Tolkien fanovi, javite se!
Strana 1 od 8 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 180

Tema: Tolkien fanovi, javite se!

Aktivan član Feanor the elf king (avatar)
    Učlanjen
    11.05.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano Tolkien fanovi, javite se!

Nisam bez razloga otvorio ovu diskusiju.Zivo me zanima sta vi u Srbiji mislite o Tolkinovim delima. Vidim niko nije raspolozen za diskusiju.Ja sam veliki fan i rado bih pricao sa svojim sunarodnicima o ovoj temi.Tamo nas Srbe ne razumeju toliko.Sa vama sam na istoj talasnoj duzini i moci cu da komuniciram bez smetnje.Ko god je zainteresovan za ovu temu neka se javi.Ne mora da bude o Gospodaru Prstenova nego i o svim tolkinovim delima i stavaralastvu uopste.Jedan od najzanimljivijih likova da se o njemu pocne diskusija je svakako Faramir.Pa onda javite se.Ja cekam.

Početnik
    Učlanjen
    26.06.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ej, pa nisam ni videla temu jer nisam isla na drugu stranicu:)))) Pogledaj u temi Gandalf is the best - tu sam malo napisala o Faramiru jer mi se ne dopada kako je prikazan u filmu, pa da sad ne kucam ponovo.

Sto se tice Tolkina, veruj mi da..pa recimo, uopste ne znam kako bih pocela i o cemu bih pocela prvo. Fascinira me toliko da nemam niti ideju niti trenutno imam reci kojima bih zapocela da pisem, a onda i kad bih zapocela, to bi se razvuklo na ko zna koliko strana:))) U svakom slucaju, drago mi je da vidim da ljudi vole Tolkina toliko koliko ga i ja volim. Primi puno pozdrava

Učlanjen
    11.05.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Citat Original postavio Gloredhel
    ej, pa nisam ni videla temu jer nisam isla na drugu stranicu:)))) Pogledaj u temi Gandalf is the best - tu sam malo napisala o Faramiru jer mi se ne dopada kako je prikazan u filmu, pa da sad ne kucam ponovo.

Sto se tice Tolkina, veruj mi da..pa recimo, uopste ne znam kako bih pocela i o cemu bih pocela prvo. Fascinira me toliko da nemam niti ideju niti trenutno imam reci kojima bih zapocela da pisem, a onda i kad bih zapocela, to bi se razvuklo na ko zna koliko strana:))) U svakom slucaju, drago mi je da vidim da ljudi vole Tolkina toliko koliko ga i ja volim. Primi puno pozdrava
    Faramira su u filmu totalno upropastili i ne mogu da ti opisem koliko sam razocaran...:(
    I meni je drago da toliko vas odgovara na ovu temu. Najzad sam uspeo da nadjem istomisljenike... :)
    Stvarno bi o Tolkienu trebao da se napise roman pohvala, ako neko uspe da nadje prave reci koje opisuju njegovo stvaralastvo...
    Mnogo pozdrava i sa moje strane i samo ovako nastavi:)

Početnik
    Učlanjen
    26.06.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

hvala ti puno, necu biti tu neko vreme, ali eto mene kad se vratim sa odmora - na zalost, ne idem u Srednju zemlju :(

Učlanjen
    11.05.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

hvala ti puno, necu biti tu neko vreme, ali eto mene kad se vratim sa odmora - na zalost, ne idem u Srednju zemlju :(
    Eh, na zalost:( ni ja:(
    Ipak lepo se provedi:)

Početnik
    Učlanjen
    26.06.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

hvala ti, drago mi je da smo se (na kratko ) upoznali na pricaonici. Evo me samo na brzinu da se javim, i da pozdravim tebe i ostatak vilenjackog drustva, cujemo se

Učlanjen
    11.05.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

hvala ti, drago mi je da smo se (na kratko ) upoznali na pricaonici. Evo me samo na brzinu da se javim, i da pozdravim tebe i ostatak vilenjackog drustva, cujemo se
    Da, cujemo se, pozdrav...

Bazdy
    Guest

Podrazumevano Re: Tolkien fanovi javite se!

