sa omalovazavanjem genocida nad Srbima.

Podrazumevano

Pa da, kad ne znas da odgovoris...

Podrazumevano

Odgovorio sam sa cinjenicama. Postavio sam takodjer topik o zverstvima koje ste radili Srpskim prognanicima u valjevu.

Podrazumevano

Koji bre mi? Sizofrenija je opaka bolest, daj uzimaj te lekove...

Podrazumevano

Vidim ti si kao tipican ds-ovac zadrogiran.
    Idi kod cede da se nafiksujes, uzmi preveliku dozu, da ne smrdis po Srbiji zlotvoru ds-ovski.

Podrazumevano

Citat Original postavio Mile sa Manjace
    Vidim ti si kao tipican ds-ovac zadrogiran.
    Idi kod cede da se nafiksujes, uzmi preveliku dozu, da ne smrdis po Srbiji zlotvoru ds-ovski.
    Ja ds-narko-demokrata a taj olos iz Srs "patriote".

Lepu su podelu Srba napravili ti tvoji. Na cast tebi i tvojim idolima kojima se poklanjas

Podrazumevano

IMA SVEDOKA, CAK I SNIMAKA!
    Radikali nisu bili za potpisivanje kapitulacije 1999. Radikali nisu izdali Srbe. ds-ovci su to uradili, sotone su isle 90-tih i urlali po mitinzima sirom Srbije da ne treba pomagati Srbe preko Drine.
    Isli su prokletnici i urlali takodjer preko Drine da Srbi dezertiraju, trebali su bosanski Srbi da ih pobiju.

Uporedite radikale:
    UPRAZOVA-IZBEGLICE-DABETIĆ
    Dabetić:Za sada nema iseljavanja izbeglica iz objekata „Planuma”
    14:10 BEOGRAD , 7. februara (Tanjug) - Komesar za izbeglice Srbije Dragiša Dabetić potvrdio je danas Tanjugu da su struja i voda priključeni kolektivnom centru „Planum” u Pazovi i da za sada neće biti iseljavanja preostalih šezdesetak izbeglica koje odbijaju da napuste taj centar, za čije je zatvaranje krajnji rok bio 31. decembar prošle godine.
    „Ljudi za sad ostaju tamo i ne dolazi u obzir njihovo iseljavanje, ali ćemo sa svima nastaviti razgovore radi pronalaženja rešenja jer centar mora da bude zatvoren i prostor vratćen vlasniku - preduzeću 'Planum'”, rekao je Dabetić.

Sa ovim iz gss i ds:
    „Kolektivni centar ”Poljoplod„ u Valjevu.I ako nam ništa nisu ponudili,osim 120000 dinara(da za to kupimo stan ili kucu),u junu 2003.godine su nam iskljucili vodu i struju.Od juna 2003. do maja 2004.godine bili smo i bez vode i bez struje(čitavu zimu nismo imali grijanje,a bilo je i -15).
    Povjerenik za izbjeglice u Valjevu Jelica Simeunovic(clan GSS) nam je prijetila da ćemo biti protjerani u Hrvatsku ako ne napustimo kol.centar,bakama od 80 godina je prijetila samaranjem,optuzivala nas da smo poceli rat,govorila kako su Hrvati nasa braca,pobacala nam hranu iz frizidera(šta kažeš na ovo) i svaki Boziji dan nas pljuvala preko medija pod kontrolom DS(Radio Valjevo,Vujic televizija,novine Napred).Ti isti mediji nisu hteli da objave nijedno naše saopštenje,osim TV ”MARS„ koja je pojam za demokratiju.
    Takođe i mnogi mediji iz Beograda su sve ovo precutkivali.
    Na lokalnom nivou u Valjevu na vlasti je bila DS sa svojim satrapima.Kada smo tražili pomoć od njih oni su se sprdali i ismijavali sa nama i samo pitali-a što se ne vratite?
    Umalo da zaboravim i onog lopova Ozrena Tosica koji nam je prijetio policijom i slao saopštenja u kojima piše da nam je nudio bolji smjestaj-e da Bog da mu njegova djeca zivjela u tom boljem smjestaju.”

