danasnja logika "savremenih" muskaraca....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Eržebet Batori

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
411
Koliko sam uspela da primetim logika vecini danasnjih muskaraca je: PRIVEDI, KRESNI I IZGUBI SE ZAUVEK! Ja licno sam imala divnu vezu sa puno romantike, ali putevi su nam se na kraju razisli, tako da ne govorim iz licnog iskustva, ali sam cula dosta takvih prica.

PA SAD, DRAGI MOJI SAVREMENI MUSKARCI:

DEMANTUJTE ME! :lol: ILI POTVRDITE :(
 
Ma jok, to su priče sa TV, iz ženskih časopisa i knjiga za emancipovane. Tačna priča je: smuvaš, dovatiš, sklepaš dete i ostaviš, i nakon 15 godina se vraćaš sa pričom "izvini dušo, bio sam mlad a ti neukusna". E ne mogu da verujem da su ovde svi puni predrasuda (ili je to sve realnost, a ja nisam normalan jer to ne uviđam i verujem u gluposti).
 
Eržebet Batori:
Koliko sam uspela da primetim logika vecini danasnjih muskaraca je: PRIVEDI, KRESNI I IZGUBI SE ZAUVEK! Ja licno sam imala divnu vezu sa puno romantike, ali putevi su nam se na kraju razisli, tako da ne govorim iz licnog iskustva, ali sam cula dosta takvih prica.

PA SAD, DRAGI MOJI SAVREMENI MUSKARCI:

DEMANTUJTE ME! :lol: ILI POTVRDITE :(

ma jok, ne pricas iz sopstvenog iskustva :twisted:
samo si tek tako ozlojedjena jer si humanista i toliko ti je stalo do drugarica i svih ostalih zena na svetu 8)
kakvo foliranje cooovece :twisted:
 
Eržebet Batori:
Koliko sam uspela da primetim logika vecini danasnjih muskaraca je: PRIVEDI, KRESNI I IZGUBI SE ZAUVEK! Ja licno sam imala divnu vezu sa puno romantike, ali putevi su nam se na kraju razisli, tako da ne govorim iz licnog iskustva, ali sam cula dosta takvih prica.

PA SAD, DRAGI MOJI SAVREMENI MUSKARCI:

DEMANTUJTE ME! :lol: ILI POTVRDITE
:(

Ja te demantujem mnogo krace: Ubodi pa odi
 
U je*ote, al se uvrediste!!!

ja sam samo postavila pitanje cisto da vidim dal je to stvarno logika vecini muskaraca ili neke od mojih drugarica jednostanvo uvek naidju na hostaplere.

Vi me napraviste na babarogu. Ne znam dal je to iz razloga sto ste svi fini i dobri i ne zelite da devojke pate zbog vas ili je sve istina, a istina boli.
 
Solution:
Eržebet Batori:
Koliko sam uspela da primetim logika vecini danasnjih muskaraca je: PRIVEDI, KRESNI I IZGUBI SE ZAUVEK! Ja licno sam imala divnu vezu sa puno romantike, ali putevi su nam se na kraju razisli, tako da ne govorim iz licnog iskustva, ali sam cula dosta takvih prica.

PA SAD, DRAGI MOJI SAVREMENI MUSKARCI:

DEMANTUJTE ME! :lol: ILI POTVRDITE :(

ma jok, ne pricas iz sopstvenog iskustva :twisted:
samo si tek tako ozlojedjena jer si humanista i toliko ti je stalo do drugarica i svih ostalih zena na svetu 8)
kakvo foliranje cooovece :twisted:



sto mrzim ljude koji se prave pametni i misle da sve znaju i odmah procitaju ljude i njihov zivot a nikad ih nisu videli u zivotu. ustvari mozda pokusavas da glumis vidovitu Zorku i citas mi proslost i buducnost na daljinu i naravno gresis kao i sve "vidovnjace".

