Najbolji ex-yu igrac po vasem misljenju ?

Ocigledno nisi gledao Sinisu Mihajlovica

ti brate ko da negledaš nogomet nikako

jarni je bio livo krilo i igra je kasnije livog bočnog u sustavu 3-5-2

igra je i livog beka u 4-4-2

mihajlović nikad nije igrao na beku

jarni je bio jedan od bržih igrača a mihajlović je bio igrač kojega seu proslavili slobodnjaci i centaršutevi-prekidi

jarni i mihajlović nisu ista pozicija nikad bili niukakvim kombinacijama
 
ipak mišljenja sam da je dejo srbin da bi bio daleko isprid piksija na ovoj temi

Dejo jeste Srbin kao sto si i ti Hrvat, samo jedan crnogorac, drugi hercegovac (zapadni).
Dzaba mu da je Sv. Sava, Piksi je za njega i ostale bio doktor. :)

p.s. Znas kako kazu, o ukusima ne valja raspravljati :D jednostavno se razlikuju.

Semir Tuce je bio car....linija Tuce - Kodro - Kajtaz

CRVENI CRVENI VELEZ ZIVI U MENI ;)
 
Mijatovic je 1990 trebao doci u Hajduk za kojeg je do tada i navijao, ali zbog tadasnje politicke situacije je otisao u Partizan. A sto se Prosenicekoga tice... tko zna za koliku lovu ga je Ciro Blazevic prodao u Zvezdu. Sluzbena verzija je da Ciro u njemu nije vidio nikakvog talenta i izjavio je da ako ovaj postane igrac da ce on pojesti svoju trenersku diplomu.

To sa Prosinečkim je tačno.
On je pušten iz Dinama kao ne perspektivan igrač.
 
Iza rata: Vukas, Bobek, Šekularac, D. Jerković
70-e i 80-e: Džajić, Sušić, Stojković, Slišković
Otkad gledam: Boban, Savićević, Jarni, Mijatović
Danas: Vidić, Modrić, Džeko

Bilo je tu mnoštvo drugih igrača koji su uzimali i titule prvaka Europe i još koješta ali ovo su bili majstori....

A Franjo Vladić iz Veleža ?
Fenomenalan igrač !
Ali,na žalost,prilično loš čovek.
 
ti brate ko da negledaš nogomet nikako

jarni je bio livo krilo i igra je kasnije livog bočnog u sustavu 3-5-2

igra je i livog beka u 4-4-2

mihajlović nikad nije igrao na beku

jarni je bio jedan od bržih igrača a mihajlović je bio igrač kojega seu proslavili slobodnjaci i centaršutevi-prekidi

jarni i mihajlović nisu ista pozicija nikad bili niukakvim kombinacijama
Mihajlovic nikad nije igrao levog beka??? Sinisa Mihajlovic je na 90% utakmica igrao beka,a kada je neko od stopera odsustvovao zbog povrede,on ga je menjao...
Mada i pored toga,iako sam Srbin i Delija,tvrdim da je sto se tice igara na beku Jarni bolji od Mihajlovica..Ali je Mihajlovic bio neprikosnoven sto se tice prekida..
 
Mihajlovic nikad nije igrao levog beka??? Sinisa Mihajlovic je na 90% utakmica igrao beka,a kada je neko od stopera odsustvovao zbog povrede,on ga je menjao...
Mada i pored toga,iako sam Srbin i Delija,tvrdim da je sto se tice igara na beku Jarni bolji od Mihajlovica..Ali je Mihajlovic bio neprikosnoven sto se tice prekida..


oba su bila velika svaki na svojoj poziciji

ajde reci ti meni kad je on igrao uz liniju u iukakvoj formaciji

centralni stoper,livi stoper,livi half,sve to je ali ja se slabo sijećam da je igrao uz liniju

mihajlović je bio tata mata za prekide i duge lopte ali je bio dosta spor igrač pa je pred kraj karijere bio šupalj u obrani

jarni je bio posle karlosa najbolji bočni imao je brzinu,kondiciju i centaršuteve

igra je za jugu 1990 u italiji

za hrvatsku 1996,1998,2002 i tad je namistio gol oliću protiv talijana
 
Ja mislim da Kolarov ide polako ka tome da bude najbolji levi bek ikada na ovim prostorima (uz Fahrudina Jusufija), decko je Maicon na levoj strani, i jos sto ima 10 puta bolji sut od Maicona

ne samo kolarov nego i bane i vidić su najbolji na svitu,garant

a to što vam je nogomet truo ko naša košarka to ja neznam zašto je tako ali imate strašna imena

triba vam jedan malo veći rezultat da se dignete

niste imali sriće ni sa sudcima
 
Šta da proverim ?
To je isproveravano hiljadu puta,sine !
Pročeprkaj.
Bio ustaški jastreb i agresivac.
Zasr'o sve one simpatije koje sticao u fudbalu.

di si gori od onog vahe in je sve živo isproziva po mostaru ali kulju nije

bižimo od teme i to je glupo

ali u krivu si totalno

bar bi ga vaha i duško prozvali da je imao mrlje na obrazu

1992 u mostaru je svako bio naoružan i svako se borio na svojoj strani
 
ti brate ko da negledaš nogomet nikako

jarni je bio livo krilo i igra je kasnije livog bočnog u sustavu 3-5-2

igra je i livog beka u 4-4-2

mihajlović nikad nije igrao na beku

jarni je bio jedan od bržih igrača a mihajlović je bio igrač kojega seu proslavili slobodnjaci i centaršutevi-prekidi

jarni i mihajlović nisu ista pozicija nikad bili niukakvim kombinacijama

Mihajlović jeste igrao lijevog beka i u Zvezdi (pored lijevog krila) i u Italiji (pored štopera)... čak mislim da je i najviše utakmica u karijeri odigrao na toj poziciji... mada je pred kraj karijere isključivo igrao štopera.
 
Mihajlović jeste igrao lijevog beka i u Zvezdi (pored lijevog krila) i u Italiji (pored štopera)... čak mislim da je i najviše utakmica u karijeri odigrao na toj poziciji... mada je pred kraj karijere isključivo igrao štopera.

u laziu je nedved bio livi bek

u interu je stalno igrao stopera

u vrime dok je igra u zvezdi formacije su bile takve da su bokove držala prednja krila

ja nevidim sličnosti nikakve između jarnija i mihajlovića i stoga mi je glupo usporediđivati ih

jedina sličnost što su oba bila opasna po gol protivnika svaki na svoj način
 
u laziu je nedved bio livi bek

u interu je stalno igrao stopera

u vrime dok je igra u zvezdi formacije su bile takve da su bokove držala prednja krila

ja nevidim sličnosti nikakve između jarnija i mihajlovića i stoga mi je glupo usporediđivati ih

jedina sličnost što su oba bila opasna po gol protivnika svaki na svoj način
Nedved je uvek igrao poluspica ili levo krilo..
Mihajlovic je u Interu igrao na zalasku karijere,kada je vec izgubio brzinu,pa je igrao stopera...To je bilo u periodu 2004-2006..
 
Od svih veznjaka koji su bili aktuelni 90-ih (Piksi, Savicevic, Prosinecki, Boban, Jugovic) jednostavno Piksi je bio najbolji. Glupo je pricati o karijerama jer to nema veze s'mozgom

Recimo Zidan je samo jednom bio prvak Evrope a ima milion losijih igraca od Zidana koji su bili prvaci Evrope po nekoliko puta. A Ronaldo nikad nije bio prvak Evrope ni sa jednim klubom !
 

Back
Top