Quake 2 ili Quake 3?

POP Mare:
quake II je bila bas igra sa nivoima,a quake III je cista pucacina zato i nosi ime arena.Svaki od njih ima svoje prednosti i mane
Tačno tako, Quake 2 je igra sa pričom koju će nastaviti Quake 4, a trojka je čista multiplejer ludnica. A ljudi igraju kanter, neznajući šta propuštaju sa Quake-om. :)
 
123456789:
Q 3 je dosta dobra i uz nju sam proveo puno vremena , a kad izlazi Q4 ?
izlazi oko juna (valjda)....Inace citao sam da ce Quake 4 biti zahtevan kao i onaj shit DOOM 3....Jel to istina???? Kako bre oni zamisljaju da takva brza i puna energije, igrica bude ultra hit kao quake 2 ako plazniraju da stave doom 3 engine koji je prilicno zahtevan????
 
krak:
123456789:
Q 3 je dosta dobra i uz nju sam proveo puno vremena , a kad izlazi Q4 ?
izlazi oko juna (valjda)....Inace citao sam da ce Quake 4 biti zahtevan kao i onaj * DOOM 3....Jel to istina???? Kako bre oni zamisljaju da takva brza i puna energije, igrica bude ultra hit kao quake 2 ako plazniraju da stave doom 3 engine koji je prilicno zahtevan????
Da quake 4 ce imati doom3 engine koji iz koga je izvucen maksimum i koji je modifikovan i iscedjen do zadnjeg atoma... Pa ko ima jak hardwer moci ce da uziva :twisted:
 
POP Mare:
krak:
123456789:
Q 3 je dosta dobra i uz nju sam proveo puno vremena , a kad izlazi Q4 ?
izlazi oko juna (valjda)....Inace citao sam da ce Quake 4 biti zahtevan kao i onaj * DOOM 3....Jel to istina???? Kako bre oni zamisljaju da takva brza i puna energije, igrica bude ultra hit kao quake 2 ako plazniraju da stave doom 3 engine koji je prilicno zahtevan????
Da quake 4 ce imati doom3 engine koji iz koga je izvucen maksimum i koji je modifikovan i iscedjen do zadnjeg atoma... Pa ko ima jak hardwer moci ce da uziva :twisted:
pa cek znaci sad svi zbog quake-a moramo da kupimo AMD64 i neki 6800 GT (ATi X 850 XT???)??? Nisam bas siguran da je to ok potez.... Sta vi mislite???
 
moja 5700 je vukla doom bez zamaranja (sa lepom grafikom), ali nesto sumnjam da ce isto biti sa ovim cudom... svi smo pukli kad izadje igra... igramo se vec dosta vremena i majmun bi naucio da uz novu igru kupujes novu graficku
nalu.gif
 
moćna grafička je za doom3 je trabala da bude GF4600Ti, jer je igra najavljivana za jun 2002. i kada je izašao ja probam na FX5200 i radi bez problema...

verovatno će tako biti i za q4, ovi iz ATija i NVidie dali malo para izdavačima da na kutiji napišu "PCIe X800 or 6800 needed" a kad doneseš kući i raspakuješ ono radi i na S3 Virge
 
Backy:
moćna grafička je za doom3 je trabala da bude GF4600Ti, jer je igra najavljivana za jun 2002. i kada je izašao ja probam na FX5200 i radi bez problema...

verovatno će tako biti i za q4, ovi iz ATija i NVidie dali malo para izdavačima da na kutiji napišu "PCIe X800 or 6800 needed" a kad doneseš kući i raspakuješ ono radi i na S3 Virge
Hehe pa radi ali sta to znaci da ti igra radi :?
 

Back
Top