Која су то природна људска права?

commodore

Domaćin
Poruka
4.296
Драги пријатељи,
Замолио бих све вас да ми одговорите, ако може и таксативно да набројите, која су то фундаментална људска права која су сваком човеку неотуђива, и да ли су то: право на живот, рад, имовину, име, веру, језик, слободу, правду, обичаје, традицију, државу, љубав, школовање, лечење, и да су то првенствено ПОЛИТИЧКА И МАТЕРИЈАЛНА права која стичеш рођењем и која нико НЕ СМЕ ДА ТИ ОДУЗМЕ, или су то: право да измислиш религију и да је агресивно намећеш на уштрб постојеће, право да измислиш нацију и да јој по сопственом нахођењу припадаш, а да негираш већ постојећу, право да отцепљујеш делове територија и да не признајеш државу, право да измислиш језик и да га намећеш на силу, на уштрб постојећег и књижевно нормираног...
Људско право на Антисрпство?
Право на Атеизам? Агресивни?
На преверзију?
На наркоманију?
На елитизам?
На доминацију?
Јесу ли то људска права? Или нису?
Је ли то цивилизација? Или није...?
Исту тему сам покренуо и на форуму ПОЛИТИКА...
 
commodore:
Гутачино,
Тренутно те тражи барем двадесет мојих људи.
На твом месту ја бих побегао главом без обзира.

Đe me traže tvore-comodore ?

Na Banovom brdu ?
Na Kalenić pijaci ?

Imaš 20 ljudi !
Koji si to film sinoć gledao ?
Kum 1 ?
Kum 2 ?
Kum 3 ?

Što si sinoć poslije tog mafi-filma gledao ?
Da li si gledao Teletabise ? Mumijeve ?

Pahomije te čeka, spremi tvoj pacovski nakot i ne zabušavaj, reci nakotu da ne plaču, da im je to sveta dužnost da zadovolje Vladiku (!) Pahomija.
Time će tvoja loza opravdati zašto je na ovom svijetu se kotila generacijama i zagađivala prirodnu sredinu !
 
commodore:
Samo ti laj...
I radi i pricaj sta ti smatras da je ispravno, a ja cu - sta bude moglo, pa cemo se uskoro naci... Sto si vise na internetu, to si mi blizi...
Moj Kraljevicu...

Imas jednostavniji nacin da ti se priblizim.
Predstavi se, pa kad budem raspolozen da dodjem u Srbiju srescemo se,
da vidimo jesi li lice u lice opasan kao iza tastature sto si pun "referenci" tvore-comodore.

A, ako zivis u neko selo, ne ocekuj da cu tamo doci...
 
igracina:
commodore:
Samo ti laj...
I radi i pricaj sta ti smatras da je ispravno, a ja cu - sta bude moglo, pa cemo se uskoro naci... Sto si vise na internetu, to si mi blizi...
Moj Kraljevicu...

Imas jednostavniji nacin da ti se priblizim.
Predstavi se, pa kad budem raspolozen da dodjem u Srbiju srescemo se,
da vidimo jesi li lice u lice opasan kao iza tastature sto si pun "referenci" tvore-comodore.

A, ako zivis u neko selo, ne ocekuj da cu tamo doci...

Nemoj mu se približavati....Nije on nastran ko ti...
 

Back
Top