zene lije_vodo

Chiara:
U kom smislu tolerantnim? Mislis generalno sta sve treba da ima, ili govoris bukvalno (ona prica "gusi me" i sl.)?
Mislim i jedno i drugo...koji nam znak najbolje pasuje,ima najvise razumevanja za "nas",ko moze da nas skapira...a da pri tom najmanje gusi??Samo ne blizanac,probala.Naravno,imam divno misljenje o blizancima ali.. :oops:
 
Tvrdim da je Strelac apsolutno u stanju da razume Vodolijine/naše potrebe, jedini može da je/nas "prati" u njenim/našim vazdušastim lutanjima, nikada ne smara, naprotiv, ponekad se čak i Vodolija uželi njegove pažnje.
Posle Strelca, mislim da bi to mogao biti i neki Vodolija, mada muške Vodolije umeju da smore prilično dok su zaljubljene (što, opet, može da potraje kod njih), ali to i ne mora da smeta u početku dok smo i mi ženske Vodolije zaljubljene. Kasnije, kad počne da smara, to može da dovede do patološke ljubomore :?
S ostalima su mi veze bile mnogo nekvalitetnije :roll:
E sad, nije svaki pripadnik jednog znaka isti, tako da bih na kraju ipak napomenula da sve zavisi od čoveka do čoveka.

PS. Imaju Strelci jednu izvanrednu osobinu koju nijedan drugi znak, generalno, nema i dosad se nikad nisam prešla kad je to u pitanju :arrow: ISKRENOST :idea:
 
Nestasna Ameba:
Tvrdim da je Strelac apsolutno u stanju da razume Vodolijine/naše potrebe, jedini može da je/nas "prati" u njenim/našim vazdušastim lutanjima, nikada ne smara, naprotiv, ponekad se čak i Vodolija uželi njegove pažnje.
Posle Strelca, mislim da bi to mogao biti i neki Vodolija, mada muške Vodolije umeju da smore prilično dok su zaljubljene (što, opet, može da potraje kod njih), ali to i ne mora da smeta u početku dok smo i mi ženske Vodolije zaljubljene. Kasnije, kad počne da smara, to može da dovede do patološke ljubomore :?
S ostalima su mi veze bile mnogo nekvalitetnije :roll:
E sad, nije svaki pripadnik jednog znaka isti, tako da bih na kraju ipak napomenula da sve zavisi od čoveka do čoveka.

PS. Imaju Strelci jednu izvanrednu osobinu koju nijedan drugi znak, generalno, nema i dosad se nikad nisam prešla kad je to u pitanju :arrow: ISKRENOST :idea:
Na zalost,znam samo zenske strelceve u mom okruzenju..luckaste i nepopravljivo neodgovorne!Ovo vas pitam jer do sada nisam upoznala muskarca koji objedinjuje sve po meni,potrebne osobine...uglavnom bih spojila par njih...kada bi to bilo moguce!Tesko da i mogu da se poverim decku sa kojim bih bila u vezi..mislim da bi me se odrekao preko novina!!
Je l i vama zameraju da bi mogle cesce da ih zivkate telefonom??
 
Nestasna Ameba:
Tvrdim da je Strelac apsolutno u stanju da razume Vodolijine/naše potrebe, jedini može da je/nas "prati" u njenim/našim vazdušastim lutanjima, nikada ne smara, naprotiv, ponekad se čak i Vodolija uželi njegove pažnje.
Posle Strelca, mislim da bi to mogao biti i neki Vodolija, mada muške Vodolije umeju da smore prilično dok su zaljubljene (što, opet, može da potraje kod njih), ali to i ne mora da smeta u početku dok smo i mi ženske Vodolije zaljubljene. Kasnije, kad počne da smara, to može da dovede do patološke ljubomore :?
S ostalima su mi veze bile mnogo nekvalitetnije :roll:
E sad, nije svaki pripadnik jednog znaka isti, tako da bih na kraju ipak napomenula da sve zavisi od čoveka do čoveka.

PS. Imaju Strelci jednu izvanrednu osobinu koju nijedan drugi znak, generalno, nema i dosad se nikad nisam prešla kad je to u pitanju :arrow: ISKRENOST :idea:
Na zalost,znam samo zenske strelceve u mom okruzenju..luckaste i nepopravljivo neodgovorne!Ovo vas pitam jer do sada nisam upoznala muskarca koji objedinjuje sve po meni,potrebne osobine...uglavnom bih spojila par njih...kada bi to bilo moguce!Tesko da i mogu da se poverim decku sa kojim bih bila u vezi..mislim da bi me se odrekao preko novina!!
Je l i vama zameraju da bi mogle cesce da ih zivkate telefonom??
 
Ako misliš generalno na muškarce/momke, onda mogu da ti kažem da stvarno to sve zavisi od znaka do znaka, da ne kažem od osobe do osobe. Neki bi voleli da ih češće zovem, druge verovatno smorih zivkanjem. Ali, sve to uglavnom zavisi od osobe o kojoj se radi. Prosto, neki su mi toliko interesantni da bih non stop pričala s njima, a drugi ne toliko.
 
