...EVOLUCIJA JE CUDO...

ena28

Aktivan član
Poruka
1.403
...Kolegijum Ministarstva inostranih poslova SCG, na celu sa ministrom Vukom Draskovicem( 70-ih radio u kabinetu Mike Spiljka, 80-ih napisao roman NOZ, 90-ih osnovao SRPSKU GARDU...)odlucio je da podrzi Hrvatsku kao kandidata za nestalnog clana Saveta bezbednosti UN...
...mislite li da je to ispravna odluka... :?:
 
Nisam siguran. Sa jedne strane to je priča o dva naroda koja su zajedno došla na ove prostore iz zajedničke prapostojbine i ovde su mirno živela skoro 15 vekove, sa druge jasno podsećanje na događaje u proteklih sedam decenija. Ako bi trebalo praštati i tražiti oproste... kao što rekoh ne znam. Mislim da je još uvek rano davati im podršku u međunarodnoj politici dok postoje nesređena unutrašnja pitanja u vezi sa Srbima koji potiču sa tih teritorija.
 
DisMisaL:
Nisam siguran. Sa jedne strane to je priča o dva naroda koja su zajedno došla na ove prostore iz zajedničke prapostojbine i ovde su mirno živela skoro 15 vekove, sa druge jasno podsećanje na događaje u proteklih sedam decenija. -NI-.

bice to i vise od sedam decenija. a dok su bili uz Franju ?! mislim Josifa :(
 
Slobodance:
Uostalom izgleda da je čovek izgubio kompas odavno !

Da, izgubio je kompas, bolje receno na njegovom kompasu postoji samo ZAPAD, a mi Srbi pravoslavni prilikom krstavanja u crkvi 'pljunemo' na zapad kao na mesto zalaska sunca i boravista sotone

Vuku je pamet pomutilo VLASTOLJUBLJE i SLAVOLJUBLJE, a vlastoljublje smatram najvecim porokom na ovome svetu. Njemu je svejedno - on ima samo pretke (za koje ne znamo ko su i kome su pripadali politicki) a potomke NEMA. Zato tako olako 'donosi odluke'!
 

Back
Top