Nisam mu rekla...

meni je jasno i razumem te.to je cesto bio moj problem.ne raskidam dok ne kazem sve sto sam imala.i ako on hoce da raskine ja ne dam dok ne kazem sve makar i glupo,al sve sto sam zamislila.to je bezveze.al kad kazes sve sto imas makar i da ga i dalje volis neces doci u iskusenje da ga pozoves
 
hanibal77:
meni je jasno i razumem te.to je cesto bio moj problem.ne raskidam dok ne kazem sve sto sam imala.i ako on hoce da raskine ja ne dam dok ne kazem sve makar i glupo,al sve sto sam zamislila.to je bezveze.al kad kazes sve sto imas makar i da ga i dalje volis neces doci u iskusenje da ga pozoves
Da ne trosim reci...slazem se sa tobom u potpunosti !
 
Ma, zovi ga pa se isprichajte. Pa zar je to neki problem? Kad god sam raskidao sa nekom devojkom, (ili ona samnom), dolazio sam u situaciju da ostanem nedorechen, shto je sasvim normalno. Ali mi nikad nije bio problem da se posle chujemo, ma kako rastanak bio bolan, i sa svakom devojkom koja mi je iole neshto znachila u zivotu sam ostao u dobrim odnosima. I moram reci da mi je jako drago zbog toga, jer ako ljubav pukne, ne morate rushiti sve shto je zajednichko. Znam da je teshko, ali se na kraju isplati... :idea:
 
Shizi:
...e, pobrkala sam se!

Prekinete vezu brzinski, ne kazete masu stvari, jer nemate kad, niste ste stigli ni ispricati......I?

Ko zna zasto je tako bolje... Za sve na ovom svetu postoji razlog. No, generalno je bolje da prica ne ostane nezavrsena. Ali, ja nemam prava da ti po tom pitanju ista govorim. U slicnoj sam situaciji kao ti.
 
Ja takodje ne volim nezavrsene price jer kod takvih uvek postoji opasnost da ces im se vratiti ili da ce te dugo proganjati u mislima, isto imam potrebu da sve kazem, ali vise volim da on sve kaze bas zato da ne bih provela narednih X godina razmisljajuci o njemu i o tome sta bi bilo kad bi bilo. Misterije me izludjuju.
 
Kazu ljudi pametni da je jutro pametnije od veceri, prema tome, lezi da spavas ne cineci nista brzopleto, a sutra se skockaj najbolje sto mozes i izadji iz kuce. Pogledi divljenja i komplimenti i udvaranja ce uciniti da zaboravis sve nedovrseno-dovrsene price. Srecno!
I nemoj se obeshrabriti ako vec sutradan ne upoznas novog ucesnika price. Mozda ce to ipak biti prekosutra ili dan posle toga, ali, zivot ide dalje i nosi jos mnogo, mnogo nedovrsenih prica.
 
cicos_macos:
Kazu ljudi pametni da je jutro pametnije od veceri, prema tome, lezi da spavas ne cineci nista brzopleto, a sutra se skockaj najbolje sto mozes i izadji iz kuce. Pogledi divljenja i komplimenti i udvaranja ce uciniti da zaboravis sve nedovrseno-dovrsene price. Srecno!
I nemoj se obeshrabriti ako vec sutradan ne upoznas novog ucesnika price. Mozda ce to ipak biti prekosutra ili dan posle toga, ali, zivot ide dalje i nosi jos mnogo, mnogo nedovrsenih prica.

Ovako nekako...
 
EEEEEEEJ LJUDI!!! JA VAS, BRE NISHTA NE SHVATAM. ili sam poludeo ili oglupeo ili otupeo, ali NISHTA ne shvatam. Prekid ili raskid? Ako je raskid, zashto otjete da se isprichate? Ako je prekid, mozhete i sutra da nastavite razgovor. Ako nije nishta od ovoga, onda u Q!
 

Back
Top