Ignoranti... >:(

joGooOOD

Ističe se
Poruka
2.201
Ljudi koji propagiraju sovinizam....Ima jedan(decko) koji mrzi hrvate,slovence(ON SVE MRZI OKO NAS A DA NISU 100 SRBI),mrzi evropsku uniju jer nam unistava nase socijalne zgrade,mrzi je jer nam menja valutu...besan je bio na 1 bracni pariz hrvatske i nije ih jedine da se ne bi osecali glupo tapsao kao dobrodoslicu,on je jedini cutao i besno gledao...
 
Da se nije samo previse naljutio jer su nas hrvati pobedili u rukometu?

Ama takvi ljudi nisu normalni.Pa hrvati/slovenci itd. su slicni nama.Imam sestru(omiljenu) u Hrvatskoj i druzim se sa Hrvatima kad odem tamo i super su.

Takve ljude treba strpati u Hag da ih muce.
 
joGooOOD:
Ljudi koji propagiraju sovinizam....Ima jedan(decko) koji mrzi hrvate,slovence(ON SVE MRZI OKO NAS A DA NISU 100 SRBI),mrzi evropsku uniju jer nam unistava nase socijalne zgrade,mrzi je jer nam menja valutu...besan je bio na 1 bracni pariz hrvatske i nije ih jedine da se ne bi osecali glupo tapsao kao dobrodoslicu,on je jedini cutao i besno gledao...
Taj lik nije 100% SRBIN a nije ni 50% zdrav u glavu...
 
joGooOOD:
Ljudi koji propagiraju sovinizam....Ima jedan(decko) koji mrzi hrvate,slovence(ON SVE MRZI OKO NAS A DA NISU 100 SRBI),mrzi evropsku uniju jer nam unistava nase socijalne zgrade,mrzi je jer nam menja valutu...besan je bio na 1 bracni pariz hrvatske i nije ih jedine da se ne bi osecali glupo tapsao kao dobrodoslicu,on je jedini cutao i besno gledao...

Pa dobro, decko je verovatno tako vaspitan, tj. verovatno u takvoj porodici zivi... ali to je potpuno besmisleno... Narocito kad mi, odn. mladje generacije mrze hrvate ili oni nas,samo zato sto su nasi ocevi ratovali sa njima i medjusobno se ubijali... Pa zar nasa deca treba da mrze amerikance zato sto su nas bombardovali neki bolesnici, a nasa deca to nisu ni prezivela... Ma, ima svacega stvarno... Mislim da se taj problem, odnos hrvata i srba nikad nece pormeniti, jer ce uvek postojati i ovde i tamo, neki manijaci koji ce neke svoje licne probleme resavati tako sto ce mrzeti ljude koje i ne poznaju... a mi nazalost tu nishta ne mozemo uciniti... sem da svoju decu, jednog dana drugacije vaspitamo! :idea:
 
ali fora je u tome sto mi JESMO mladja generacija,i mi(vecina)NIJE zivela ili bila svesna ratova...mi NE MIOZEMO objektivno da ocenimo...samo da slusamo price ispunjene besom i time da trujemo srce...p.s. svima srecan dan zaljubljenih 8)
 
ma lik je opterecen stvarima o kojima pojma nema npproblem sa hrvatima daj bwe to nije problem s hrvatima nego sa ustasama jel ipak hrvat ne znachi sutasa ko sto ni srbin ne znachi cetnik kakvo god to znachenje imalo :) Sem toga ni jedan srbin nije 100% srbine covece J.E.B.A.L.I. nas turci 500 godina :) i kako sad da budemo cistokrvni :)
e da i pored toga shto su nemci za vreme II svetskog ubijali sve koji nisu belci 7 od deset nemica navodi da joj je jedna od pozeljnijih osobina kod muskarca to da bude crnac pa ti vidi shto je ovo lud svet :)
Sem toga taj lik shto mrzi sve ,cisto se pitam zna li on zashto ih mrzi ?
 
hehe meni su oni smešni...Možda i ne bi trebalo, ali ja takve ingorišem.
Verovatno im je glava puna naše burne prošlosti, pa u takvom svetu žive i danas. Treba im pokazati da su ti ratovi i takva shvatanja zastarela, ali kako je već neko ovde rekao ta mišljenja su sigurno iz porodice, pa je takav "koren" teško isčupati...
Ako je za utehu, nije takvih mnogo (ja se bar nadam)... :)
Alexxandar:
Sem toga taj lik shto mrzi sve ,cisto se pitam zna li on zashto ih mrzi ?
Da i ja se to pitam...
 
