Raspad Drzavne zajednice SCG

bugsbunny:
Interesuje me sta mislite da li Srbija gubi odlaskom "bratske" Crne Gore
mislim da ne. gubi gubitke jedino :wink:
neznam da crna gora ima neke prihode velike pa da moze makar i onu mornaricu da izdrzava, a nju izdrzava srbija... tako da mislim da je nama bolje da oni imaju svoju drzavu pa nek idu svojim putem, govoreci maternji, koristeci evro.... :shock:
 
KTULU:
bugsbunny:
Interesuje me sta mislite da li Srbija gubi odlaskom "bratske" Crne Gore
mislim da ne. gubi gubitke jedino :wink:
neznam da crna gora ima neke prihode velike pa da moze makar i onu mornaricu da izdrzava, a nju izdrzava srbija... tako da mislim da je nama bolje da oni imaju svoju drzavu pa nek idu svojim putem, govoreci maternji, koristeci evro.... :shock:
Несрећа српска је у томе што Србијом владају Црногорци. Када би са Црном гором ишли и црногорци Србији би свануло
 
Непостоје Црно Горци. Имају само СРби из Црне горе и Покатоличени Срби - Црногорци. То је исто и са Јужном Српском области - Македонијом.
Него само да матица растера Демо(но)крате и све ће да сване и радикале наравно мало су бољи од дем(онократа
 
Михајло:
Непостоје Црно Горци. Имају само СРби из Црне горе и Покатоличени Срби - Црногорци. То је исто и са Јужном Српском области - Македонијом.
Него само да матица растера Демо(но)крате и све ће да сване и радикале наравно мало су бољи од дем(онократа

jedino moze da "svane" od signalne rakete koja ce da najavi juris pri sledecem ratu...ako bude po tvom...
al' hvala Bogu...nece...
 
Михајло:
Непостоје Црно Горци. Имају само СРби из Црне горе и Покатоличени Срби - Црногорци. То је исто и са Јужном Српском области - Македонијом.
Него само да матица растера Демо(но)крате и све ће да сване и радикале наравно мало су бољи од дем(онократа
Tvoja nepismenost je samo refleksija tvoje neizmerne gluposti..
Zašto ne pogledaš da li su ti sve krave legle?
 
Ljudi ko ljudi nisu svi ni za a ni protiv
Srbije.Meni je žao da mi treba pasoš da bih
posetio Manastir Ostrog,Cetinjski Manastir,
Manastir Dajbabe...ali i Budvu,Petrovac...
zbog nekih trenutnih usijanih glava .
Crnogorci jesu Srbi i šta je tu čudno?
 
Slobodance:
Ljudi ko ljudi nisu svi ni za a ni protiv
Srbije.Meni je žao da mi treba pasoš da bih
posetio Manastir Ostrog,Cetinjski Manastir,
Manastir Dajbabe...ali i Budvu,Petrovac...
zbog nekih trenutnih usijanih glava .
Crnogorci jesu Srbi i šta je tu čudno?

Eto, vidite kako "demokratija" ume da zamrsi zivot. U nasoj pravoslavnoj sredini postoji 'obicajno pravo' u vezi izjasnjavanja o nacionalnoj pripadnosti, tj. TI SI ONO STO TI JE OTAC, a sada tzv. razvojem demokratskih principa TI SI ONO KAKO SE OSECAS po nacionalnoj pripadnosti, pa je zato zaloupotrebom slobode izjasnjavanja omoguceno da se izmisli koliko god hoces nacija. Nama, Srbima, preostaje da zatrazimo novi popis i da se nas 8-10 miliona "izjasnimo" onako kako nam politicki odgovara da bi se zastitili od ove belosvetske napasti, recimo, kao KINEZI, ABORIDZINI, INDIJANCI ili KAO AMERIKANCI... Kod Jevreja, na primer, ti si ono sto ti je majka, kod nas ti si ono sto ti je otac - a u "demokratskom svetu" ti si ono kako se osecas. Ili mozda da se ugledamo na Jevreje - oni "prihvataju" sve i veru i naciju zavisno od sredine u kojoj se nalaze - a u svojoj dusi i misli ostaju samo ono sto jesu - ZATO I VLADAJU SVETOM!
 