Citat Original postavio Feanor the elf king
    Ja sam veliki fan i rado bih pricao sa svojim sunarodnicima o ovoj temi.
    Ko god je zainteresovan za ovu temu neka se javi.Ne mora da bude o Gospodaru Prstenova nego i o svim tolkinovim delima i stavaralastvu uopste.
    Dragi prijatelju ako je sve to što tvrdiš istina, onda lepo u svoj Internet pretraživač ukucaj sledeću adresud: www.tolkien.co.yu i naći ćeš se baš u onakvom društvu kakvo si tražio

P.S. Obavezno mi se javi kada stigneš!!!!

Učlanjen
    11.05.2003.
    Reputaciona moć
    73

Citat Original postavio Bazdy
    Citat Original postavio Feanor the elf king
    Ja sam veliki fan i rado bih pricao sa svojim sunarodnicima o ovoj temi.
    Ko god je zainteresovan za ovu temu neka se javi.Ne mora da bude o Gospodaru Prstenova nego i o svim tolkinovim delima i stavaralastvu uopste.
    Dragi prijatelju ako je sve to što tvrdiš istina, onda lepo u svoj Internet pretraživač ukucaj sledeću adresud: www.tolkien.co.yu i naći ćeš se baš u onakvom društvu kakvo si tražio

P.S. Obavezno mi se javi kada stigneš!!!!
    Dragi prijatelju, u mom internet pretrazivacu vec stoji ukucana adresa www.tolkien.co.yu i svakako ce mi biti zadovoljstvo da ti se javim
    Pozdrav!

Bazdy
    Guest

Podrazumevano Tolkien fanovi javite se!

Čudo jedno je ovaj Internet. Očas posla nadješ prijatelja i istomišljenika ...

Učlanjen
    11.05.2003.
    Reputaciona moć
    73

Citat Original postavio Bazdy
    Čudo jedno je ovaj Internet. Očas posla nadješ prijatelja i istomišljenika ...
    Ma da. Totalno si u pravu...
    Cujemo se

Данко
    Guest

Podrazumevano Одговор

Ма,јесте,потпуно си у праву.Него,пријатељу,пишит да би нас било више.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.08.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Hello

Evo i ja cu vam se prikljuciti!
    Feanore ti bas volis da otvaras zanimljive teme 8) !
    Kao sto sam pre pisala u ''Hvala bogu da jos neko voli Tolkina''ja sam teski tolkinofil!!
    Citala sam skoro ako ne i sva njegova dela i po nesto od njegovog sina Kristofera!!
    I mislim da ceo forum ne bi bio dovoljan za toliko diskusija samo o Prof.Tolkinu
    Ja tebi Feanore iskreno cetitam sto ipak tamo u tudjini si se zapitao kako je knjiga primljena ovde kod nas,al ja tebe da pitam imas li tamo istomisljenika,milsim ljudi koji vole Tolkina skoro ili isto kao i mi sto ovde pisemo???

Učlanjen
    11.05.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Pa sta da ti kazem, ako i ima Tolkienovaca, onda ja ne poznajem ni jednoga uzivo (osim moje sestre koju sam jedva nagovorio da procita jedno od njegovih dela... ). Pricao sam sa nekima, ali samo preko chata... U mom kraju ne poznajem nikoga ko voli Tolkiena ili njegova dela... To ja ne mogu da shvatim, i jedini nacin da razgovaram sa nekim o ovoj temi je preko neta... Mislim, stvarno je sramota, ipak je Tolkien engleski pisac, i englezi bi trebali da se ponose njime... Ja se ponosim da sam delom englez, bas zbog toga sto je i Tolkien to bio... (mislim, ponosim se ja i sto sam Srbin, naravno...), ali kud ces bolje kombinacije
    Ma zezam se, ali u sustini, kazem ti da ne poznajem licno ni jednog engleza koji voli Tolkiena, a kamoli da je zagrizeni fan njegovih dela (kao sto sam ja, a i vecina sa ovog Foruma...). Ali je zato internet pravo cudo, i to je spas, jer preko neta komuniciram sa ljudima koji su istomisljenici... Bilo bi mi drago da pricam i uzivo sa Tolkienovim fanovima iz Srbije, ali kada god odem na Pricaonicu, smatraju me cudakom, i ne vidim nikoga ko bi hteo da prica o ovoj temi, nego svi pricaju isto... UK chatovi su drugaciji, pise naslov teme npr:Forest of Lothlorien, i ti odma znas da se unutra vodi diskusija o vilenjacima i to uglavnom iz Lotholoriena . Joj, ala sam se raspisao, uglavnom, mislim da si razumela sustinu, na zalost ovde nema toliko Tolkienovaca koliko bi trebalo da ih bude... ALi drago mi je da bar u Srbiji ima (bar se nadam...).
    Veeeeliki pozdrav, i nadam se da cemo moci da se cujemo preko maila...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.08.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

