Tajna Starog Mosta na Prva TV

fes

Zainteresovan član
Poruka
345
SECRETO DE PUENTE VIEJO
Tajna Starog Mosta
od ponedeljka 19.septembra, radnim danima u 17h


Nijedna prepreka nije nepremostiva za majku koja je odlučna da povrati svoje dete!

Zaplet ove intrigantne priče počinje krajem 19. veka nakon što prelepoj služavki Pepi Agire, gazda i ljubavnik Karlos Kastro otme sina i preda ga svojoj ženi. Primorana da se odvoji od sina Martina i ove porodice, Pepa ponižena odlazi, ali se zaklinje da svoje dete neće nikada zaboraviti i da će ga kad-tad vratiti. Nastavlja sama borbu sa nedaćama i obučava se za babicu.
Godine prolaze i Pepa će se već kao iskusna babica obreti u ruralnom mestu Puente Vijeho ( Stari Most). Tu sreće Tristana Montenegra, vojnika koji se posle godina ratovanja vraća kući labilnoj ženi Angustiji i sinu kog zapravo i ne poznaje. Između Pepe i Tristana rađa se ljubav. Njihova romansa je nemoguća i rastanak je neizbežan.

U međuvremenu, Pepa na razne načine pokušava da vrati svog sina, a prošlost koja joj je uništila život ponovo će zakucati na vrata. U Puente Vijeho stiže Karlos Kastro, Martinov otac.
Mračne tajne prošlosti, koje su isplivale na površinu, prete... U Starom Mostu svi kriju neku tajnu.
Uloge: Aleks Gadea, Megan Montaner, Sara Balesteros, Maria Bouzas, Alehandra Onieva, Sandra Servera
Produkcija: Španija, 2011.

http://www.prva.rs/sr/program/serija/story/13546/Tajna+Starog+Mosta.html
 
Sta se desilo kada je Pepa videla mladeze onog malog decaka Martina? Ispalo je sada da je nekako to njen sin koga su joj oduzeli, ali se ne zna kako? Nisam bas najbolje pratila ali me je sada mnogo zainteresovala serija. :D Ako neko prati neka napise please! :)
 
mene baš i ne podseća
naravno u suštini je melodrama o babici koja treba da povrati sina koji joj je oduzet na rođenju a koji živi sa čovekom, oženjenim i bogatim, između kojih kreće begenisuvanje
na stranu to ima notu misterije i treba da se otkrije pozadina nekih porodičnih stvari, smrt njegovog oca, odnosi njegove dominantne keva koja je starh i trepet u mestu sa još jednim likom, te mućka koju je napravila žena od tog glavnog lika sa deteteom od babice
malo ima i kao istorijski šmek, progres i revolucija vs. tradicionalizam, crkva, zatucanost i tako razna pitanja
period je inače početak 20. veka
iskače malo iz žanra i zanimljiva je serija, bar zasad
španski kao španski, volim i ja da slušam i kupim vokabular, al imam utisak da je mnogo siromašan jezik - verglaju 200 reči i fraza, ne bukvalno ali oni jednom rečju označavaju 10 stavri, dok u spskom ili engleskom, 10 stavri ima 50 sinonima za njih
 
Veliki bezobrazluk je to sto ste promenili termin emitovanja serije Tajna starog mosta! Nisam ja budala koja sest meseci unazad gleda tu seriju na Vasoj televiziji,a Vi tek tako promenite termin i stavite neko bezvezno vreme koje je prilagodjeno penzionerima a ne zaposlenim ljudima. Ne zelim vise da gledam Vasu televiziju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :zroll:
 
Veliki bezobrazluk je to sto ste promenili termin emitovanja serije Tajna starog mosta! Nisam ja budala koja sest meseci unazad gleda tu seriju na Vasoj televiziji,a Vi tek tako promenite termin i stavite neko bezvezno vreme koje je prilagodjeno penzionerima a ne zaposlenim ljudima. Ne zelim vise da gledam Vasu televiziju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :zroll:

Apsolutno si u pravu. Ja je sad gledam preko neta.
 
mene baš i ne podseća
naravno u suštini je melodrama o babici koja treba da povrati sina koji joj je oduzet na rođenju a koji živi sa čovekom, oženjenim i bogatim, između kojih kreće begenisuvanje
na stranu to ima notu misterije i treba da se otkrije pozadina nekih porodičnih stvari, smrt njegovog oca, odnosi njegove dominantne keva koja je starh i trepet u mestu sa još jednim likom, te mućka koju je napravila žena od tog glavnog lika sa deteteom od babice
malo ima i kao istorijski šmek, progres i revolucija vs. tradicionalizam, crkva, zatucanost i tako razna pitanja
period je inače početak 20. veka
iskače malo iz žanra i zanimljiva je serija, bar zasad
španski kao španski, volim i ja da slušam i kupim vokabular, al imam utisak da je mnogo siromašan jezik - verglaju 200 reči i fraza, ne bukvalno ali oni jednom rečju označavaju 10 stavri, dok u spskom ili engleskom, 10 stavri ima 50 sinonima za njih

Velika zabluda
Nisam imala utisak da je siromasan jezik ni u toku studija, a ni sada.
Uostalom, poslusaj neku nasu seriju, koliko je to istih reci i fraza?
NIje jezik samo scenario za neku seriju.
 
Ne razumem zasto ovo radi tv Prva!!!!!! Prvo su stavili najbezvezniji termin emitovanja serije "Tajna starog mosta", tv Prva na netu skoro da ne radi pa ni sa radnog mesta ne mogu da odgledam epizodu serije u tom bezveznom terminu, a sa pregledom emitovanih epizoda na sajtu kasne po nedelju dana i vise.. Krajnje neprofesionalno, neozbiljno, i izmotavajuce..
 

Back
Top