Bluetooth handset

Ljubek

Početnik
Poruka
8
Savetujte me koju Bluetooth da kupim. Nasao sam preko neta u ponudi MSI i Platronics M3000.
Bio bih zahvalan ako bi mi dali malo detaljnije preporuke, na sta da obratim paznji kao i mesta gde se mogu kupiti
 
Ljubek:
Savetujte me koju Bluetooth da kupim. Nasao sam preko neta u ponudi MSI i Platronics M3000.
Bio bih zahvalan ako bi mi dali malo detaljnije preporuke, na sta da obratim paznji kao i mesta gde se mogu kupiti
pa uzmi taj MSI .... Provereno dobar :D .Ali zavisi za sta ti treba taj Bluetooth ... Svi su u glavnom isti ali jedino sto moras voditi racuna jeste da kupis u nekom shopu sa telefonima( tamo ti je uvek ok oprema.).Iskreno Mislim da taj MSI je odlican + ima veliki domet ...
 
ako mislis na headset (slusalice), ima kod nas na trzistu vise proizvodjaca (prednost je sto ima jako malo skartova, tj. no name-a). u principu, sve ti zavisi od cene-kolko para, tolko muzike. MSI nije los, dobri su i NOKIA i S.Ericsson-ovi headsetovi, imas modele sa display-om, jacom bat. vecim dometom... (od 50 pa na dalje eura). 8)
pozdrav
 
Ljubek:
Savetujte me koju Bluetooth da kupim. Nasao sam preko neta u ponudi MSI i Platronics M3000.
Bio bih zahvalan ako bi mi dali malo detaljnije preporuke, na sta da obratim paznji kao i mesta gde se mogu kupiti

ja licno imam JAbra BT 250 - platio ga 70 Evra ali je super i super ga prepoznaje Nokia 6600 -

ne znam kolko je ta majka proslavljena kod nas ali ovde na zapad se ona dobro prodaje...

Pazi da ne uzmes Bt 200 jer taj bt 200 mozes da ga koristis samo 2 h a ovaj drugi i do 8 !
a inace kad se ne sluzis sa BT, moze da izdrzi i do 250 H a da se ne puni


www.jabra.com
 

Back
Top