Dobro jutro, dobar dan i laku noc

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cao !
Da vam kazem, nema mi labradorke... ne znam kako su mogli da je ukradu, osim da je to neko koga poznaje....a to se vec jednom desilo... :sad2: :evil: :(
I ne znam bre kakvi su to kucici kad svakome veruju... :dash: :confused:

Oh Modesti to su ti retriveri :( Evo ova moja ima kuce male sad, mislim da bi dozvolila sve i jednog da odnesu a ona bi greotica verovala da ce ih odmah vratiti... a ne nju, nju bi mogli uz nogu bez povodca odvesti.
 
Cao Modesti. Bas mi je zao...mozes li da pretpostavis ko je to mogao da uradi? :(

Jutros je bila tu, ne znam momenat kad je nestala. Nema kako da sama izadje iz dvorista, niti da se neko ko je ne poznaje priblizi kapiji, jer ove druge dve male nadizu toliku dreku niko ne moze neprimecen da udje. Par dana do kasno u noc na ulici stoji parkiran neki auto, tacno ispred kuce, a ja sam bila lenja da odem i zapisem tablice. Sad mi padaju na pamet i neki studenti koji su do skoro stanovali u komsiluku i donosili im kosti i igrali se sa njima. Ja im ne bi dozvolila, ali muz ih je pustao. Dodje mi da puknem od muke....mislim da su je ukrali po istom scenariju kao i prvi put. A mozda su i isti, idioti. :(
 
Oh Modesti to su ti retriveri :( Evo ova moja ima kuce male sad, mislim da bi dozvolila sve i jednog da odnesu a ona bi greotica verovala da ce ih odmah vratiti... a ne nju, nju bi mogli uz nogu bez povodca odvesti.
....................
U momentu kad sam htela da odgovorim na tvoj post - samo cujem poznato AV - tako me zove, jedno av i ceka....izadjem i vidim je na kapiji ispravljena, ceka da joj otvorim....pre toga sam plakala sto je nama, a sada sto se vratila!!! Inace kod nas lije kisa jos od podneva, sa kisobranom sam bila skroz mokra dok sam je trazila. Ona je cista i suva!!! :eek:
Vicem ja na nju...a sa mnom u duetu i njena mala cupava drugarica laje li laje - kao gde si bila, a mi brinemo!!! :lol:
Kad su je prvi put ukrali nije bilo mesta gde nismo pisali da je nadjemo - nasli smo je slucajno. A onda sam na svim mestima (fb, tv, oglasi,...) gde sam je trazila - objavila ime i prezime i adresu lopova!
 
:zskace: :zskace: super!!!! ko zna gde je bila...

Satima sam je trazila...mi smo u malom naselju, izvan grada...Niko je nije video od komsija...Ona suva i cista po ovoj kisetini koja lije....Sumnjam da je vracena u autu, kako je i uzeta.
Bitno da je tu. A kako se zacudila sto placem, jadnica vidi da nesto nije u redu sa mnom, a ne zna tacno sta. Ali malecka se izlajala na nju samo tako. Izgrdila je vise nego ja. :lol:
 
..dobro vece....

..citam Modesti za malo ostala bez kuce..e pa svasta, kakvog sveta ima, pa nije kuce kutija sibica da ga
stavis u dzep i nikom nista....ooooooooo da ne verujes....sva sreca pa su je vratili:heart:..i ko bi utesio Modesticu
dalekobilo:(

..kako duva ovo nije normalno, ludog li vremena...uzas...

..a vi kako ste...
 
dobro vece!
opet prazno...:(
ma nije, sace....
..dobro vece....

..citam Modesti za malo ostala bez kuce..e pa svasta, kakvog sveta ima, pa nije kuce kutija sibica da ga
stavis u dzep i nikom nista....ooooooooo da ne verujes....sva sreca pa su je vratili:heart:..i ko bi utesio Modesticu
dalekobilo:(
..kako duva ovo nije normalno, ludog li vremena...uzas...
..a vi kako ste...
ti joj verujes?
ma izvela psa u setnju i negde ga zaboravila.
posle psa dovezli kuci i ona ne sme da prizna. :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top