KADA LJUBAV PRESTAJE?

piskotica:
Kako znas da nekoga vise ne volish :?:
:(
Koliko brzo se ljubav moze ugasiti, a da si siguran/na da je uopste postojala :?:
:shock:
...zanima me vase misljenje...
Da nekoga vise ne volis... hm.. dodje ti to nekako,osjetis,mnoge su ti druge stvari vaznije od voljene osobe,nisi mnogo tuzan/tuzna sto se nocas neces vidjeti sa njim/njom,manje ti nedostaje kad niste zajedno... i sl..

 
piskotica:
mladja:
Kada se zar pretvori u pepeo
odna znas da je - gotovo 8)

a jel neophodno da nestane i taj zar?
ako mislis na seksualnu privlacnost?
koje ti je pitanje -Ljubav a ne strast. Pa ljubav gori prvo kresne varnica, pa se pretvori u plamen, koli preraste u zar, koji tinja i tinja, dok se ne ugasi i pretvori u - pepeo. Kao postane pepeo, nema topline, nema nicega vise - gotovo 8)
 
A da ne bude sve tako pesimisticko, a u duhu sutrasnjeg dana, kad mislis da je sve gotovo, da nema nicega vise, da ti je zivot besmislen, negde iz tame - kresne nova varnica i nova ljubav plane.
Tako se radjaju nove ljubavi :wink: :wink:
 
Tako sto ne pomislis na nju(njega) cim se probudis,ne nedostaje ti,redje se vidjate,imate manje tema za razgovor,cesto se raspravljate,pocinjes da obracas paznju na druge devojke(momke),ne osecas one leptirice u stomaku kad mu cujes glas ili te dodirne...
 
angelblue:
Tako sto ne pomislis na nju(njega) cim se probudis,ne nedostaje ti,redje se vidjate,imate manje tema za razgovor,cesto se raspravljate,pocinjes da obracas paznju na druge devojke(momke),ne osecas one leptirice u stomaku kad mu cujes glas ili te dodirne...
TAKO PRESTAJE ZALJUBLJENOST,A NA LJUBAV! :?
MISLIS DA LPAROVI KOJI SU GODINAMA ZAJEDNO UVEK OSECAJU LEPTIRICE I IMAJU DOVOLJNO TEMA ZA RAZGOVOR?! :x
 
Breskvice, ljubav je za mene osecanje topline, a moze da se ogleda i u tome, ad ti partner donese kafu u krevet, kad te nezno miluje pogledom, ali i kad ucini sve da ti resi neki problem ili ti pomogne iako i sam ima svoje probleme i obaveze. Ali kad ta toplina i to osecanje pocne da se gasi - to se gasi i nestaje ljubav 8)
 
Ako nekome uspe da pronađe iskrenu i pravu ljubav u životu,bez obzira na to šta se desi među njima,nikada ne prestaje da ga voli.Tačno je,dođu drugi i druge,lepši i bolji,privlačniji i zanimljiviji,ali prava ljubav je jedinstvena i jedina ostaje u sećanju.
A kako sa nekim možeš doći do toga,da budeš sigurna da sa tom osobom više ne želiš deliti svoje misli,vreme i osećanja,pa to je istoga trenutka kada sebi možeš da postaviš takvo pitanje.
 
prestaje bas onda kada nema vise te topline,kad te bas briga sta on/ona oseca,gde je i s kim je i sta radi.kada sve one osobine koje su ti se dopadale odjednom postanu mane.kada svaka rec koju on/ona izgovori tebi zvuci kao najzesca glupost.kada ti je lepse da si sam/sama.kada pocnes da se secas divnih trenutaka koje ste proveli zajedno a da imas utisak da ta osoba koje se se secas vise ne postoji i da je ovo pored tebe neko drugi... :cry:
 
Kad nema više one pozitivne treme pred sastanak sa njim,kad ti je bolje da se vidiš sa prijateljicom nego s njim,kad te baš briga da li će doći,nazvati...........................
Kao i sve ono što je peach navela.
 
mladja:
A da ne bude sve tako pesimisticko, a u duhu sutrasnjeg dana, kad mislis da je sve gotovo, da nema nicega vise, da ti je zivot besmislen, negde iz tame - kresne nova varnica i nova ljubav plane.
Tako se radjaju nove ljubavi :wink: :wink:

U duhu danasnjeg dana bas ti je slatka ova porukica...
zapravo-nije se rodila nova ljubav, vratila sam se staroj (nisam uspela da ugasim plamen/zar ili sta vec :wink: )
...ali proveravam da li sam stvarno prestala da volim bivseg (mada sam 98%sigurna u to) :P
...da vidim da se nisam ispalila pa ostavila tipa dok ga jos volim 8)
 
peach:
prestaje bas onda kada nema vise te topline,kad te bas briga sta on/ona oseca,gde je i s kim je i sta radi.kada sve one osobine koje su ti se dopadale odjednom postanu mane.kada svaka rec koju on/ona izgovori tebi zvuci kao najzesca glupost.kada ti je lepse da si sam/sama.kada pocnes da se secas divnih trenutaka koje ste proveli zajedno a da imas utisak da ta osoba koje se se secas vise ne postoji i da je ovo pored tebe neko drugi... :cry:

wooow... mislim da je ovo ono sto mi je falilo da opisem taj osecaj!
:) :) :wink:
 
piskotica:
Kako znas da nekoga vise ne volish :?:
:(
Koliko brzo se ljubav moze ugasiti, a da si siguran/na da je uopste postojala :?:
:shock:
...zanima me vase misljenje...

To isto mozes da pitas tvog decka...i poslusaj njegovo misljenje...tako ces odmah znati...a to sta mi kazemo to je mlacenje prazne slame...
samo iskreno i hrabro...i pricajte o zeljama osecanjima i videces da to moze da traje samo ako vi to zelite...
 
šetač:
Ako nekome uspe da pronađe iskrenu i pravu ljubav u životu,bez obzira na to šta se desi među njima,nikada ne prestaje da ga voli.Tačno je,dođu drugi i druge,lepši i bolji,privlačniji i zanimljiviji,ali prava ljubav je jedinstvena i jedina ostaje u sećanju.
A kako sa nekim možeš doći do toga,da budeš sigurna da sa tom osobom više ne želiš deliti svoje misli,vreme i osećanja,pa to je istoga trenutka kada sebi možeš da postaviš takvo pitanje.
Apsolutno se slazem,s tim sto bih dodala jos jednu stvar...ponekada cak nisi ni svestan trenutka kada treba takvo nesto prekinuti :roll: :( a ipak osecas da vise ne ide...
 
piskotica:
peach:
prestaje bas onda kada nema vise te topline,kad te bas briga sta on/ona oseca,gde je i s kim je i sta radi.kada sve one osobine koje su ti se dopadale odjednom postanu mane.kada svaka rec koju on/ona izgovori tebi zvuci kao najzesca glupost.kada ti je lepse da si sam/sama.kada pocnes da se secas divnih trenutaka koje ste proveli zajedno a da imas utisak da ta osoba koje se se secas vise ne postoji i da je ovo pored tebe neko drugi... :cry:

wooow... mislim da je ovo ono sto mi je falilo da opisem taj osecaj!
:) :) :wink:
Eto ti pesme - ludo jedna :wink: :wink:
 

Back
Top