Ne znam kako bi mogli da zameraju sto ne zovem kad je cinjenica da ja ne mogu da stignem ni da pomislim na tog nekog (izmedju dva njegova poziva), a da on vec nije zvao i treci put:!:
Pa ne znam... meni su recimo rekli kad su mi gledali natalnu da bi mi bila idealna neka netipicna Riba sa jacim planetama u Vagi, a ja zapela za Skorpiju, a astrolozi kazu "nema sanse" Skorpija :roll: ... S druge strane, moje licno vidjenje je da Ribe ne dolaze u obzir... Znam da se horoskopski gleda vladar tvog DC-a, gde se nalazi u tvom horoskopu, treba da bude u skladu sa njegovim... onda Mars, 5. kuca, blabla...
Meni su do sad idealni bili samo Lavovi! Ali takodje na kratke staze :roll: . Strelac - tu i tamo. Kazu da je, ako se posmatra samo polozaj Sunca (znaci te price Vodolije, Blizanci, Vage, Lavovi, Strelci), logicno da se puno njih uklopi ali da poenta i jeste sto je to kratkotrajno. Znaci treba na duze staze obratiti paznju na neke druge stvari, a ne samo na znak. No, te druge stvari se ocigledno u mom slucaju nisu pokazale istinitim, tako da... ili je do (tog mog)astrologa, ili sam ja licno baksuz :? .
 
Meni je drugarica astrolog rekla da bi mi pasovao neki Vodolija(c). Ne pitah je zašto. Da li zato što mi je vladalac Vodolije, Uran, u 7. kući (Škorpija) ili zato što mi je vladalac 7. kuće (vrh 7. mi je u Vagi), Venera, u Vodoliji :roll: Ne znam, niiisam pametna...
Kako bilo, meni Vodolije baš ne leže. Tačnije, od Vodolija mi definitivno bolje leže jedino Strelci.
Ja se ne oslanjam mnogo na reči astrologa, mnoge stvari koje mi kažu jednostavno mi uđu na jedno uvo, a izađu na drugo. Sve što pišem ovde uglavnom je zasnovano na iskustvu.
Pozdrav od Vodolije :D
 
Nestasna Ameba:
Tvrdim da je Strelac apsolutno u stanju da razume Vodolijine/naše potrebe, jedini može da je/nas "prati" u njenim/našim vazdušastim lutanjima, nikada ne smara, naprotiv, ponekad se čak i Vodolija uželi njegove pažnje.


U potpunosti se slazem .......... vodolije se najbolje slazu sa strelcevima!
 
very merry berry:
radde:
Je l i vama zameraju da bi mogle cesce da ih zivkate telefonom??

Jaooooo, tacno! Zato nas cesto prozivaju hladnim, "ne-briznim"...
E onda vam toliko treba jedan strelac.
Kako tek strelac ume da zaboravi na telefonske pozive i javljanja.Ljudi misle da su samozivi i da im niko nije potreban,ali nije tachno.
To shto vas strelac / mushki,zenski / ne zove,ne znachi da i ne misli na vas.
Verujem da je tako i kod vodolija.Jednostavno ne stizu da se jave,nije bitno iz kog razloga.
E bash zbog tog i takvog razumevanja strelchevi savrsheno leze vodolijama.Prilichno su slichni.
 
dilerDuse:
Zato sto bi u tom slucaju morale da stoje iza onoga sto govore i cine.
Au! A to je inace poenta braka :shock: ? Pa odlucuju se i drugi znaci za brak, al nesto bas ne bih rekla da stoje iza svega sto govore :roll: .
Iskreno, ja i ne kapiram u cemu je svrha braka. Eto radde, to neka bude moj razlog (za sad).
 
Krajnje je stvar osobe a ne karakteristika znaka da se trpa u sve.
Ne znam, gigule, otkud tolika ogorcenost na Vodolije kod tebe? Ti bas imas losa iskustva s tim znakom.
Uostalom, moje iskustvo je da Vodolije ili obozavaju (vecina) ili ne mogu da ih smisle (manjina).
 
:roll: o bože ja samo pitam...
pored svega što je ovom forumu rečeno za žene Vodolije...mislim pretražite malo...ovo nije prva ovakava tema...

još jednom podvalčim: pitam, ne konstatujem ništa...
 
gigule:
bez ljutnje, ali odakle ženskim Vodolijama potreba da budu u svakoj čorbi mirođija? nekako mi se čini da nemaju baš istančan osećaj za meru. A možda grešim,a?
Gigulice,pa ko je sad,ovde,u ovoj prici mirodjija??
Potpuno si promasio,to definitivno nikako nije karakterna crta vodolije,naprotiv..One se ne trpaju u sopstvene stvari a kamoli u tudje!?
 

Back
Top