U zdravom telu-zdrav duh...:)

Nefela

Zainteresovan član
Poruka
160
Ljudi, da li se bavite nekim sportom, da li posecujete teretanu, aerobik,ili tako nesto? Da li vam je stalo da telo drzite u formi i da lepo izgledate...??Sto se duha tice... 8) sta radite za svoju dusu, imate li neke rituale, koji vas opustaju...?Ja npr. imam periode kad redovno idem u teretanu (moj tata ima svoju, on je bas profesionalac, pa mi nooon stop zvoca :( ), a imam periode kad mi ne pada na pamet da se mrdnem, a kamoli da odem tamo!Jer sam po prirodi JAAAKO lenja, ali kad odlucim da idem, onda to redovno radim i ne zabusavam :wink: Evo sad od pre mesec dana sam pocela da idem u teretanu 3 puta nedeljno i tako nameravam do leta i SUPER se osecam!I bas sam ponosna na sebe :P
E, a sto se mojih rituala tice, poprilicno sam cudna... :? Imam obicaj da se popnem na krov, tamo sednem, vidim dobar deo grada i pisem dnevnik ili nesto drugo...ili jednostavno posmatram.... :oops: I to mi BAS prija! Volim i da sviram klavir nocu duugo, to isto OBOZAVAM...Joj, ja sam freak :lol:
 
Nefela:
Ljudi, da li se bavite nekim sportom, da li posecujete teretanu, aerobik,ili tako nesto? Da li vam je stalo da telo drzite u formi i da lepo izgledate...??Sto se duha tice... 8) sta radite za svoju dusu, imate li neke rituale, koji vas opustaju...?Ja npr. imam periode kad redovno idem u teretanu (moj tata ima svoju, on je bas profesionalac, pa mi nooon stop zvoca :( ), a imam periode kad mi ne pada na pamet da se mrdnem, a kamoli da odem tamo!Jer sam po prirodi JAAAKO lenja, ali kad odlucim da idem, onda to redovno radim i ne zabusavam :wink: Evo sad od pre mesec dana sam pocela da idem u teretanu 3 puta nedeljno i tako nameravam do leta i SUPER se osecam!I bas sam ponosna na sebe :P
E, a sto se mojih rituala tice, poprilicno sam cudna... :? Imam obicaj da se popnem na krov, tamo sednem, vidim dobar deo grada i pisem dnevnik ili nesto drugo...ili jednostavno posmatram.... :oops: I to mi BAS prija! Volim i da sviram klavir nocu duugo, to isto OBOZAVAM...Joj, ja sam freak :lol:
Pa ti si zena mog zivota :wink: Inace i ja se bavim svim vidovima fizicke aktivnosti a trenutno samo teretanom dok ne otopli malo... I moj zivotni moto je "U zdravom telu zdrav duh" tj. "Mens sana in corpore sano" ako se dobro secam latinskog mada je to bilo davno... Sto se tice duha tu me fakultet trenira a za opustanje mi sluze pesme,filmovi izlasci,drustvo i TERETANA 8)
 
Ja sam sportsko dete. :D Svashta sam trenirala, a sada idem na aerobik i malo u teretanu. Zimi skijam i bordujem, leti plivam... I stvarno, svidja mi se kako izgledam (bar sada) i super se osecam. Shto se tiche duhovnog dela, volim da pishem dnevnik, slusham muziku, chitam, gledam filmove, izadjem negde... Lepo je kad se lepo osecash. :wink:
 
trenirala sam tenis 6 god. ali sam prestala pre godinu ipo...od tada svaki dan setam sa deckom + ortakinjama,a uvece uradim 40 trbusnjaka,30 cucnjeva itd...preko leta drzim zdraviju ishranu i to je to :wink:
Zimi skijam,leti plivam isto toliko koliko setam...
rituali?volim da crtam na pergamentu...da predvece zapalim mirisljave stapice i crtam Zmajeve...ritual mi je da pevam s mojim deckom na kalishu pesme sa diskmena pa se ljudi okrecu :lol:
 
joGooOOD:
trenirala sam tenis 6 god. ali sam prestala pre godinu ipo...od tada svaki dan setam sa deckom + ortakinjama,a uvece uradim 40 trbusnjaka,30 cucnjeva itd...preko leta drzim zdraviju ishranu i to je to :wink:
Zimi skijam,leti plivam isto toliko koliko setam...
rituali?volim da crtam na pergamentu...da predvece zapalim mirisljave stapice i crtam Zmajeve...ritual mi je da pevam s mojim deckom na kalishu pesme sa diskmena pa se ljudi okrecu :lol:
E, i ja obozavam mirisljave svecice...pored krova 8) :lol:
 
sto se tela tice:trenirala atletiku i igrala balet,jazz balet i karakterne igre ceo zivot :wink:
a pored toga zimi skijam i vozim bord (od ove godine,i super mi ide :wink: ) a leti klasika...svi moguci sportovi na otvorenom :wink:

a duh...dobre knjige,filmovi,predstave,izlozbe...sve sto mi padne napamet :wink:
 
Ja apsolutno nista ne radim sa sobom vec nekih 7-8 meseci i izgledam HOT & SEXY (:kiddin':) :lol: :lol: :lol:
Ne ozbiljno, ne radim nista,a ne gojim se...
Radio bih sklekove i trbusnjake, al' me to tako mrzzzzziiiiiiiiiiii... :roll:
Cekam prolece da pocnem bar malo sa trcanjem...
Trenirao sam fudbal samo, a razmisljao sam o odbojci i atletici (ono na 100m)...
Ali nemam vremena zbog skole!
Sto se tice duhovonosti...
Nemam bas neke rituale posebne...
Pisem dnevnik, citam novine, knjige, pijem kafu...whatever.
 
Meni ja jaaaaakooo cool kad momak pishe denvnik.
Inache, evo bash danas sam krenula na treninge i jedva chekam da pochne prolece da krenem na trchanje po trim stazi. Ionako mi je tu na 100m i necu vishe morati da gledam one geyeve u teretani. Mnogo je lepshe na chistom vazduhu i u prirodi. :D
 
hmm ja se dvoumim oko svog malog rituala... :( pocela sam da stampam sa kompa na neki smesni papir(luckaste boje)za one ogromne mape pa za prilozim ali juce sam dobilA tako extra knjigu/svesku...kakvu sam u sustyini oduvek zelela da posedujem sa stranicama od pergamenta,spreda kao iz 18 veka i josh guscijem perom da ostavljam misli....brrrr :shock: :P
 

Back
Top