FarCry ili Riddick

Glupi grozda
tema se zvala "RIDDICK POTREBNA POMOC"
i u temi se radi o liku kojem baguje riddick
a o tome koja je bolja igrica smo samo ti i ja napisali samo po jedan ili dva odgovora
zelim da cujem misljenje drugih
a da znas dimic mi danas rekao da mu je mozda FarCry bolji
 
ne ser..te mnogo !!!!
ovako

ridik je jako dobra prica ,po meni bolji od far cry,ali zasto zato sto nemam graficku koja bi izdrzala far cry na high ali i da je imam ridik ispred ,jednstavno bolja igra !!! naravno ko voli fps. i naravno da se razumemo far cry opisuje sasvim drugi predeo ,priroda voda i to a ridik nesto drugo,ali po prici je far bezveze,njega vadi samo grafika i nerazumem sto se ljudi toliko pale na tu grafiku kad je igra prosecna samo preko grafike je high
ridik BEST
 
Kao prvo, za obe igre moras da imas zverski jaku masinu, da bi ih lepo odigrao.
Obe igre imaju svoje prednosti i mane (npr. Far Cry ima glup kraj, dok u Riddick-u nemas HUD, sto je i prednost imana)!
Moja preporuka ti je da uzmes obe i da sam proveris, jer ce ti jedan covek reci da je Far Cry odlican, a Riddick sranje, a drugi obrnuto!
 
ne , definitvno kao igra je RIDIKOVA HRONIKA bolja od far cry.
ps.
moram da kazem da mi se cini da far kraj stalno nazovi, vuku zbog grafike i nista vise ali za prave gejmere far kraj kao igra nije nesto!!!!
kraj
hvala
 
Da li ste vi NORMALNI?!?!?! RIDDICK bolji od Far Cry!?!?!?
Mozda vama jeste na ATI 9000 i GF 5200....:)
Ma daaaaaj......Riddick sa svojim DOOM engineom ne moze da prismrdi Far Cry-ju. Necu da pljujem dobar je Riddick, ima gomilu dobrih stvari.
Ali LJUDI....grafika u odnosu na FC je malo dete. O optimizovanosti bolje da ne pricam. Jos ako se uzme u obzir da je sa Xbox-a.....pa cemu onda sve ovo...:)
Prica u FC je mnogo bolja.....imas pocetak....rasplet i naravno obrt na kraju jer te izdaje onaj lik...
Riddick ima uvek isto klaustofobicno s..nje gde celu igru bezis iz tog prokletog zatvora a usput te uhvate 2-3 puta i kao ostave te u zivotu?!?! Nije nego....HOLYWOOD sh*t prica
 
ridik je zakon. atmosfera igranja je neuporedivo bolja nego u far kraju. grafika iako nije kompleksna kao u farkraju ipak je prelijepa. i malo me podsjeca na metal gear solid i to joj je ogroman plus!
 
Ja sam farcry igrao i igrao i igrao samo nju dok je nisam presao
a onda mi se ponovo igrala pa sam je ponovo presao
a riddick sam se poigrao kod druga nekih pola sata i igrica me smorila
imao sam osecaj ko da igram doom 3
stvar je u tome da igrica nemora da ima najbolju grafiku pricu i efekte da bi bila odlicna
ja i dan danas igram Quake III i duplo mi je bolja od mnogih pucacina zato sto ima odlicnu igrivost


kada ste presli riddicka da li ste imali zelju opet da ga igrate?
 
Nisam igrao ni jednu ni drugu, ali moj cimer na adekvatnoj masini evo vec drugi put igra farcry. Ne samo sto se odusevljava grafikom nego i enginom, a ako riddick stvarno ima doom3 engine, onda nije ni blizu farcry-ju.
Sto rece neko, ja sam se sad nalozio na Quake 3, brza igra sa neverovatnom igrivoscu!
 

Back
Top