Master_Chief:
Zasto mi nesto govori da je taj nacionalista iz cetnicke porodice... :)
ja bi pre rekla porodice koja nije cisto srpska...takvi ljudi obicno imaju te 3pove...ili mozda ima neku poturicu u familiji ili tako nesto...


naravno ne svi,i to nije bila nikakva nacionalisticka prozivka (ovo "takvi")
 
miss:
Master_Chief:
Zasto mi nesto govori da je taj nacionalista iz cetnicke porodice... :)
ja bi pre rekla porodice koja nije cisto srpska...takvi ljudi obicno imaju te 3pove...ili mozda ima neku poturicu u familiji ili tako nesto...


naravno ne svi,i to nije bila nikakva nacionalisticka prozivka (ovo "takvi")
Ne verujem da nije 100% srbin jer ipak nije bas pametno "lajati" kao sto on radi jer tamo gde zivi sigurno znaju ko je i sta je...mada ima i onih koji su bili u partiji a danas imaju slavu i idu u crkvu i veci su hriscani od pape.
 
joGooOOD:
Ljudi koji propagiraju sovinizam....Ima jedan(decko) koji mrzi hrvate,slovence(ON SVE MRZI OKO NAS A DA NISU 100 SRBI),mrzi evropsku uniju jer nam unistava nase socijalne zgrade,mrzi je jer nam menja valutu...besan je bio na 1 bracni pariz hrvatske i nije ih jedine da se ne bi osecali glupo tapsao kao dobrodoslicu,on je jedini cutao i besno gledao...

Danas je vise takvih, Srbiji bi bilo bolje.

Tudje ne pozeli,svoje ne daj.
 
joGooOOD:
Ljudi koji propagiraju sovinizam....Ima jedan(decko) koji mrzi hrvate,slovence(ON SVE MRZI OKO NAS A DA NISU 100 SRBI),mrzi evropsku uniju jer nam unistava nase socijalne zgrade,mrzi je jer nam menja valutu...besan je bio na 1 bracni pariz hrvatske i nije ih jedine da se ne bi osecali glupo tapsao kao dobrodoslicu,on je jedini cutao i besno gledao...
Ne bi bilo lose da taj "gospodin" ode u neku stranu zemlju, gde ga svi mrze i vredjaju ga kako stignu!!! 8) Slucajno sam imala iskustva sa takvim osobama, samo sto oni nisu mrzeli hrvate, nego samo srbe! Ovde svi misle da su srbi najgori narod i vredjaju te kako stignu. Uzgred ja sam u svajcarskoj. Ovi svajcarci, naravno ne svi, su tako glupi ponekad. Narocito muski! Mislim samo gledaju kako mogu da te drukaju i cine sve da se lose osecas. :( Tako mi je barem bilo na pocetku, ali sa vremena na vreme su me neki upoznali i uvideli su da nisu svi srbi losi. Ti bi tom drugu mogao da kazes da je glupo od njega, ako mrzi neku osobu pre nego sto je uopste upoznao! Sigurno ima nekih losih hrvata! :roll: Boze moj, pa niko nije savrsen, ali ne treba suditi o nekome pre nego sto si ga uopste upoznao. Taj tvoj drug ce to da shvati tek kada se sam bude nasao u takvoj situaciji! :wink:
 
andy,barem znam za nemce da su neprijatni kada je u vezi da si stranac,no nemam blage za shvajcarce :? elem...setila sam se,nesto smo pricali u busu i neko spomene kako je umro onaj glavni sa grand shoua...oua :!: elem i on kaze kakbo bi on rado krenuo njegovim stopama,ja mu odgovorim da ne sumnjam a on kao "pa ja se ne trujem mentallikom...'ja mu lepo objasnim da ja ne slusam metaliku i da metalluica i metal nije isto po 100ti put :roll: a on samo oh da izvini mental.... :lol: poor pig :roll: na to se moja ortakinja okrene i upita ga da li je zaista ubedjen da je popio svu pamet ovog sveta a on kao..dada ja sam sledeci president :shock: :lol: :lol: :twisted: i rekao je da su svi pravci u metalu isti...fat bastard
 
winnetou:
LPhoklica:
inspirion:
Danas je vise takvih, Srbiji bi bilo bolje.
Tudje ne pozeli,svoje ne daj.
mislim se, da li se šališ ili...?
hehe haa...da jako smešno...
Ima vas i previše pa srbija živi u izolaciji već decenijama...

paaaa, ja sam se uplasila.. ako se salis, onda hmm.. nije, ovaj, bas dobro ispalo..

Drage devojke,

najgo ri su oni sto vole tudje.
osnova uspeha svake nacije je voljenje najvise svoga.
Nemci i Francuzi se mrze.To je normalno.Niko se ne pravi pametan zbog toga.Ma da ne sirim pricu.Dosta su Srbi bili komunisti i kosmopoliti.
 
ändy:
E joGooOOD, muski uvek misle da su najpametniji! :roll: Nije ni cudo sto taj planira da bude predsednik! :lol:

Mora da smo se upoznali na nekom predizbornom mitingu
:lol:

Malo ste mladje i jos naivnije.Ne bih da vam rusim ideale.
Cuvajmo nase i branimo ga,jer nigde nece biti lepse nego ovde.Svima nama.Pozdrav i pamtite ovo.
 
inspirion:
ändy:
E joGooOOD, muski uvek misle da su najpametniji! :roll: Nije ni cudo sto taj planira da bude predsednik! :lol:

Mora da smo se upoznali na nekom predizbornom mitingu
:lol:

Malo ste mladje i jos naivnije.Ne bih da vam rusim ideale.
Cuvajmo nase i branimo ga,jer nigde nece biti lepse nego ovde.Svima nama.Pozdrav i pamtite ovo.

naravno da - cuvajmo nase i branimo ga - ali, ne mrzimo ostalo!! nikako ne mrzimo tudje!!
 

Back
Top