VANJA UDOVICIC

H

HN

Gost
Sta mislite o njemu?Stvarno me zanima kakav je on zaista.Jedni pricaju da je skroz super lik a neki da je isfolirani pozer.Ako ga neko zna bilo bi super da mi kaze nesto vise o njemu.Cisto informativno...
 
HN:
Sta mislite o njemu?Stvarno me zanima kakav je on zaista.Jedni pricaju da je skroz super lik a neki da je isfolirani pozer.Ako ga neko zna bilo bi super da mi kaze nesto vise o njemu.Cisto informativno...

dobar je Vanja kad ti kazem...salim se ok je decko i nije isfoliran...jel dosta ? :D
 
Mala roze Maca:
sladak je on ali je vise sladak zbog medija nego sto jeste.a i pustio je neku kosu i nesto mu nije najsjanije.
a da je isfoliran...jeste
Ne dirajte nam Vanju!!!On je najjaci lik u reprezentaciji i naravno najlepsi je!!!KO GA PIPNE GOTOV JE!!!P.S.Mogo bi da se osisa,stvarno ali i sa dugom kosom je sladak kosom!!!!!!!!! :twisted:
 
dollar MC:
Ima li neko njegov broj mobilnog. Obecao sam sestri da cu joj nabaviti, ali nikako...
Pa sto meni ne spomenu Vanju,odnosno Franju!? Moja sestricna isla je s njim u osnovnu i super su prijatelji. Znam da joj je pisao sa raznih takmicenja i putovanja.Ziveo je u zgradi preko puta nje,pokazala mi stan-na Cukarickoj padini,ali se preselio u CG zbog vaterpola i nisam je pitala jesu u kontaktu. Broj je imala.ali garant ih je promenio hiljadu,slava je slava
 
GiNa:
i ja sam ga upoznala..bas je cool momak!
Vidim da dosta balavite na Vanju,ali on ima devjku......zao mi je devojke,ali to je istina,ako hocete da ga preotmete idite u F6 tamo je cesto.....ali sa devojkom,ili u HN,jer trenira u Jadranu trenutno.I da, ovako je super decko,a to sto mislite da je uobrazen,nije tacno,nemozete ni da zamislite koliko je neiskvaren,ali iskreno jos uvek je klinac i nemojte da ga idealizujete,kad bi ga upoznali videli bi da moze da vam bude komsija.Ljubim vas devojke.......
 

Back
Top