Razlazom su svi na gubitku - Srbija gubi više od 200000 ljudi koji su se na nedavnom popisu u Crnoj Gori izjasnili kao Srbi. Mada, Srbija je od njih već i digla ruke, budući da ostaje gluva i nijema na maltretiranje kome te ljude izlaže jedini režim u Evropi koji nije srušen poslije pada komunizma. Tim ljudima je već oduzeto pravo da govore svojim jezikom, a sledeći korak je oduzimanje Crkve. Na kolikom gubitku su ti ljudi koji žive u Crnoj Gori izlišno je govoriti.

A verbalno onanisanje kome pribjegavaju uvrijeđene djevojčice smatrajući da ništa ne gube bolje je ostaviti za neki forum koji se bavi zonom sumraka, možda. Da li će Srbija dići ruke od Vojvodine zbog jednog Čanka, možda?

Zbog autokratskog režima koji je podršku našao u nacionalnim manjinama anatemišući sve što ima predznak srpskog u sebi, ne treba dizati ruke od svoga naroda koji od Srbije očekuje spas. Ni sami Srbijanci se nisu mogli osloboditi sopstvenog diktatora bez pomoći sa strane. Pa sadašnjoj (i bivšoj vlasti) u Srbiji ta činjenica ne smeta da sebe naziva "demokratskom", iako su vlast osvojili revolucijom.
 
Slobodance:
Ljudi ko ljudi nisu svi ni za a ni protiv
Srbije.Meni je žao da mi treba pasoš da bih
posetio Manastir Ostrog,Cetinjski Manastir,
Manastir Dajbabe...ali i Budvu,Petrovac...
zbog nekih trenutnih usijanih glava .
Crnogorci jesu Srbi i šta je tu čudno?
E vala necu im ici u Budvu,pa makar i bez vize.radije cu kod nase vekovne brace,Turaka.
 
srebro:
Михајло:
Непостоје Црно Горци. Имају само СРби из Црне горе и Покатоличени Срби - Црногорци. То је исто и са Јужном Српском области - Македонијом.
Него само да матица растера Демо(но)крате и све ће да сване и радикале наравно мало су бољи од дем(онократа
Tvoja nepismenost je samo refleksija tvoje neizmerne gluposti..
Zašto ne pogledaš da li su ti sve krave legle?

Srebro, jesi li Ti uvek tako grub, ili si glup samo kad dobijes SLAG-FERTIK???
 
_2fast4u_:
Razlazom su svi na gubitku - Srbija gubi više od 200000 ljudi koji su se na nedavnom popisu u Crnoj Gori izjasnili kao Srbi. Mada, Srbija je od njih već i digla ruke, budući da ostaje gluva i nijema na maltretiranje kome te ljude izlaže jedini režim u Evropi koji nije srušen poslije pada komunizma. Tim ljudima je već oduzeto pravo da govore svojim jezikom, a sledeći korak je oduzimanje Crkve. Na kolikom gubitku su ti ljudi koji žive u Crnoj Gori izlišno je govoriti.

A verbalno onanisanje kome pribjegavaju uvrijeđene djevojčice smatrajući da ništa ne gube bolje je ostaviti za neki forum koji se bavi zonom sumraka, možda. Da li će Srbija dići ruke od Vojvodine zbog jednog Čanka, možda?

Zbog autokratskog režima koji je podršku našao u nacionalnim manjinama anatemišući sve što ima predznak srpskog u sebi, ne treba dizati ruke od svoga naroda koji od Srbije očekuje spas. Ni sami Srbijanci se nisu mogli osloboditi sopstvenog diktatora bez pomoći sa strane. Pa sadašnjoj (i bivšoj vlasti) u Srbiji ta činjenica ne smeta da sebe naziva "demokratskom", iako su vlast osvojili revolucijom.


Veruj, i budi siguran da ce Srbi iz Srbije uciniti sve i sto mogu i sto ne mogu
da spasu Srbe u Crnoj Gori. Problem je u tome sto ta jadna ********* Milo
(ciji je brat, cujem najveci mafijas u Crnoj Gori) uzasno provocira i vredja nas Srbe
iz Srbije - i kao posledicu izaziva neku vrstu nepodnosenja Crnogoraca u Srbiji,
jer oni niti brane nas, niti brane sebe.