Dobro u jednom si delimicno u pravu: Tacno je da ne sazaljevam drugarice koje je decko kresnuo na jedno vece i nestao - trebale su o tome da misle pre toga a ne sad da se zale. ALI JA NIKAD NISAM REKLA DA IH SAZALJEVAM I DA CVILIM NAD NJIHOVOM SUDBINOM.

A DA SE KOJIM SLUCAJEM TO MENI DESILO NE BIH CVILELA I CMIZDRILA JER TO SVAKAKO NE BI POPRAVILO NISTA VEC BI PRIHVATILA I KRENULA DALJE ISTO KAO STO SAM I URADILA POSLE RASKIDA SA DECKOM S KOJIM SAM BILA U ROMANTICNOJ VEZI 2.5 GODINE.
 
tacno je.
medjutim, nije problem u muskarcima zbog toga vec u devojkama. jer, one prvo pre prvog seksa otezu, zatezu, kontriraju, kako bi jacale musku zelju za njima, ali to je mac sa dve ostrice jer kad tako devojka usiljeno zapinje kao strunu pozudu nekog muskarca to joj se obije o glavu time sto nakon sto on postigne cilj gubi interesovanje za nju.
da se ponasate normalnije, s manje nasilne biovlasti, druga bi prica bila, ovako, same sebi postavljate klopku time sto inflantorno naduvavate vrednost svojih genitalija
 
random_cloud_form:
tacno je.
medjutim, nije problem u muskarcima zbog toga vec u devojkama. jer, one prvo pre prvog seksa otezu, zatezu, kontriraju, kako bi jacale musku zelju za njima, ali to je mac sa dve ostrice jer kad tako devojka usiljeno zapinje kao strunu pozudu nekog muskarca to joj se obije o glavu time sto nakon sto on postigne cilj gubi interesovanje za nju.
da se ponasate normalnije, s manje nasilne biovlasti, druga bi prica bila, ovako, same sebi postavljate klopku time sto inflantorno naduvavate vrednost svojih genitalija

Klap, klap...

A to sto je problem sto se posle "izgube": nije me ozenio, nije bio ozbiljan da imamo vezu i da me ozeni,... i sl. varijacije.
 
random_cloud_form:
tacno je.
medjutim, nije problem u muskarcima zbog toga vec u devojkama. jer, one prvo pre prvog seksa otezu, zatezu, kontriraju, kako bi jacale musku zelju za njima, ali to je mac sa dve ostrice jer kad tako devojka usiljeno zapinje kao strunu pozudu nekog muskarca to joj se obije o glavu time sto nakon sto on postigne cilj gubi interesovanje za nju.
da se ponasate normalnije, s manje nasilne biovlasti, druga bi prica bila, ovako, same sebi postavljate klopku time sto inflantorno naduvavate vrednost svojih genitalija

Хахахах мудро, мудро хаха :D

P.S....А после не можеш да их скинеш са... :)
 
random_cloud_form:
tacno je.
medjutim, nije problem u muskarcima zbog toga vec u devojkama. jer, one prvo pre prvog seksa otezu, zatezu, kontriraju, kako bi jacale musku zelju za njima, ali to je mac sa dve ostrice jer kad tako devojka usiljeno zapinje kao strunu pozudu nekog muskarca to joj se obije o glavu time sto nakon sto on postigne cilj gubi interesovanje za nju.
da se ponasate normalnije, s manje nasilne biovlasti, druga bi prica bila, ovako, same sebi postavljate klopku time sto inflantorno naduvavate vrednost svojih genitalija

Јеее...после свих тема у последње време на ЉИС-у, мораћу да се сложим са тобом! :)( Само овај пут! :wink: )
 
random_cloud_form:
tacno je.
medjutim, nije problem u muskarcima zbog toga vec u devojkama. jer, one prvo pre prvog seksa otezu, zatezu, kontriraju, kako bi jacale musku zelju za njima, ali to je mac sa dve ostrice jer kad tako devojka usiljeno zapinje kao strunu pozudu nekog muskarca to joj se obije o glavu time sto nakon sto on postigne cilj gubi interesovanje za nju.
da se ponasate normalnije, s manje nasilne biovlasti, druga bi prica bila, ovako, same sebi postavljate klopku time sto inflantorno naduvavate vrednost svojih genitalija

a kad je odma sobali onda ce sigurno da je zeni? a kad se daju lako onda se prica o njima po kraju i tako to i nisu samo zenske genitalije nego i moguci embrion
 
