Najgore reporterske odvale

Lopta je pocepala vazduh na vodonik i kiseonik!!!

Dejan Stanković je umetnik i ništa više, a biti umetnik i ništa više u njegovom poslu znači - biti sve."

On je najmlađi igrač na prvenstvu čije trenutke upravo privodimo kraju...

"Evo izlaze Partizanovi igrači......a evo i naših" (C.Zvezda-Partizan)

"Statistika je kao bikini: otkriva sve, a ne pokazuje ništa"

Partizan-Timsistem...."Ulazi Kjacig bek Timsistema".....on je inace centar.....
 
"Mičel! Treći zgoditak! Zaslužio je da mu kažemo cijelo ime. Bravo, Hoze Miguel Gonzales Martin Del Kampo Mičel!"

Go, go,... *****,prečka!

“Prejaka je ovo lopta za Savićevića, Dejo ovu loptu ne bi stigao ni taksijem”

Sjajno se ubacuje u fazu odbrane!

Zbog ovakvih udaraca R.Karlosa osnovaće se društvo za zaštitu lopte!

Lopta je proletela paralelno sa ibarskom magistralom!
 
Ovo je tridesetčetvorogodišnji Švajcarac Pol Akola kome je ovo 17.sezona u svetskom kupu.Ja zaista ne znam zašto se on više bavi ovim sportom.Evo vidite i po prolazima jako, jako slaba vožnja.Ja verujem da srce hoće ali noge više neće... I na cilju Pol Akola za 2,5 sekunde sporiji od Majera.Srce hoće noge neće, krštenica žuti!

Ovo je Keli Erikson, sićušna Šveđanka, skakačica u vis, a ovo je njena majka,
mama Marija, koja prati svuda svoju ćerkicu i ne ispušta je iz vida.A čovek koga upravo
vidite je snažni momak, Džon Godina, bacač kladiva.Njemu nisu potrebni ni mama ni
tata da ga prate po takmičenjima...
 
Bilo je 9:9 a sada je 13:9 i već je bronhi situacija - lakše se diše.

Koncert zvižduka za igrače, čisto da se malo muzički obrazuju!

To je bila veća opasnost za avione tipa Avaks nego po gol Pandurovića.

Šes, dvanaes, prednos, Blomkvis...

Evo trenera Meksika, iako njegova ekipa gubi sa 2:0 on ništa ne preduzima.Brod tone, a kormilar spava!

“Savo, Savo, Savo kravo, šta to radiš?”
 
-Kisa pada svuda, cak i oko korner zastavica
-Najdoski je odlicno skocio ali nazalost preko precke
-U nasoj reprezentaciji imamo dva Stankovica, Dejana Stankovica i Gorana Djorovica
-Americki kosarkasi su visoki dva i vise metara
-Zadovoljio je trenera i zato sada igra
-Na stadionu se okupilo oko 30 hiljada dinara
 
Pogledajte simpatičnu Norvežanku kako je dobila boju, lepo se osunčala ovde u Atini.

Danilo Dača Ikodinovic prima čestitke i poljupce od svojih saigrača.I ja bi mu ih uputio samo da sam malo bliže.

Dragan Ćiric, igrač duge kose ali velikih mogucnosti!

U Čikagu se igra kriminalni fudbal zato ima puno policajaca oko stadiona!

Prepun stadion partizana, 50.000 ljudi, zamislite, 100.000 dlanova!

Ako se priroda sveta krije u vulkanu, emocija fudbala se krije u voleju!
 
Evo aviona sa našim zlatnim košarkašima, rula pistom beogradskog aerodroma.

Dok su bile reklame niste ništa propustili, nastavila je onako kako je i krenula - očajno.

Brazilska odbrana- planinski venci Siera Madre!

Albert Nađ - perpetum mobile prve vrste partizana!

Radmanović- zvezdin motorino!

Veoma pokretljivi igrači Česke, crveni dresovi šaraju zelenim tepihom!
 
Sudija je uzeo prokurin - kapi za oči i sada mnogo bolje vidi.

Igra po tankoj žici virtuoznosti!

Sjajan fudbaler, za njega je fudbal igra za neke je posao.

Bez tajni u fudbalu, brzina, snaga, tehnika, lakoća pokreta, sve na jednom mestu.

Borusija iz Minhena!

Evo sudija obučenih u žuto, mnogo žutog pred početak utakmice.
 
Milojko i Nedeljko komentarisu atletiku, mislim da je bila olimpijada u Barceloni.
Milojko najavljuje svetskog rekordera Majkla Dzonsona : ' i evo ga Majkl Dzekson, oprostite, hteo sam da kazem Majkl Dzordan...', Nedeljko ga spasava :' Kolega Pantic je hteo da kaze da je Dzonson poznat kao Majkl Dzordan...'.
Takodje u jednoj od trka trebao je da nastupi isti taj Majkl Dzonson, ali se nije pojavio na startu, sto je snimatelj i naglasio vise puta snimajuci prazno startno mesto, ali Pantic to nije primetio i poceo je da hvali coveka i proglasio ga za apsolutnog favorita. Trka je pocela ( 200 metara ) a Pantic istice kako je Majkl Dzonson snazno povukao i da ce verovatno pobediti. Negde pred ciljnom ravninom, kad se bas videlo da covek ne trci, Pantic se naglo ucutao i posle 20-tak sekundi ( kad su prosli zvanicni rezultati ) se oglasio :' ...da, da, ipak Dzonson nije nastupio, obnovila mu se stara povreda...'.
Mislim da je ovo najveci blam Milojka Pantica.
 

Back
Top