Crnu Goru rimski Papa zeli da POUNIJATI da zaokruzi i prosiri svoje katolicko carstvo,
taj mali covek koji je “sa obe noge u grobu” radi na tome veoma vredno i lukavo.
Prvo ce da zauzme Crnu Goru a onda da je podeli izmedju Hrvata i muslimana.(zelenih)

Da li je istina da je u Crnoj Gori osnovana PARTIJA CRVENIH HRVATA –
ciji su clanovi Crnogorci ???
 
eremita:
Veruj, i budi siguran da ce Srbi iz Srbije uciniti sve i sto mogu i sto ne mogu
da spasu Srbe u Crnoj Gori. Problem je u tome sto ta jadna ********* Milo
(ciji je brat, cujem najveci mafijas u Crnoj Gori) uzasno provocira i vredja nas Srbe
iz Srbije - i kao posledicu izaziva neku vrstu nepodnosenja Crnogoraca u Srbiji,
jer oni niti brane nas, niti brane sebe.

Crnu Goru rimski Papa zeli da POUNIJATI da zaokruzi i prosiri svoje katolicko carstvo,
taj mali covek koji je “sa obe noge u grobu” radi na tome veoma vredno i lukavo.
Prvo ce da zauzme Crnu Goru a onda da je podeli izmedju Hrvata i muslimana.(zelenih)

Da li je istina da je u Crnoj Gori osnovana PARTIJA CRVENIH HRVATA –
ciji su clanovi Crnogorci ???

Ja zivim u Crnoj Gori, mozes li te teorije koje si postavila, da potkrijepis nekim dokazima, da me uputis na neke cinjenice za stvari koje iznosis, ili je to sve proizvod tvoje maste ?
 
igracina:
eremita:
Veruj, i budi siguran da ce Srbi iz Srbije uciniti sve i sto mogu i sto ne mogu
da spasu Srbe u Crnoj Gori. Problem je u tome sto ta jadna ********* Milo
(ciji je brat, cujem najveci mafijas u Crnoj Gori) uzasno provocira i vredja nas Srbe
iz Srbije - i kao posledicu izaziva neku vrstu nepodnosenja Crnogoraca u Srbiji,
jer oni niti brane nas, niti brane sebe.

Crnu Goru rimski Papa zeli da POUNIJATI da zaokruzi i prosiri svoje katolicko carstvo,
taj mali covek koji je “sa obe noge u grobu” radi na tome veoma vredno i lukavo. Prvo ce da zauzme Crnu Goru a onda da je podeli izmedju Hrvata i muslimana.(zelenih)

Da li je istina da je u Crnoj Gori osnovana PARTIJA CRVENIH HRVATA –
ciji su clanovi Crnogorci ???

Ja zivim u Crnoj Gori, mozes li te teorije koje si postavio, da potkrijepis nekim dokazima, da me uputis na neke cinjenice za stvari koje iznosis, ili je to sve proizvod tvoje maste ?

Pitaj VESELINA DJURETICA, skoro je na TV-u gostovao i govorio o svemu sto navodim.
On je veoma ugledni istoricar, pisac nekoliko poznatih knjiga, pitaj Manju Vukotica, direktora "Novosti", pitaj
Njegovo Preosvestvenstvo Vladiku Crnogorsko-primorskog Amfilohija -
a i MALO SE OSVRNI OKO SEBE.
Ali, nisi mi odgovorio na najvaznije pitanje: Da li je u Crnoj Gori osnovana
Partija crvenih Hrvata ciji su clanovi Crnogorci?
 
eremita:
igracina:
eremita:
Veruj, i budi siguran da ce Srbi iz Srbije uciniti sve i sto mogu i sto ne mogu
da spasu Srbe u Crnoj Gori. Problem je u tome sto ta jadna ********* Milo
(ciji je brat, cujem najveci mafijas u Crnoj Gori) uzasno provocira i vredja nas Srbe
iz Srbije - i kao posledicu izaziva neku vrstu nepodnosenja Crnogoraca u Srbiji,
jer oni niti brane nas, niti brane sebe.