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

Lepu su podelu Srba napravili ti tvoji. Na cast tebi i tvojim idolima kojima se poklanjas
    neee...pa ti ne znas... podelu vrse "demonkrate", kada Tadic na mitingu gde mu nekoliko "srpskih patriota" dobacuje neke psovke, a ovaj im odgovori tako sto ih nazove nevaspitanima...
    ON DELI SRBE...SVI KOJI NISU DEMOKRATE SU NEVASPITANI!!! UZBUNA!!! UZBUNA!!!

Aktivan član
    Učlanjen
    24.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Citat Original postavio zt
    I ponovo ti to kazem!
    Dečko,ne razumem,zašto ti i tebi slični,iz bilo koje stranke,unosite u polemiku užasnu količinu strasti.
    Strast nikad nikom,u bilo čemo,ništa dobro nije donela.

Ne vama gospodo "demokrate" kad se saspe istina u lice i kaze da ste kriminalci i da ste pozivali na bombardovanje,vi onda nista ne razumete,cudna vam je strast a posle nas optuzujete za demagogiju!DA NIJE TUZNO BILO BI ZALOSNO!

Aktivan član
    Učlanjen
    24.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Ti znas da radikali nisu kriminalci, a da poduzi spisak (prakticno svih ostalih) jesu. (osim slobe koga sad rehabilituju )...

Pa koo ti je to rekao? Radikali?

Slusaj ti mozes da pricas sta god hoces ali SLOBA njie RADIKAL(i nedaj boze da jeste ) a u SRS a pogotovu medju njihovim liderima kriminalaca nema! Znas ni C.JOVANOVIC,ni ZORAN ZIVKOVIC,ni JANUSEVIC,ni KOLESAR nisu clanovi SRS!

Aktivan član
    Učlanjen
    24.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Mozda on ne zna ali ja sam ti lepo kroz prva dva odgovora sve rekao!

Aktivan član
    Učlanjen
    24.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Citat Original postavio Nexus 6

neee...pa ti ne znas... podelu vrse "demonkrate", kada Tadic na mitingu gde mu nekoliko "srpskih patriota" dobacuje neke psovke, a ovaj im odgovori tako sto ih nazove nevaspitanima...
    ON DELI SRBE...SVI KOJI NISU DEMOKRATE SU NEVASPITANI!!! UZBUNA!!! UZBUNA!!!
    E neka si mu rekao! Ljudi pa goreg predsednika od ovog bizgova nije bilo! Jeste da se nisam salgao ni sa Djindjicevom politikom kada je bio premier ali on je covek bar imao harizmu,licnost! A ovaj Tadic je obicna strina,sekapersa.On je sve osim predsednik! Sve sto ume da kaze je:ja imam stav! Isto to rekli su i kada je bilo glasanje iz BODRUMA!Kada je priznao odakle se glasalo a voditelj ga pitao zasto to nije ranije priznao rekao jeA TO JE BIO NAS STAV! Ne moze se imati stav o tome ko odakle glasa,to je cinjenica! I jao glup je kao noc!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Ljudi džabe se raspravljate, pa naravno da radikali nisu pošteni.Od ove fore sa povećanjem plata, gde su odmah bili protiv kada su videli da je narod digao frku, pa do ministrovanja Aleksandra Vučića ( gde je bio gori od Bebe Popovića na brifinzima ) i hleba od 3 dinara.A sto se tiče Tadića i njegove podele na vaspitane i nevaspitane, he-he, pa bolje i to nego da preti pištoljem studentima kao Šešelj (kakav ludak, by the way čuo sam da su Vučić I Nikolić odrekli Šešelja, ma videli su da im je Hrvat samo smetnja).
    I mislim da nije lepo da vređate k*rve, GARANT IMA I KU*VI POŠTENIJIH OD RADIKALA.

