koja: ploca,memorija,cpu,hdd,graf.kartica???? please,help!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 30064

Elita
Poruka
16.623
xexexe,ovako: imam neku masihu,ne bas jaku i oducio da uzmem drugo nesto!!!treba mi pomoc!!!ne znam nista o tome!!!ovako:

ploca: gigabyte(nesto "triniti")???cuo sam da je najbolja ploca?? da ili ne? ili preporuci!!!

ddr: kazu kingston???PC400? 2x256 ddr?? ili 2x256 geil+cooler hyperX!!!geil ili kingston??? ili preporuci!!!

cpu: 2600+box barton??? ili sempron(ili kako se pise vec)??? ili preporuci!!!

hdd:HiTachi,80gb(120)gb,7200rpm i sada koliko mb bafera???preporucite :D ili preporuci

G.kartica,definitivno najveci problem za mene: preporuceno mi je: club 3d,radeon 9550 game edition(ili tako nesto)jel to OK za igrice??? ili preporuci!!!

ljudi,pomagajte!!!po prvi put u zivotu mi pare nisu problem za nesto,nego izbor!!! pisite na:legija_86_kg@yahoo.com hvala!!!

 
GRESNIK-M:
A sto ne bi uzeo neke novine i da malo citas o delovima za komp,pa kada nesto nadjes odes na
www.pcberza.co.yu i pogledas koliko kosta taj deo,
a ne da cekas da ti neko drugi sklopi racunar. :twisted:


Bog zna u kojem je izdanju bio deo koji zelim kupiti!!! ne pratim to!!!na tom sajtu sam bio !!!hvala!!! ali mi je sada potrebno iskustvo nekih koji koriste ove komponente!!!
hvala
 
damnjan:
Bog zna u kojem je izdanju bio deo koji zelim kupiti!!! ne pratim to!!!na tom sajtu sam bio !!!hvala!!! ali mi je sada potrebno iskustvo nekih koji koriste ove komponente!!!
hvala
Ako ti pare nisu problem onda ovo bez razmisljanja
Maticna-MSI K8N Diamond
Procesor-AMD fx55
Graficka-PCI-E Sapphire Radeon X850
Memorija-Corsair 1 gb ddr2
Hard-2x WD sata 80 gb povezani u raid 1
I daj brate iskuliraj sa tim [!!!]znacima uzvika
A ako oces savet
onda procesor barton [ni slucajno sempron]
Memorija moze Hyper X bolja je od kingstona
hard bolje uzmi neki Western digital neces se pokajati
a graficka koja ti je predlozena i nije nesto igrice
Bolje uzmi neki HIS radeon 9600 xt ili 9800 pro
a ako ti pare stvarno nisu problem onda ovo sto sam ti ja predlozio taj komjuter ti je jedna od najjacih masina
 
damnjane sharane , zar mislis da etotako ti kazes konfiguraciju a neki se javljaju sve zeljni da ti kazu sta da uzmes i to jos na e-mail ,budalastine, prelistaj malo!!!!
za tebe je pentijum 1 sa 64 mb rama i integrisana GRAFICKA sa 1 mb i w98 se , i monitor od 14 inca i naravno integrisan zvuk...... i pozdrav !!!!

zaboravio sam da nema modema u konfiguraciji !!!
izvini
 
El Muerte:
Koji je vama **** ljudi!? Covek lepo pita a vi ga docekujete na bajonet, ostavite komplekse za kucu a na forumu pomozite drugima!
Nego, Damnjane.... nisi nam rekao koliku sumu para si spreman da potrosis na komp?
Ovo je verovatno zato sto je bilo vec milion istih tema, a u poslednje vreme narocito.
Mogu da razumem da neko ima dilemu izmedju neke dve komponente i sl. Ali da se otvori 10 tema i na svakoj preporucite konfiguraciju, mnogo je.

otidji brate u prodavnicu reci im da ti treba racunar i za sta ti treba (99% sam siguran da je za igrice).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top