Eržebet Batori:
Koliko sam uspela da primetim logika vecini danasnjih muskaraca je: PRIVEDI, KRESNI I IZGUBI SE ZAUVEK! Ja licno sam imala divnu vezu sa puno romantike, ali putevi su nam se na kraju razisli, tako da ne govorim iz licnog iskustva, ali sam cula dosta takvih prica.

PA SAD, DRAGI MOJI SAVREMENI MUSKARCI:

DEMANTUJTE ME! :lol: ILI POTVRDITE :(

Draga naša Eržebet,
prema tebi će se muškarci ponašati onako kakav stav zauzmeš. Ukoliko odaješ cicu koja je samo za kres, onda ćeš to i dobiti. Problem je u tebi, ne u muškarcima. Logika je prosta.
 
Eržebet Batori:
... ili neke od mojih drugarica jednostanvo uvek naidju na hostaplere.

Baš lepo definisano. Neke od tvojih drugarica uvek naidju na hoštaplere.
Zapravo, možda si mogla da se zapitaš zašto baš te drugarice i zašto baš uvek ? Odgovor se sam nameće. Takvi su im privlačni, tj. imaju podsvesne mazohističke porive. I ma koliko se žalile, opet će posle jednog hoštaplera da padnu u zagrljaj sledećem.
 
Yenki:
Meni nije jasno sto bi skot otisao posle prvog kresa (kako gadna rec)? Ako je najzad otkravio zensku sto ne bi "kresnuo" jos koji put? Prvi put obicno i nije nesto.

ko zna o kakvim grobovima je rech. Ako je devojka dobra nema razloga da se ne kre$e vi$e puta + mozda veza. ma skroz su mi sumnjive te njene drugarice od kojih mu$karac posle pvog okresivanja pobegne ko djavo od krsta
 
cLick - OR - Die:
Yenki:
Meni nije jasno sto bi skot otisao posle prvog kresa (kako gadna rec)? Ako je najzad otkravio zensku sto ne bi "kresnuo" jos koji put? Prvi put obicno i nije nesto.

ko zna o kakvim grobovima je rech. Ako je devojka dobra nema razloga da se ne kre$e vi$e puta + mozda veza. ma skroz su mi sumnjive te njene drugarice od kojih mu$karac posle pvog okresivanja pobegne ko djavo od krsta

Kakva god bila riba, u izglednom smislu, moze da bude losa u sexu... Zasto onda ponavljati "kresanje"?
Ili jednostvano nisu kompatibilni - ali s obzirom na visestruko ponavljanje jednostrukog kresanja - vratiti se na prvi pasus...
 
Nije da sam savremen muskarac, ali kao zensko moram da kazem da uopste nemam takav utisak o 'danasnjim' muskarcima, niti sam ikad imala slicno iskustvo sa istima. Meni to vise zvuci kao neka feministicka teorija zavere ili debela predrasuda, nego kao realna procena muskog roda. Pa sve i da ima takvih slucajeva, nema li ih i u obrnutoj varijanti?
 
Bad_Wolf:
SINDI:
hehehe...moze zamena teza? ja sam to radila kad sam bila klinka...kresnem se jednom i dovidjenja...nisam nimala pojma, ali siroti muskarci kojima sam nabijala komplekse to nisu znali...nekim sam ostala duzna makar izvinjenje...jbg, mladost ludost

Slusaj, da se ti ja lepo izljubimo i oprostimo, jer ce sad drvlje i kamenje... :twisted: :lol:
ajd...cmok, cmok...bilo je lepo druziti se s tobom :lol: :lol: :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top