Moj Mrvica

Ali svanuo je novi, lepši, sunčaniji dan. Skoro da sam zaboravio na ono ajino prozivanje.
Skoknuo sam malo do moje omiljene fontanice.
img20111009152944.jpg
[/URL][/IMG]
Pitate se otkud čvor na povocu :per:
Ovo je peti, i sem za jedan koji se slučajno zaglavio ispod kola, a ova smotana nije umela da ga izvuče, dakle za tri i ovaj četvrti priznajem da sam ih lično ja Mrvica, izgrickao.

Pravi dasa u ovom odelcu :)
 
Dođe ponovo vikend. Ja mislio da ću ih lepo prošetati, a ono cvrc, kiša. Tu oni udariše ko svaki vikend da sređuju kuću, a ja po običaju završi na stolu, jer lajem na usisivač.
img20111022102218.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Posle toga su morali malo da mi se dodvore pa je pala masaža.
img20111022120102.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG][/IMG]
img20111022120102.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
img20111022120057.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG] Joj kako je dobro :D
 
I da nastavim. Onda su se malo prevarili pa me izveli napolje. :D U povratku mi nisu dali ni da uđem u kuću nego su me odneli pravo u kupatilo.:roll: Ali ovaj put nisam dozvolio da me slikaju. Pa jel se ona slika,kad joj je kosa prljava?:rtfm:
dsc05189i.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
E onda sam nekome pravio društvo dok uči, ali mi je baš bilo dosadno, da sam skoro zaspao
dsc05186p.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

A ti luda ženo, baš nemaš pametnija posla nego da ležiš na zemlji i mene slikaš:hahaha:
dsc05187f.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
Narode moj rešio sam da vam se javim i kažem da sam dobro, kao što i vidite na slici
dsc05205jq.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
hahahaha naučio sam da skačem i sad su svi kreveti u kući samo moji.
Ali volim ja da leškarim i na rancima
dsc05224x.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
A kad ne leškarim i ne spavam onda je red i da se malo okrepim
dsc05211v.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
A od kako se vreme pokvarilo na moju veliku žalost, stalno me bre kupaju i suše.
Ovog puta sam im dozvolio da me slikaju, ali samo ovog puta jer mi se na ovu hladnoću jako dopao topao vetar iz aparata u Gocinoj ruci.
dsc05226b.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
dsc05227t.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Ti nisi normalna žena, pusti to kuče da živi, da li je moguće da ga pirlitaš non-stop, čim se mučenik pokvasi.Jopet ćemo se nas dve posvađati:zper:, al', bre, ja sam moje pikavce kupala samo kad se uvale u g**na napolju ili smrdu za medalju, a šta njemu fali, kad je lep za medalju:D
 
Ti nisi normalna žena, pusti to kuče da živi, da li je moguće da ga pirlitaš non-stop, čim se mučenik pokvasi.Jopet ćemo se nas dve posvađati:zper:, al', bre, ja sam moje pikavce kupala samo kad se uvale u g**na napolju ili smrdu za medalju, a šta njemu fali, kad je lep za medalju:D

Odgovara normalna žena :zcepanje:. Pa jel ti mladi simpatični gospodin maltezer izgleda mučeno.? Uživa.:manikir: A šta da mu radim kad je maltić pa mora svaki dan da se češlja i pirlita da se ne ućeba, ne bi li bio "lep i pep" :heart:. I tako je on, ko i svi maltezeri na ovom svetu mučen od svoje gazdarice:rtfm:
Ajice za tebe :zag::cmok2: od Goce i Mrvice.
 
Ma Goco,sad se ne zahebavam, nemoj ga toliko često kupati, sjebaćeš mu balans kože, to sm ja uradila mom pudlanu, psi nisu ljudi da se pirlitaju neprekidno, zato i imaju svoj miris, hoću samo da ti kažem, ne pravi moju grešku (i 'nako sam grešna spram Mrvice:zper::whistling:
 
:zcepanje: Nasla bez problema na svim slikama. I mali savet, kad sa ImgShacka kopiras tu adresu For forums&message boards, ne moras da je stavljas u IMG kod, samo direktno prenesi u prozor za odgovor.
 
Isplela mi baka džemperče. Malo se spetljala na .stomaku i oko zadnjih nogu, al koga briga. Važno da je meni toplo.
dsc05248k.jpg
[/URL][/IMG]
dsc05250c.jpg
[/URL][/IMG]
A šta kažete? Jesam zgodan?
 

Back
Top