moderatori
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 55

Tema: moderatori

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano moderatori

zamolio bih moderatore koji brisu i zakljucavaju teme da to i obrazloze

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Nema tu sta da se prica, i to po N-ti put...
    Tema se brishe/zakljucava:
    Kad se postavi ista po Y put ( zato postoji i "Pretraga" )
    Kad se postavi tema koja nema nikakve veze sa software-om...
    Kad se krshe pravila +-ice ( svi znamo koja )
    I to je to...

STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA

Zrtva represije

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Evo prilika da se kaze nesto i o moderatorima foruma, mada nisam siguran da je tome ovdje mjesto ali bas moderatori mogu da joj nadju mjesto...

ne bi bilo lose da se ovde izuju svi i daju misljenje o moderatorima ponaosob ko za koga zna.. Naravno moderatori bi trebali da iskuliraju i pohvale i kritike... Prema tome samo naprijed da vidimo koje im je je mjesto.. ne moram ja pocinjati, dajem prijedlog..

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Ok, nema frke...
    Ako cete da nas pljujete, nije problem, samo "software" nije mesto za to...
    Tako da, ako se tema zarola-->selimo je negde drugde..

Zrtva represije

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

E, Agente, nije samo pljuvanje, ima i onih koji bi nesto pozitivno da kazu, samo mislim da sam promasio predlog jer ne vidim onih starih clanova ovde bas dosta a ovi novi Vam nisu bas vjesti jer stalno kukaju sto ovo i sto ono.. No ako se rasplamsa pomjeri gdje je i mjesto.. nemam protiv....

Primećen član
    Učlanjen
    27.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

@ Agent Orange

E rekao si da treba da se koristi pretrega. Nema problema, ali onda morate da preimenujete svaki topic nazvan "zasto", "kako", "kako da namestim", "da li moze", "sta je bre ovo", "potrbna pomoc", "hitno!!", i slicne umotvorine. Iskreno takve teme i ne citam bas zbog takvih naziva.

Toliko.

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

E sad mogu i ja da kazem nesto ZA i PROTIV moderatora...

Prvo zamjerke...

Ne volim kod moderatora sledece:

Kad zakljucavaju teme to sto ne obrazloze necim valjanim, ili cak bolje je da ne obrazlazu zasto jer svi koji postuju pravila znaju zasto je tema zakljucana.. Ovo zakljucavanje mi se i ne svidja, vise bih volio da su teme koje nemaju smisla obrisane jer oni X-evi mi mnogo smetaju...

Ne bi bilo lose mada je pozeljno a znam da nije obaveza da moderatori kada zakljucavaju temu daju neki link, pomoc ili savjet kako je najbolje naci odgovor na odredjeno pitanje, mada znam iskreno da to moze da bude zamorno...

Cesto puta procitam odgovor moderatora u kome se osjeti ljutitost na odredjenu temu, mada ima i tu odredjenog opravdanja ali ipak su oni ti koji vode sve ovo i koji diriguju svim ovim silnim orkestrom.

Ima i dobrih strana moderatora i te kako...

Da nije njih, govorim za one forume i podforume koje ja posjecujem (ne sve) ovde bi bio totalni haos i krs.. Ja recimo sam slicno rekao bih zadovoljan sa njihovim odradjivanjem posla mada se moze da uvijek pruzi vise i bolje, mada se od moderatora uvijek precutno ocekuje da bude perfektno na visini zadatka..

Zabrinjava me to sto se ne javlja dosta dobrih starih clanova na koje sam navikao i za koje znam da imaju kapaciteta i znanja...

U sustini nisu losi ali uvijek mogu bolje..

Sada da cujem ostale....

Primećen član
    Učlanjen
    27.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio GZ

Zabrinjava me to sto se ne javlja dosta dobrih starih clanova na koje sam navikao i za koje znam da imaju kapaciteta i znanja...

Sada da cujem ostale....
    E i meni je krivo... preprosle godine ih je bila gomila a ko zna gde su sada...

@ GZ

Samo nemoj da se cudis sada ako ova tema bude zakljucana... Bar cemo znati zasto

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Agent je obecao da nece, s tim da izgleda samo ja i ti komentarisemo o ovome, a vidim prelgedano je dosta puta ali nema niko petlje da kaze nesto sto mu smeta. samo znam da ce Agent da pomjeri na odgovarajuce mjesto.. No vrijeme je da se i malo o ovome kaze...

Iskreno nedostaje mi mnogo Andreavk i jos neki...

Primećen član
    Učlanjen
    27.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Pa tipovao sam na zakljucavanje bas zbog toga sto je tema otvorena na pogresnom mestu.
    Andreavk? Da, nisam je video ovde odavno. Bilo bi dobro kada bi postojala neka opcija slucna onoj na pricaonici krstarice : /seen i /seennick pa da mozemo da vidimo kada je neko poslednji put bio ovde

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano

vidim da se uglavnom slazemo,
    Sto se tice tema koje nemavaju veze sa softverom, rsenje je premestanje teme tamo gde spada, a na brsisanje...Pa onad obavestenje na mail ili pp o obrrisanoj poruci bi bilo vise nego pozeljno.
    i naravno, a to je ono sto meni najvise smeta, apel korisnicima da nazivaju svoje teme na normalan nacin..kao sto je neko vec rekao

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano

Moderatori to su ti ludi koji gledaju da sve bude po PS-u tako ili nikako pa se pitam sta urade recimo kada pada sneg cini mi se da iznesu svu raspolozivu mehanizaciju pa ako treba treba a ako ne mozda ce zatrebati pa cak i kasicicu za kafu ako zafali sigurno je sigurno
    ZIVELI MODERATORI sajtova
    p.s. koriste sivacu masinu da preseku papir

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Citat Original postavio FaXcooL
    Pa tipovao sam na zakljucavanje bas zbog toga sto je tema otvorena na pogresnom mestu.
    Moze sticky?

Zrtva represije

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Odlicno,, pravo stvar... Ovo je tek prvi dan.. Samo da ne bude zabune i ostali moderatori imaju pravo ucesca ako i svi clanovi.... Dobar potez Agente...

Zainteresovan član joockey (avatar)
    Učlanjen
    19.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

zasto mije zakljucana tema u kojoj pitam za savet u vezi dvdv ripper programa???Sta mi vrede oni linkovi sa besplatnim programima ako neznam sta trazim...
    I vi ste mi neki moderatori???????Sramota....ali nema veze nije ovo jedini forum na svetu u vezi softwara

Učlanjen
    19.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Jedan od moderatorokaze:Y puta...ali to Y je neodredjeno pa moze da bude Y=0..treaba da napishesh
    Ye{2.3.4.5.....}
    Hvala na razumevanju...
    Respect

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

E bas bih sad voleo da cujem misljenja onih sto se bune na zakljucane teme.
    @Faxcool
    To sto u naslovu stoji sve i svasta ne utice toliko na pretragu jer sistem pretrazivanja ne pregleda samo naslove, vec cele poruke (a i naslove) i veoma lepo funkcionise.
    @joockey
    Svoje znanje iz matematike zadrzi za sebe. Znas dobro sta je covek mislio kad je to rekao, a ako ti nesto nije jasno obrati se nekom od moderatora privatnim porukama ili na isti nacin kontaktiraj administratora foruma. Sve ce ti biti objasnjeno.
    @GZ
    Sto se tice onih crvenih X-ova tu si u pravu.
    Zato najveci broj tema jednostavno obrisem, pa me i manje prozivaju
    Ali ipak ima i onih gde treba obrazloziti. Sto se Pravilnika tice ne verujem da je 50% njih procitalo.

Aktivan član Leka (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

@joockey

Pa pazi...i kad je tako kao sto kazes,opet je on upravu...jer ovo je ipak forum softver a cesto u programima nula oznacava beskonacnost,znas ono "unesite broj ponavljanja(0 za beskonacno)".

Poz.

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

@jockey- "Kako da trazim nesto, kad ne znam sta trazim?"
    Jel ti treba dvd "ripper"?
    Y tema je bilo+imash sticky temu gde ima free & shar. programa,a na tim lokacijama je sve lepo sortirano po tipovima programa, tako da ces se vrlo lako snaci....

