Windows 8

Ja nisma uspeo sa dual bootom.. Meni je odradio sve naopako,ali je radio sam dobro.
Vratio sam se na Win 7, jer me nervira to sto IE stalno otvara onako preko cele povrsine, te nevidim sta radim.
 
1 gigahertz (GHz) or faster 32-bit (x86) or 64-bit (x64) processor
1 gigabyte (GB) RAM (32-bit) or 2 GB RAM (64-bit)
16 GB available hard disk space (32-bit) or 20 GB (64-bit)
 
Uradio sam upgrade sa win7 ultimate sp1 , pokrenuo instalacija sa HDD-a i sve je prošlo bez problema. Jedino nije prepoznao modem pa sam to ručno odradio. Sve ostalo manje više dobro radi. Za sada nisam uspeo da instaliram KIS2012 ali ću pokušati ponovo. Od igara pokrenuo sam CoD MW3 i radi bez ikakvih problema. Potrebno je malo više vremena da se onemoguće svi oni servisi koji stalno šalju podatke za Microsoft. Za sada sam poprilično zadovoljan stabilnošću OS-a koji još ni jednom nije zakuco ili iskočio u BSOD.
 
capturergu.jpg


Kaspersky PURE provereno radi.
 
Windows 8, mogao bi da kazem par reci o njemu.
Lep dizajn, ali jos uvek nestabilan.
Ja skinuo 8000 virusa za neki test kad puce Windows Explorer, piju tad me razocarao.
Inace kul dizajn nadam se da nece biti kao ME. -.-
 
Ево, чисто да будете у току са Win8..http://winunleaked.tk
(сајт уређује Canouna, не зна се ко је. шта је, углавном добија build-ове и тестира их, ал не leak-ује..)
Сајт, његови постови на твитеру и MDL-у, па и Win8China су тренутно најбољи извор информација о осмици.

Иначе, последњи build за који се зна је 6.2.8160, а бета се очекује за време CES-а највероватније 9.јануара.
Поздрав!
 
Imam jedan problem.Ja imam windows 7 i zelela bi da instaliram windows 8.Ali plasim posto nemam nikakvo iskustvo o instaliranju operativnog sistema da ce mi izbrisati windows 7 ako ga instaliram.Jel moze neko da mi pomogne u instaliranju windows 8 a da mi netaknut windows 7?
 

Back
Top