STA MUSKARCI ZELE DA DOBIJU ZA RODJENDAN


Rođendan je, dakle, u pitanju...
Penkalo, sat, kaiš, nešto na temu što voli, recimo ako voli fudbal, onda mu kupi privezak sa lančić sa fudbalskom loptom :) Ja sam dobio privezak omiljene životinje za rođendan, rađen po narudžbini.
Možeš i parfem dečku da kupiš, "Egoiste" je super.

Ako ti je budžet tanak, snađi se maštovitošću sitnica. Jednom sam od drugarice dobio strip i bio sam oduševljen. Mislim, ti zaš rođendanca...
 
HeBePoBaTaH_:

Rođendan je, dakle, u pitanju...
Penkalo, sat, kaiš, nešto na temu što voli, recimo ako voli fudbal, onda mu kupi privezak sa lančić sa fudbalskom loptom :) Ja sam dobio privezak omiljene životinje za rođendan, rađen po narudžbini.
Možeš i parfem dečku da kupiš, "Egoiste" je super.

Ako ti je budžet tanak, snađi se maštovitošću sitnica. Jednom sam od drugarice dobio strip i bio sam oduševljen. Mislim, ti zaš rođendanca...

e koje zivotinje je l lasice :)

kupila sam uroshu pecat sa imenom...on se bavi(o) politikom pa mu je bilo strava.. to je orignilano al sad nemojte svi..isla sam pored pechat radnje i sinulo mi..znaaci kad ti sine nesto cudno nekad to moze i super da ispadne

e ono za parfeme...mislim ja imam u ormanu jedno 5 flashetina i nijednu nisam kupila ja nego neko, mozda cu uspeti da ih potroshim do smrti mislim to kad se kozmetika gomila...

nekad ima ok stvari u onim 85din radnjama

a sto penkalo za muskarca majketi
 
jagodica:
oce piCHku!!! sta oce mushkarci


Za ovo - da ideš u ćošak i da se stidiš 15 min.

A što lasica? Da zagorčam život zlataru 8) Nije lasica. Afrička životninja biljojed, nije žirafa, nije slon, a nije ni nilski k :P

Penkalo sam rekao prvo, po automatizmu, poklon - penkalo, pošto sam skriboman i nikada ne pišem hemijskom olovkom ili sl. Nasledno je to kod nas u familiji, nego duga priča... Penkala su, inače, omiljena tema njegovih kolekcionara, kao što se priča o cigaretama, vinu, motoroma itd.

Nego, reci mi da si se zabavljala sa Urošem Šuvakovićem :?: Strašno, Džag, nemam reči...Šta će njemu pečat? :P


E, da - ukoliko poklanjate novčanik, običaj je da se stavi neka para unutra, naravno ne kovanice :wink:
 
Supertajni:
Ja se uopste ne palim na skupe poklone i nisam zeljan tih stvari sitnice i dobro smisljene zezalice su ok ili cak samo blizina drage osobe i tiho vece. Zato je to idividualna stvar najbolje je da ocenis kakva je licnost pa po tome i poklon.
To, majstore!!!
Veruj mi, kad me dragi pita šta želim za rođendan, ja mu iz topa odgovorim da želim njega, sami nas dvoje, negde, na nekom posebnom mestu (ne mora biti nikakvo inostranstvo, skup restoran, hotel i sl.), možda neka šetnjica uz reku (more mi je suviše daleko, a moj rođus u januaru), ma sami kod kuće, neka prosta klopica uz sveće, muzikica, opuštencija...
E, TO ja zovem rođendanskim poklonom za pamćenje :roll:
Mada, ljudi su različiti. Nisu svi ljubitelji romantike :(
 
Nestasna Ameba:
Supertajni:
Ja se uopste ne palim na skupe poklone i nisam zeljan tih stvari sitnice i dobro smisljene zezalice su ok ili cak samo blizina drage osobe i tiho vece. Zato je to idividualna stvar najbolje je da ocenis kakva je licnost pa po tome i poklon.
To, majstore!!!
Veruj mi, kad me dragi pita šta želim za rođendan, ja mu iz topa odgovorim da želim njega, sami nas dvoje, negde, na nekom posebnom mestu (ne mora biti nikakvo inostranstvo, skup restoran, hotel i sl.), možda neka šetnjica uz reku (more mi je suviše daleko, a moj rođus u januaru), ma sami kod kuće, neka prosta klopica uz sveće, muzikica, opuštencija...
E, TO ja zovem rođendanskim poklonom za pamćenje :roll:
Mada, ljudi su različiti. Nisu svi ljubitelji romantike :(

Well, sa sadasnjim momkom to sto si opisala mi je svakidasnje, odnosno svaki dan provodimo tako, zar nije to osnova ljubavi i romantike? Znaci, takav docek njegovog rodjendana bi bio svakidasnji, nimalo poseban.

Ljudi treba da se nauce prvenstveno da vole, da budu zajedno...a pokloni i ideje za njih dolaze sami po sebi kad tu osobu dovoljno upoznas i znas njene zelje.

N&D.A
 
Nina2:
Well, sa sadasnjim momkom to sto si opisala mi je svakidasnje, odnosno svaki dan provodimo tako, zar nije to osnova ljubavi i romantike? Znaci, takav docek njegovog rodjendana bi bio svakidasnji, nimalo poseban.

Ljudi treba da se nauce prvenstveno da vole, da budu zajedno...a pokloni i ideje za njih dolaze sami po sebi kad tu osobu dovoljno upoznas i znas njene zelje.

N&D.A
Okitj, Ninche, ali i okolnosti pod kojim se dvoje zabavljaju su različite. Recimo, moj primer. Momak i ja ne živimo u istom gradu i ne provodimo svaki dan zajedno. Zato bi mi makar jedan vikend s njim užasno prijao da napunim baterije do sledeće prilike bar. Ne mora to da bude rođendan, može to i bez ikakvog povoda.
Nadam se da će se uskoro i te stvari promeniti... Imamo to u planu :wink:
 
Nestasna Ameba:
Nina2:
Well, sa sadasnjim momkom to sto si opisala mi je svakidasnje, odnosno svaki dan provodimo tako, zar nije to osnova ljubavi i romantike? Znaci, takav docek njegovog rodjendana bi bio svakidasnji, nimalo poseban.

Ljudi treba da se nauce prvenstveno da vole, da budu zajedno...a pokloni i ideje za njih dolaze sami po sebi kad tu osobu dovoljno upoznas i znas njene zelje.

N&D.A
Okitj, Ninche, ali i okolnosti pod kojim se dvoje zabavljaju su različite. Recimo, moj primer. Momak i ja ne živimo u istom gradu i ne provodimo svaki dan zajedno. Zato bi mi makar jedan vikend s njim užasno prijao da napunim baterije do sledeće prilike bar. Ne mora to da bude rođendan, može to i bez ikakvog povoda.
Nadam se da će se uskoro i te stvari promeniti... Imamo to u planu :wink:

Navijam za vas! :wink:
 

Back
Top