Crnu Goru rimski Papa zeli da POUNIJATI da zaokruzi i prosiri svoje katolicko carstvo,
taj mali covek koji je “sa obe noge u grobu” radi na tome veoma vredno i lukavo. Prvo ce da zauzme Crnu Goru a onda da je podeli izmedju Hrvata i muslimana.(zelenih)

Da li je istina da je u Crnoj Gori osnovana PARTIJA CRVENIH HRVATA –
ciji su clanovi Crnogorci ???

Ja zivim u Crnoj Gori, mozes li te teorije koje si postavio, da potkrijepis nekim dokazima, da me uputis na neke cinjenice za stvari koje iznosis, ili je to sve proizvod tvoje maste ?

Pitaj VESELINA DJURETICA, skoro je na TV-u gostovao i govorio o svemu sto navodim.
On je veoma ugledni istoricar, pisac nekoliko poznatih knjiga, pitaj Manju Vukotica, direktora "Novosti", pitaj
Njegovo Preosvestvenstvo Vladiku Crnogorsko-primorskog Amfilohija -
a i MALO SE OSVRNI OKO SEBE.
Ali, nisi mi odgovorio na najvaznije pitanje: Da li je u Crnoj Gori osnovana
Partija crvenih Hrvata ciji su clanovi Crnogorci?

Pa ja, bas tebe pitam, posto si puna informacija, da mi kazes nesto o toj partiji ?

I što su Risto SOTONA i otali Terazijski Crnogorci govorili predstavi nam ?
 
eremita:
Pitaj VESELINA DJURETICA, skoro je na TV-u gostovao i govorio o svemu sto navodim.
On je veoma ugledni istoricar, pisac nekoliko poznatih knjiga, pitaj Manju Vukotica, direktora "Novosti", pitaj
Njegovo Preosvestvenstvo Vladiku Crnogorsko-primorskog Amfilohija -
a i MALO SE OSVRNI OKO SEBE.
Ali, nisi mi odgovorio na najvaznije pitanje: Da li je u Crnoj Gori osnovana
Partija crvenih Hrvata ciji su clanovi Crnogorci?

Ovako - za tako nešto nisam čuo, mada ne isključujem tu mogućnost. Pođimo od pretpostavke da je to tačno. Postavlja se pitanje koji su to Crnogorci članovi te partije - da li su to oni bliski režimu, da li su to onih 20-ak hiljada Roma koje je vlast u Crnoj Gori popisala kao Crnogorce (pa se sada postavlja pitanje na koje režim nema odgovor: odakle se pojavilo 20000 Crnogoraca koji govore romskim jezikom). Da li su to, možda, Srbi iz Crne Gore?

Amfilohija neću pitati, on se već sam diskreditovao. Pitao sam ga već i nije mi odgovorio kako to da me je pozvao da glasam za Filipa Vujanovića na poslednjim izborima - čovjeka uz čiju pomoć je u policijskoj stanici na Cetinju registrovana sekta koja sebe naziva CPC na čelu sa jednim raspopom. Pitao sam ga da mi kaže da li on to mene poziva da se priklonim tome raspopu i njegovoj nevladinoj organizaciji. Amfilohije je ignorisao ta pitanja.
Kad god sam u Crnoj Gori, osvrnem se oko sebe. I vidim isto što i u Srbiji - apatiju i beznađe. I naravno, svaki put vidim srpske svađe. Postalo je tradicija da se bar jednom godišnje u Crnoj Gori neka srpska stranka pocijepa. Tako da u Crnoj Gori na političkoj sceni trenutno ima više stranaka sa srpskim nacionalnim predznakom nego u samoj Srbiji. Ali, kada bi se mogli složiti, mi ne bi bili Srbi.
 
igracina:
eremita:
igracina:
eremita:
Veruj, i budi siguran da ce Srbi iz Srbije uciniti sve i sto mogu i sto ne mogu
da spasu Srbe u Crnoj Gori. Problem je u tome sto ta jadna ********* Milo
(ciji je brat, cujem najveci mafijas u Crnoj Gori) uzasno provocira i vredja nas Srbe
iz Srbije - i kao posledicu izaziva neku vrstu nepodnosenja Crnogoraca u Srbiji,
jer oni niti brane nas, niti brane sebe.