Ali i ostale stranke SU ISTE.Zato mislim da bi bolje bilo da prestanete da budete samo navijači i počnete da razmišljate svojim glavama.Nema ni jedne normalne stranke kod nas.DA NISU TO MOŽDA DS , DSS , PSS , SPS , SPO .
    MA DAJTE LJUDI , SVE SU TO ISTA GOVNAAAA !!!!!

Aktivan član
    Učlanjen
    24.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Citat Original postavio 00 Chief Parish
    Ljudi džabe se raspravljate, pa naravno da radikali nisu pošteni.Od ove fore sa povećanjem plata, gde su odmah bili protiv kada su videli da je narod digao frku, pa do ministrovanja Aleksandra Vučića ( gde je bio gori od Bebe Popovića na brifinzima ) i hleba od 3 dinara.A sto se tiče Tadića i njegove podele na vaspitane i nevaspitane, he-he, pa bolje i to nego da preti pištoljem studentima kao Šešelj (kakav ludak, by the way čuo sam da su Vučić I Nikolić odrekli Šešelja, ma videli su da im je Hrvat samo smetnja).
    I mislim da nije lepo da vređate k*rve, GARANT IMA I KU*VI POŠTENIJIH OD RADIKALA.

Ali i ostale stranke SU ISTE.Zato mislim da bi bolje bilo da prestanete da budete samo navijači i počnete da razmišljate svojim glavama.Nema ni jedne normalne stranke kod nas.DA NISU TO MOŽDA DS , DSS , PSS , SPS , SPO .

Prvo, samo glup covek moze da kaze da su svi isti jer je u ljudskoj prirodi da se razlikuje od drugog! samo je onaj idiot KARL MARKS rekao kako su svi isti i jednaki pa sada ti! A ovo sa povecanjem plata je smesno! Radikali nisu mogli da budu ni za ni protiv jer na toj sednici administrativnog odbora nikog od njih nije bilo! A Vucic je bio ministar ali manjinskog partenere,nije se mnogo pitao a ono sto je od strane njega uradjeno,uradjeno je dobro! A ako i nije bilo dobro to opet nema veze sa postenjem jer posteno je bilo u svakom slucaju! Ali on DROGU nije prodavao kao pojedini PODPREDSEDNICI ZIVKOVICEVE VLADE!

Aktivan član
    Učlanjen
    24.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Citat Original postavio 00 Chief Parish

E ljudi moji,ovo je neverovatno,je bre mislim pricam sa normalnim ljudima a ono sve sa nekim retardima celog zivota! HE ON JE CUO,e sta sam sve ja cuo! Eto ja sam recimo cuo da je preksinoc neko spavo sa tvojom ribom(i sta sad da li je to istina zato sto sam ja cuo tako)ma dajte molim vas uozbiljimo se bre! A hleb od TRI dinara je davno isprican prica svi zanju da se radilo o metafori i istrgnucu iz konteksta ali ne vredi NAJSLABIJE VIDI ONAJ KOJI DA VIDI NE ZELI! E to je vas problem,svih vas koji bez razloga ogovarate i napadate SRS!

Slične teme

1. čemu robuju žene, a čemu muškarci??
    Autor gost 10000 u forumu Muškarci
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 14.04.2009., 18:57
  2. O cemu sve radikali u skupstini........
    Autor IDI_DADA_AMIN u forumu Politika
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 20.07.2008., 02:09
  3. Radikali nece CEFTU.....Radikali nece nista.....
    Autor IDI_DADA_AMIN u forumu Politika
    Odgovora: 152
    Poslednja poruka: 19.09.2007., 08:46
  4. RADIKALI........
    Autor mare_car u forumu Arhiva
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 21.06.2004., 02:25

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku