J E D N O S T A V A N Z I V O T

Мени се емисија свиђа увек се слатко насмејем...само што њих две стварно глуматају.Мислим,како неко може да буде толико глуп/смотан :? :shock:
И ко би се толико бламирао?Па наравно да је нешто намештено,морају да подигну гледаност мало :P :P :P :P
Што се Ане и Маре ( :D :D ) тиче,девојке су сјајне.Мислим да су довољно откачене и без ове емисије :) :)
 
Pa da vam kazem pravo,jeste namesteno!Prvo,toliko je namesteno da je to cudo jedno!Prvo,ljudi bi se j*** u d**e da dobiju neki bilo kakav posao,a one kao svaki dan rade u nekoj drugoj firmi.Da ne pricam dalje o namestaljkama u emisiji,posto je bilo kome ko je gledao ocigledno...Ana Mihajlovski,koja se u ovoj emisiji predstavlja kao "gradsko dete",ili sta ja znam,je rodjena i odrasla u selu Ljubicevo u okolini Pozarevca.U BG se preselila po zavrsetku srednje skole,otprilike.Otac joj je automehanicar,popravlja Ford-ove automobile,jos uvek zivi u Ljubicevu.Mislim,ne mogu da tvrdim da je ona u detinjsvu hranila svinje,cistila stalu,i nemam nista protiv nje,bas mi je extra,ali mislim da je malo licemerno smejati se seljackim poslovima,njihovom akcentu.....a stvarno mi je simpaticna devojka,ali glupo je bas da se toliko foliraju..
 
u srpskoj verziji su otisli na selo ne zato sto su razmazene bogatasice (kao u americkoj paris hilton i nicol), jer takvih nema vec su izabrane dve javne licnosti - voditeljke, koje su otisle na selo na se sklone od zute stampe i skandala koji su pisani o njima. To se sve lepo vidi u najavnoj spici. Ona se nije ni pravila da ne zna da hrani konje kad je to trebalo ali ustajati u 6 ujutro, prodavati lubenice ili klati zivotinje sa 22 god verovatno tesko pada svakome.
 
I ja bih volela da nije namešteno, ali sada, da nije, ne bi bilo tako zanimljivo. Kada ne bi svaki dan menjale posao, narod bi se brzo zastio toga, da nisu onako trapave ne bi bile tako smeše (nisu ni ovako svima...).
I vi što vam se ne sviđa ste ikak odgledali, dakle i ako nije uvek *super zanimljivo*, vi ste pogledali (niste odmah promenili kanal).

Dakle, definitivno jeste namešteno...ali publika (svesno ili ne) baš to i traži! :cool:

PS. Da li ste razmišljali o čoveku (ili ljudima) koji to sve snimaju?
 
LPhoklica:
I ja bih volela da nije namešteno, ali sada, da nije, ne bi bilo tako zanimljivo. Kada ne bi svaki dan menjale posao, narod bi se brzo zastio toga, da nisu onako trapave ne bi bile tako smeše (nisu ni ovako svima...).
I vi što vam se ne sviđa ste ikak odgledali, dakle i ako nije uvek *super zanimljivo*, vi ste pogledali (niste odmah promenili kanal).

Dakle, definitivno jeste namešteno...ali publika (svesno ili ne) baš to i traži! :cool:

PS. Da li ste razmišljali o čoveku (ili ljudima) koji to sve snimaju?

jao, ja jesam.. mislim - i oni su na selu, verovatno dosli iz beograda.. i oni negde spavaju, verovatno u istoj kuci, bude se u 5 sati ujutru da bi snimili kako se njih dve bude u 6 sati ujutru..
 
winnetou:
LPhoklica:
Da li ste razmišljali o čoveku (ili ljudima) koji to sve snimaju?

jao, ja jesam.. mislim - i oni su na selu, verovatno dosli iz beograda.. i oni negde spavaju, verovatno u istoj kuci, bude se u 5 sati ujutru da bi snimili kako se njih dve bude u 6 sati ujutru..

Da, to sam i pitala...malo ko misli na te ljude koji sve to snimaju, idu i pričaju s njima, sve to uživo gledaju i prate...I ti ljudi imaju svoje živote svoju priču, ne bi bilo loše da se jednom i oni pojave u emisiji, pa da čujemo šta oni imaju da kažu o ovoj seriji (oni, sigurana sam, najbolje to znaju...).
:)
 
A koza Dzoana? :D Bas su mi simpaticni komentari Zikine majke i oca vezanih za kozu...A i kad je rekao da nece da se blamira po selu da bi prodao lubenice,kao njih dve zato sto su ljubile svakog ko kupi.Marijana je bila bas ok kad je glumila damu iz Londona,nasmejala me je do suza...Do You Speak English? :lol: :lol:
 
postoji kao izreka "o ukusima ne treba raspravljati",ali misliiim stvarnoooo

u neku "antologiju" UZASA(svih vrsta) koji postoje u Srbiji od 1991 pa do dan danas,pored tv pinka,uci ce i ovaj "realni sou"

kao prvo,ni jedna od te dve nije rodjena u Beogradu,i vecinu zivota nisu ni zivele u BG-u,a narocito ta ANA,koja je zivela u nekom selu kod Pozarevca(sto je vec neko ovde spomenuo),tako da je vec SAVRSENO upoznata kako izgleda hraniti svinje i konje ili sta vec,a ovamo se pravi kao da je neka PRINCEZA-stvarno JEZIVO!! :evil: :evil: :evil:

a drugo,one definitivno glume(i to jadno),i tim ponasanjem ismejavaju same sebe(posto su i one seljanke),ali i sve te ljude koji zive u tom selu i slicnim selima

i ne znam zasto su i isle u kao neko selo daleko od Beograda(koji je KAO neki "high-tech city"),kad u polovini beogradskih prigradskih naselja se gaje domace zivotinje i kukuruz,tako da su mogli i na 20ak km od centra beograda da imaju ambijent kao u tom selu...
 

Back
Top