ufff...pa mozda ne gledas na pravim mestima ..sta da kazem zao mi je,ali it sto kazes net je cudo!
    Iskerno ja mogu da se pohvalim da imam drustvo koje je duboko u Tolkien vodama!!!
    Ali eto ja sam imala srece da ih nadjem!Imam cak druga sa kojim se stalno nadmecem sa nekim temama ili citatima iz LOTR-a (pre smo se cak kladili ko ce vise puta da procita LOTR)
    Ali ako takvih ljudi ti nemas tamo tu smo ti uvek mi!
    Send me an e-mail or two,ok? :wink: :wink:

Učlanjen
    11.05.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Pa eto, ti imas srece... Ja barem imam sestru da sa njom razgovaram o toj temi... I to je nesto... ALi sta cu... Voleo bih i ja da imam takve drugove, ali na zalost... A sto se tice maila, sto da ne, samo mi daj adresu... Pa se cujemo... Ako imas hotmail adresu, mozemo i preko MSN-a da se cujemo...
    Uglavnom, pozdrav..

Iskusan Zvezdica (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    244

Podrazumevano Cao, evo i mene

Dugo mi je trebalo da pronadjem ovaj forum...

Ovako: slazem se da su Faramira iskasapili u filmu (moram da priznam nesto: ja sam bila zaljublejna u njega, mislim, u Faramirra iz knjiga.. a volim i Sema.. mada, ljubav mog zivota sto se tice knjige je dafinitivno Bregalad. E, znam, luda sam, ali mi se zaista svidjao! )

A sto se tice opsednutosti i dopisivanja: Feanore (a i svi ostali), VEOMA sam raspolozena u svakom trenutku za bilo koju raspravu o LotR i Tolkinu. Ja sam zaludjenik, pa ako vam to odgovara, mozemo da se dopisujemo i sve.
    Ko god hoce da se dopisuje, neka mi posalje PM (kako mi to zovemo... Privatna poruka?) i ja cu mu dati email (da bas ovde ne saljemo mailove, i onako mi je sanduce puno djubretra). Ozbiljno mislim: Feanore i ostali, javite se!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.08.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Hej vazi Zvezdice,mozda se jos i vidimo!Ja ti zivim samo sa druge strane Dunava!
    Feanore moj mail cu i tebi poslati preko PM,imam hotmail,ali ga daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavno nisam koristila i da budem iskrena ne secam se bas kako ide tako da cu ti ostaviti mail sa yahoo-a!

A sad ljudi pisite malo ovo treba da bude jedna od najvecih tema....
    COME ON PEOPLE LET ME SEE HOW MUCH U LOVE TO READ TOLKIEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Učlanjen
    21.07.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    244

Podrazumevano

Varda, poslala sam ti moj email. Uzgred, ja najvise koristim AIM mesendzer.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.08.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

hey da li si sigurna jer ja nisam dobila tvoj mail?

Učlanjen
    11.05.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Huh, ja sam sada na Floridi , tako da ne mogu da odgovaram tako brzo, ali evo poslacu vam i ja malove, Varda, tvoj sam vec primio, pa cu ti vec napisati poruku...
    Sada zurim, pozdrav...

Učlanjen
    21.07.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    244

Podrazumevano

Blago tebi!

... "dok se drugi pecinski ljudi lepo kupaju, mi ovdeumiremo od zege!"

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.08.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Ne znam za za tebe al ja imam moj dunav da me rashladi

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.08.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

ja ja mmmallo mmuccam

Učlanjen
    11.05.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

He he, pa sta cu... Moram da se mucim na ovoj Floridi sa glupim Amerima , ali evo izdrzavam... Pa cim budem imao vise vremena, ja cu da pisem...

Strana 1 od 8 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Fanovi "AZRE" javite se!!! Vrati se JOHNNY!
    Autor lukarelli u forumu Muzika
    Odgovora: 792
    Poslednja poruka: 25.03.2011., 21:34
  2. fanovi indijane javite se!
    Autor Elvin u forumu Košarka
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 08.03.2006., 12:28

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku