Tomislav Nikolic kao vodja?

Headhunter

Primećen član
Poruka
949
Toma kao "vodja" je posledica vekovne negativne selekcije. Narod je zaglupljen fizickim istrebljenjima u ratovima, komunizmom i slobizmom zadnjih 100 godina!

Pa sta ocekujete? Da krenemo napred,u evropu? Sa srs-om??

Mi smo samo za koaliciju sa Iranom,s.Korejom i slicnim... ne znamo mi za bolje, i ne zasluzujemo bolje. Spasavaj se ko moze,vadi vizu i bezi,radikali dolaze na vlast-ponovo! Ode jos 15 godina zivota!
 
Ovaj covek je mozda bio u pravu tada...ali je opet 2.2 miliona ljudi ispalo po njemu glupo??? Vrlo moguce.

немој да дираш тому,он човек пости!

images


:hahaha:
 
Toma kao "vodja" je posledica vekovne negativne selekcije. Narod je zaglupljen fizickim istrebljenjima u ratovima, komunizmom i slobizmom zadnjih 100 godina!

Pa sta ocekujete? Da krenemo napred,u evropu? Sa srs-om??

Mi smo samo za koaliciju sa Iranom,s.Korejom i slicnim... ne znamo mi za bolje, i ne zasluzujemo bolje. Spasavaj se ko moze,vadi vizu i bezi,radikali dolaze na vlast-ponovo! Ode jos 15 godina zivota!

Palicemo u Detroit - sta tamo fali .

Nikad mi eu videti necemo sa ovakvim ponasanjem ... strasno - izgubicemo jos 15 godina zivota uludo .. koji ne moze da nas saceka ... i vraticemo se u mrak 90 ih umesto da budemo lider u Evropi ...

 
Iskreno od zutih jedino mi vise na q ide taj nikolic sa imbecilnim vucicem. Zute sam bas zamrzeo, a ove isto ali su mi i odvratni. :D

Cak vise gotivim Vjericu Radetu nego Nikolica. Mozes onda da zamislis.

A sa tom komendijom od strajka glasju i nekim njihovim preseravanjem sam siguran da su najdebilnija stranka u nas. Sto ne znaci da i ostale nisu debilne :D Al ovi su naj naj.

Cak i neke eskime da navatamo i dovedemo na vlast bice bolji od bilo koje nase stoke.
 
Toma kao "vodja" je posledica vekovne negativne selekcije. Narod je zaglupljen fizickim istrebljenjima u ratovima, komunizmom i slobizmom zadnjih 100 godina!

Pa sta ocekujete? Da krenemo napred,u evropu? Sa srs-om??

Mi smo samo za koaliciju sa Iranom,s.Korejom i slicnim... ne znamo mi za bolje, i ne zasluzujemo bolje. Spasavaj se ko moze,vadi vizu i bezi,radikali dolaze na vlast-ponovo! Ode jos 15 godina zivota!

jel ovo forum naptprirodne pojave 'de su toma i vucko slucajno ispali iz nekog ufo-a pa da im se klanjamo ko bogovima?
 

Back
Top