Zasto zakljucavamo teme?
    Pa pogledajte topice zadnja dva dana...Jedan pita kako i sta sa particijama u XP, jedna pita gde da kupi recnik,jedan ima problema sa netom itd itdi....I kakve to ima veze sa software-om?
    Meni je samo misterija, kako neko moze da preskoci "operativne sisteme" i postavi pitanje ovde vezano za isti....

Zrtva represije

Obećava
    Učlanjen
    06.01.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Ako vec postoji tema na njegovo pitanje napisite mu link gde je da ne bi pretrazivao pre nego sto zakljicas

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Onda bi svi cekali da im neko nadje temu...Sto ja da trazim, kad ce mi vec neko naci...

Zrtva represije

Učlanjen
    19.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

OK OK OK OK
    ali shta je sa mojim potpisom????I ta je tema zakljucana...sad ce te mi reci da to treba da postavim u hardware?????
    Uzgred juce sam se osisao......
    Respect

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Citat Original postavio joockey
    OK OK OK OK
    ali shta je sa mojim potpisom????I ta je tema zakljucana...sad ce te mi reci da to treba da postavim u hardware?????
    Ne, ali ne ni u software...

Zrtva represije

Učlanjen
    19.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Ali zashtooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo?
    Hmm..ovaj zasto?
    Reci gde da je strpam?Ili mi bar ti reci...mislim da nije uredu......Shta sad si postao moderator i bla bla bla moze da radis sta hoces i da zakljucavas teme i bla bla bla

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Ali zashtooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo?
    Hmm..ovaj zasto?
    Reci gde da je strpam?Ili mi bar ti reci...mislim da nije uredu......
    Ja zaista ne znam, da li ljudi UOPSTE ista citaju sta sve pishe po forumu/ima, ili jednostavno kliknu na prvi link na koji nalete i postave pitanje?
    Zastoooooooooooooooooooo?-->
    Softver
    Programi, aplikacije i paketi.
    Hardver
    Procesori, ploče, kartice i sve ostalo.
    Programiranje
    Za one koji bi da naprave svoj prvi program, kao i one koji su prvi program davno napravili.
    Operativni sistemi
    Upotreba i administracija. Windows, Unix, Linux, DOS...
    Sigurnost i zaštita
    O virusima, crvima i ostalim domaćim životinjama.
    Poslovna primena
    Elektronsko poslovanje, poslovni paketi, upotreba informacionih tehnologija u preduzećima. Pravljenje i održavanje komercijalnih sajtova.
    Multimedija
    Slika, zvuk, animacija. Montaža atrakcija uz pomoć kompjutera.
    Video igre
    Za one koji svako malo razmišljaju o novoj grafickoj kartici ili bržem procesoru.
    Open source
    O kvalitetnim i besplatnim programima. Korisnici i programeri, ujedinite se!
    Web dizajn
    Od ideje do realizacije. Alati, trikovi i programski jezici.
    Surferski kutak
    Koju "dasku" koristite? O provajderima i vezama. O anonimnosti i grupnim seansama. O programima koji vam pomažu u krstarenju mrežom.

I? Sta ti mislis? Gde postaviti pitanje vezano za sig. na forumu? Pod "racunari..." ili na nekom skroz drugom mestu?
    Da ne davimo sa pitanjem oko sig suvishe....
    Bice sticky teme vezane za postavljanje topic-a, kao i teme vezane za pravilnik +-ice, ( one ce biti namenjene "pocetnicima" tj novim korisnicima tako da ce biti manje nesporazuma tipa "zasto mi je zakljucana tema?".."modovi su peechke" i sl...

Ako na svim vecim domacim forumima postoji neki red, zasto to ne bi bilo i ovde?

Shta sad si postao moderator i bla bla bla moze da radis sta hoces i da zakljucavas teme i bla bla bla
    Bla bla.... da

Slične teme

1. Moderatori
    Autor ~*PrincesS*~ u forumu Arhiva
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 03.11.2006., 13:21
  2. Moderatori
    Autor damir24 u forumu Hardver
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 23.08.2006., 20:13
  3. Moderatori
    Autor Bg8333 u forumu Zdravlje