Gde smo dobro dosli?

slatko volim :)):
hmmmm za "danonocno" cekanje za grcku nemam pojma, ja sam to sredjivala preko agencije, kolko se secam
da,a;i se verovatno sredjivala za grupnu tj kolektivnu vizu,tesko da si radila individualnu preko agencije!!u stvari,nema sanse za individualnu je garantovano licno prisustvo u ambasadi i gomila papira koje moras poneti sa sobom i potvrda,fotokopija....a u sezoni i cekanje....
 
elleni1980:
slatko volim :)):
hmmmm za "danonocno" cekanje za grcku nemam pojma, ja sam to sredjivala preko agencije, kolko se secam
da,a;i se verovatno sredjivala za grupnu tj kolektivnu vizu,tesko da si radila individualnu preko agencije!!u stvari,nema sanse za individualnu je garantovano licno prisustvo u ambasadi i gomila papira koje moras poneti sa sobom i potvrda,fotokopija....a u sezoni i cekanje....


hehheee pa i bila je "kolektivna" :D moja greska sorry
 
pegisu:
ako zelis grcu individualnu vizu ili iz bilo koje druge zemlje eu samo nadji nekoga iz te zemlje da ti posalje garanciju, a kad stignes tamo nadji nekoga da se vencate za papire i dobijes boraviste

Koliko znam Bolivijanci za nekih 350$us nabavljaju "carta de invitacion" (pozivno pismo)iz spanije, a kada si tamo mozes gde hoces po evropi. Njima nije potrebna viza za ulazak u EU ali posto se radi o radnicima koji tamo idu na privremeni rad oni se sluze sa time.
 
1.Chile - zemlja sa najjacom ekomijom u J. Americi, politiski stabilna, jeftina za zivot, fin narod. Mislim da tamo nije lose a i ma i sta da se vidi a ida se ostane mozda na duze)
2.Argentina - zbog ekonomsog krah 2003. trenutno destinacija broj jedan, vrlo jeftino, nekretnine u bescenje.
3. Dominikana - tamo sam ziveo pre 4 godine
...
imas i gomilu zemalja gde su vize samo formalsnot

Ima mnogo toga , sve zavisi sta te zanima, da li zelis da bezis odavde za stalno ili samo turisticki

Cini mi se da je ovo greska u prethodnom postu, za Boliviju trebaju vize.
 
1.Chile - zemlja sa najjacom ekomijom u J. Americi, politiski stabilna, jeftina za zivot, fin narod. Mislim da tamo nije lose a i ma i sta da se vidi a ida se ostane mozda na duze)
2.Argentina - zbog ekonomsog krah 2003. trenutno destinacija broj jedan, vrlo jeftino, nekretnine u bescenje.
3. Dominikana - tamo sam ziveo pre 4 godine
...
imas i gomilu zemalja gde su vize samo formalsnot

Ima mnogo toga , sve zavisi sta te zanima, da li zelis da bezis odavde za stalno ili samo turisticki

Cini mi se da je ovo greska u prethodnom postu, za Boliviju trebaju vize.
 
wmw:
pa hrvtima ne treba viza za Grcku , treba te Grkljane bojkotovati
Sta lupas?
I sad posto bi ih bojkotovali, sve si sredio?
Uvek iznova neki nas bedak, sam protiv svih ...
Sve EU drzave imaju iste arsine, a to sto hrvatima ne trebaju vize, nije problem Grcke nego nasih nesposobnih i gramzivih politicara...
Ti bi da bojkotujes sve evropske zemlje? E jadan li si... Sedi "disi", ni za "disi" nisi..
 
codemaker:
wmw:
pa hrvtima ne treba viza za Grcku , treba te Grkljane bojkotovati
Sta lupas?
I sad posto bi ih bojkotovali, sve si sredio?
Uvek iznova neki nas bedak, sam protiv svih ...
Sve EU drzave imaju iste arsine, a to sto hrvatima ne trebaju vize, nije problem Grcke nego nasih nesposobnih i gramzivih politicara...
Ti bi da bojkotujes sve evropske zemlje? E jadan li si... Sedi "disi", ni za "disi" nisi..


8) 8) 8) :)
 
gigule:
od 1.jula ukinute su vize za naše građane za Slovačku

Što netačne informacije? Zar nije jednostavnije pitati, ako već nisi siguran da imaš tačnu informaciju nego iznosti nešto, što će neko možda da prihvati kao tačno i onda ...

Vize za Slovačku nisu ukinute, ukinuto je samo naplaćivanje takse za izdavanje turističkih viza i to je sve. Dakle sada ako idete turistički čitav put košta 35 evra manje i to je sve.
 
bojan p:
gigule:
od 1.jula ukinute su vize za naše građane za Slovačku

Što netačne informacije? Zar nije jednostavnije pitati, ako već nisi siguran da imaš tačnu informaciju nego iznosti nešto, što će neko možda da prihvati kao tačno i onda ...

Vize za Slovačku nisu ukinute, ukinuto je samo naplaćivanje takse za izdavanje turističkih viza i to je sve. Dakle sada ako idete turistički čitav put košta 35 evra manje i to je sve.
moja greška
sorry
meni su neki drugari, inače Slovaci rekli ovo pa sam bez provere ovde to napisala...nećeš mi zato otkinuti glavu,jel?
 

Back
Top