Crnu Goru rimski Papa zeli da POUNIJATI da zaokruzi i prosiri svoje katolicko carstvo,
taj mali covek koji je “sa obe noge u grobu” radi na tome veoma vredno i lukavo. Prvo ce da zauzme Crnu Goru a onda da je podeli izmedju Hrvata i muslimana.(zelenih)

Da li je istina da je u Crnoj Gori osnovana PARTIJA CRVENIH HRVATA –
ciji su clanovi Crnogorci ???

Ja zivim u Crnoj Gori, mozes li te teorije koje si postavio, da potkrijepis nekim dokazima, da me uputis na neke cinjenice za stvari koje iznosis, ili je to sve proizvod tvoje maste ?

Pitaj VESELINA DJURETICA, skoro je na TV-u gostovao i govorio o svemu sto navodim.
On je veoma ugledni istoricar, pisac nekoliko poznatih knjiga, pitaj Manju Vukotica, direktora "Novosti", pitaj
Njegovo Preosvestvenstvo Vladiku Crnogorsko-primorskog Amfilohija -
a i MALO SE OSVRNI OKO SEBE.
Ali, nisi mi odgovorio na najvaznije pitanje: Da li je u Crnoj Gori osnovana
Partija crvenih Hrvata ciji su clanovi Crnogorci?

Pa ja, bas tebe pitam, posto si puna informacija, da mi kazes nesto o toj partiji ?

I što su Risto SOTONA i otali Terazijski Crnogorci govorili predstavi nam ?

Lepe si primere našao,sve sam udbaš do udbaša,a takvi nam pišu istoriju i kroje sudbinu poslednjih 60 godina,kao i taj nesrećni Beba,sve je tačno šta je rekao,samo je zaboravio da kaže da je to sukob 2 UDBAŠKE varijante.
 
Meni je žao da mi treba pasoš da bih
posetio Manastir Ostrog,Cetinjski Manastir,
Manastir Dajbabe...
:cry: Nije opasno ako za pasos pitamo nase Crnogorce,nece biti zgodno ako moramo pitati Albance ili druge naciopnalnosti,koko je mrtvac-TITO vaspitao mlade,nedaj boze "Crna" moze biti (Montenero).[/b]
 
igracina

Pa ja, bas tebe pitam, posto si puna informacija, da mi kazes nesto o toj partiji ?

I što su Risto SOTONA i otali Terazijski Crnogorci govorili predstavi nam ?

Nemoj se igrati pokvarenih telefona, ja Tebe pitam da li si cula DA LI JE ISTINA
DA JE OSNOVANA PARTIJA CRVNIH HRVATA (kako Hrvati zovu Crnogorce sto je Veselin
Djuretic rekao pred milionskim auditorijumom),
dakle, ne tvrdim da je to istina,
a Ti bi mogla to da proveris ako pozoves vase
Ministarstvo informisanja i upitas
da li je takva partija ili stranka registrovana.

Drugo, e bas da Ti ne predstavim sta su oni
govorili, pitaj Mila i Kilibardu -
oni sve znaju.
 
Otcijepi se Milo (Bora Djordevic)

Otcijepi se Milo
Nek' ti je sa srecom,
Svet ce te po mapi
Traziti sa svecom!
Ic ne fali sto ste mali
Al' se zivi fino
Mali je Monako
Mali San Marino!

Skupi na Cetinje
Svoje avetinje
I sve liberale
I druge budale!

Pa pucajte iz livora
Samostalna Crna Gora
Nek' slobodno svako sere
Al' za mokre i perpere!

Pa posto si novi
Crnogorski vladar
Povedi odavde
I ovaj tvoj kadar!

Stizu ti odavde
Same glavesine
Nek' kuci jedu
Sira i mesine!

A sa njima moze
da ide i Sloba
Mi cemo ti biti
Zahvalni do groba!

Oni otisli
A o istom trosku
Napravili i mi
Zemlju ekolosku!

Imam ja tamo kuma
Imam i pobratima
Pa preko mobilnog
Cucu se sa njima!

A sve one koje
Vele da su Srbi
Proceraj fukaru
Ne vuci na grbi!

A posle otcepljenja
Ima da te vole
Od kralja Nikole!
 

Back
Top