problemo caleed TV OUT
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: problemo caleed TV OUT

Obećava
    Učlanjen
    20.12.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano problemo caleed TV OUT

akcija je sledeca ocu da prebacim naravno sliku sa kompa na tv i da gledama filmove itd..
    komponenta: Nvidia Riva Tnt 2 model 64 sa tvoutom sa valjda 4 rubice i onim vecim crnim,kabl ima jedan ide u card drugi,scart,naravno u tv.sve povezem,al nishta,nabavio sam tvtool najnoviji neshto chachko opet nishta,e dal ima neko profi da mozhe da mi objasni gde greshim il gde i nashta obratiti pazhnju,podeshavanja u vec pomenutnom tvtool (koji su mi preporuchivali) il vec u WIN-u ,napomena da je kartica vec radila i da kabl je apsolutno istpravan
    unapred zahvalan!!

Početnik
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Re: problemo caleed TV OUT

AKO SI DOBRO POVEZAO KABLOVE I NA TV NASAO KANAL ONDA OVAKO. (ZA TO TI NIJE POTREBAN NIKAKAV SOFTVER)
    OTVORU PRPOERTIS KARTICE. U DESNOM PROZORU VIDJECES MENY. KLIKNI NA CLONE MODE OPTION ( NA SVAKOJ KARTI JE DRUGACIJI MENI ALI NEBITNO NADJI TI CLONE MODE)
    CEKIRAJ DUGME CLONE PA APLLY. NA TV BI TREBALA DA SE POKAZE SLIKA. AKO TREPERI ILI NIJE U BOJI ONDA NADJI FORMAT PROPERTIS. I TU IZABERI PAL B. TO TI JE TO. AJD JAVI STA SI URADIO.

Obećava
    Učlanjen
    20.12.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano ..

powezano sve al i dalje swira Ku**cu,nece da prikazhe slicu dajte neke forice koje su po meni neophodne za owo,nije swe powezi i radi fora...!

Zainteresovan član Deky75 (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Start>Settings>Control panel>nVidia Desktop Menager>Desktop Menagement>TV Wizard i samo prati čarobnjaka do kraja.

Obećava
    Učlanjen
    20.12.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano ma nishta

to mi nishta nije pomoglo,paz imam tvtool9 i sad ja mislim da je frka u driveru jer gledo sam upustvo tvtool i kazhe na pochetku mora da se vidi (hardwerr detection) u meniju tvtool i dal je oshmekowao karticu i tv out (ono da bude interrnal valjda)e meni je oshmekovao karticu al nije oshmekovao tvout a pominjem josh jednom rivatnt264model tvout ima tako da negde je problem u startu sad shta je najpametnije raditi(joshjednom kabl radi i kartica,jer je radila pre) shta mi je chiniti ????

Zainteresovan član Deky75 (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Proveri drajvere.
    P.S. Potrudi se da pišeš normalno da te svi razumeju.

Obećava
    Učlanjen
    20.12.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano .

znam i ja da su driveri u pitanju..sta bi mi bilo najbolje chiniti..?reinstalirati sve(Drivers) pa jovo nanovo?

Aktivan član peleplay (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Pokusaj da ukljucis samo tv na karticu (znaci iskljuci monitor) i upali komp. Trebalo bi da ti se pojavi signal. Onda restartuj komp i nakachi monitor i uradi sta ti je rekao DEMONUS

Početnik
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano idemo korak po korak

desni klik na desktop-PROPERTIS-ADVANCED-(KARTICA)-GEFORCEXXX) kada ti se otvori ta kartica u desnom uglu vidices padajuci meni. Ako ga nema klikni na strelicu zelenu sa desne strane pa ce ti se otvoriti. Na njoj izaberi NVIEW DISPLAY MODE. sada ti se otvorio prozor na kome je nacrtan most. iznad njega na lijevoj strani stoje dva check boksa. Prvi je STANDARD a drugi CLONE. cekiraj CLONE pa apply. Sada su ti se prikazala dva mosta i slika na TV-eu.
    kada se pokaze slika klikni na DETECT DISPLAY. na monitoru treba da bude broj 1 a na tv broj 2. To je to.

Slične teme

1. Problemo !
    Autor mefhisto u forumu Hardver
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 12.02.2007., 23:00
  2. mp3 skracenje pesama = problemo
    Autor loop u forumu Multimedija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 18.07.2006., 16:09
  3. uno problemo sa cd-romo... ( :
    Autor absonic u forumu Hardver
    Odgovora: 16