Biti s Albankom (prelepom) da ili ne, a još ima frajera ???

Meni devojka ima vise siptarsko prezime nego sto je siptarka,tj cale joj je bio polu-siptar al po muskoj liniji tako da ona sad nosi siptarsko prezime! To nema nikakve veze,nit sta meni smeta,nit sta njoj fali,zajedno smo vec skoro 2 god.
A to sto ima decka,to je vec stvar stava,da li dirati tudje.Obaska sto te moze pojesti mrak ako te sipci dohvate :)
 
Roko,
Siptara se nikako ne bojim.Posto znam taj deo SRBIJE,znam i njihove obicaje.Siptarske!Ti mnogo dobro znas sta znaci da preotmes Siptaru Siptarku.Krv pada tu,jel tako?Tako je! Necu ti Ja pricati o njihovim nadasve zatucanim obicajima,ali obicajima koji se oni i te kako drze!Ja sam ti samo reko.A konkretno na ovo:Pa bre ako se volite,ok,sta sad.Skupite hrabrost i u zivot.A to da Siptari nisu vise...ehehhehehe,to prodaj drugom,nemoj meni.
Srecno.....
 
Posto jako dobro poznajem Siptare,ima jedna stvar kod njih.Naime,ako muskarac potrazi,SIPTARKA ne sme odbiti!!!!!! E sad,svakog petka siptari imaju njihovu "ispovest".Ona ,ako prevari muza ,momka,mora to da "prijavi".I tad nastaje belaj...Leka Dukandjili tad stupa na snagu.Ja znam da je mnogima ovo neverovatno,al ima ovde onih koji su ziveli na Kosovu,pa nek potvrde ili demantuju.Jeste do zla Boga zatucan zakon(zakon im je to),ali se oni toga i te kako pridrzavaju.

Jesam u pravu Roko?

Merditha basqim e shquni me srbime po cush merdithe e shipatre!
 
bundeva:
DON:
Roko,
qush e mer en kadini kus merdiit d qulim?
E mee niq nona past chipsha e shiptare squri.
E dita none qush mee peredita?
E,Done,a sta si ga pitao? :?

:shock: :shock: :shock: Hajde Done, malo li je sto si moderator, nego nas jos gadjas i sa siptarski hijeroglifi, bre... Dela, budi laf (ako smes, a znam da itekako smes, to te ja chikam , dakle, samo ako hoces) pa nam prevedi sta si mu sunovrati i surduknuo i strpusao u poruci na siptarskom... ha ?
:o :o :o
 
rex:
E LJUDI MOJI VI NEMATE BLAGE VEZE SA SIPTARIMA I NJIHOVIM OBICAJIMA.BOLJE BI BILO DA PREKINETE SA GLUPOSTIMA I PRLJATE OVAJ SAJT SA KOJEKAKVIM NACISTICKIM I BOLESNIM KOMENTARIMA,SIPTAR ILI ALBANAC,SRBIN ILI HRVAT,BOSANAC ILI MUSLIMAN,ROM ILI TURCIN ZAR JE ZA VAS I DALJE OPSTE VAZNO STA I KAKO JE KO STVOREN,A DA JE IPAK LJUDSKO BICE KO I SVI OSTALI????

A da me ti naucis malo njihovim obicajima,a?Oni nisu mogli valjda za 3 godine,mozda ces ti?Bio bih ti zahvalan.
 

Back
Top