Francuski u Parizu
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Francuski u Parizu

lolly_021
    Guest

Podrazumevano Francuski u Parizu

Interesuju me visemesecni kursevi u Parizu, kakve su cene? Nesto sam gledala, za semestar na Sorboni treba oko 1000 evra ali koliko mi treba za ostale troskove? Ako neko ima iskustva, bila bih veoma zahvalna na informacijama...

SandraSandraS
    Guest

Podrazumevano

imas tzv kurs alijanse iz vise nivoa, prakticno ako nemas pojma jednu jedinu rec, pa redom slusas to i polazes. To su ti kursevi za strance! Ne znam kako se tacno pise to, ali verovatno mozes na nekom pretrazivacu da nadjes!Videla sam da taj ispit traze i za studiranje u Lozani na njihovom univerzitetu, udji na www.unil.ch cini mi se da je ovo sajt i odatle probaj da udjes u te kurseve! Moja ex drugarica je to polagala u Parizu, al kazem Ex!
    Srecno

jelena parlic
    Guest

Podrazumevano Re: Francuski u Parizu

Citat Original postavio lolly_021
    Interesuju me visemesecni kursevi u Parizu, kakve su cene? Nesto sam gledala, za semestar na Sorboni treba oko 1000 evra ali koliko mi treba za ostale troskove? Ako neko ima iskustva, bila bih veoma zahvalna na informacijama...
    Cao, ja zivim od nedavna u Parizu tako da sam sve obila institucije da bih nasla pravu.Ako hoces obrati mi se privatnom porukom jer mislim da bih mogla da ti pomognem,ali mi trebaju detaljnije informacije o tebi,tj koji bi bio glavni razlog tvog dolaska u Pariz,koliko imas godina i malo vise detalja kako bih znala da ti odgovorim.Moja adresa jelenaparlik@klub-internet.fr

lolly_25
    Guest

[/quote]Cao, ja zivim od nedavna u Parizu tako da sam sve obila institucije da bih nasla pravu.Ako hoces obrati mi se privatnom porukom jer mislim da bih mogla da ti pomognem,ali mi trebaju detaljnije informacije o tebi,tj koji bi bio glavni razlog tvog dolaska u Pariz,koliko imas godina i malo vise detalja kako bih znala da ti odgovorim.Moja adresa jelenaparlik@klub-internet.fr[/quote]

Jelena, bas super sto si se javila, volela bih da stupimo u kontakt ali nesto nije u redu sa ovom tvojom adresom, ne mogu da ti posaljem mail. Mozes se i ti meni javiti na ljvujadinovic@mail.com ili ostavi drugi mail. Pozdrav!

Početnik MIRIVAN (avatar)
    Učlanjen
    18.07.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Red face Re: Francuski u Parizu

Pozdrav nasim Parizanima,ja bih sa francuskim jezikom malo sacekala.Jos sam u opstoj ofanzivi oko mojih umetnickih slika.Nadam se da se ne ljutite sto vam na ovoj temi prosledjujem adresu svoje galerije.Volela bih da sve nase ljude u centru sveta slikarstva obavestim o svom radu.Kod nas sam naisla na ogromnu blokadu (toliko o kolegijalnosti),pa sada potpuno sama pronalazim nacine,mogucnosti za moje "prvence".Ako imate dobre volje,moje radove mozete pogledati na Internetu Riznica Serbska pod nazivom GALERIJA UMETNICKIH SLIKA,ili u Web imeniku u kategoriji RAZNO (na cetvrtoj strani,Mirjana Ivanovic Mirivan).Od velikog znacaja mi je vase objektivno misljenje,dobronamerni komentari...U napred hvala i puno pozdrava od slikarke Mirjane Ivanovic Mirivan

Elita
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

Citat Original postavio MIRIVAN Pogledaj poruku
    Pozdrav nasim Parizanima,ja bih sa francuskim jezikom malo sacekala.Jos sam u opstoj ofanzivi oko mojih umetnickih slika.Nadam se da se ne ljutite sto vam na ovoj temi prosledjujem adresu svoje galerije.Volela bih da sve nase ljude u centru sveta slikarstva obavestim o svom radu.Kod nas sam naisla na ogromnu blokadu (toliko o kolegijalnosti),pa sada potpuno sama pronalazim nacine,mogucnosti za moje "prvence".Ako imate dobre volje,moje radove mozete pogledati na Internetu Riznica Serbska pod nazivom GALERIJA UMETNICKIH SLIKA,ili u Web imeniku u kategoriji RAZNO (na cetvrtoj strani,Mirjana Ivanovic Mirivan).Od velikog znacaja mi je vase objektivno misljenje,dobronamerni komentari...U napred hvala i puno pozdrava od slikarke Mirjane Ivanovic Mirivan
    Ne ljutimo se, samo si vasrksla temu od praistorije

Učlanjen
    18.07.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Red face Re: Francuski u Parizu

Ma znam ja da je to praistorijska tema,ali trenutno mi ta cinjenica nije niodkakve koristi.Mada, na dobrom sam putu da me dokrajce,a onda se iskreno nadam da sam zasluzila da i ja sa svojim slikama vaskrsnem.A mozda je to i uslov kod nas u Srbiji za nove slikare
    Poslednji put ažurirao/la MIRIVAN : 27.07.2009. u 21:46

Učlanjen
    18.07.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

[QUOTE=MIRIVAN;10544945]Ma znam ja da je to praistorijska tema,ali trenutno mi ta cinjenica nije niodkakve koristi.Mada, na dobrom sam putu da me dokrajce,a onda se iskreno nadam da sam zasluzila da i ja sa svojim slikama vaskrsnem.A mozda je to i uslov kod nas u Srbiji za nove slikare

Nov član
    Učlanjen
    18.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

zdravo, imam sedamnaest godina i veoma sam zainteresovana za ucenje stranih jezika u inistranstvu. S obzirom da je moj razredni staresina profesorka francuskog razgovarala sam i sa njom.Rekla je da ce videti nesto u francuskom kulturnom centru ali sam odlucila da ipak nesto sama potrazim. mene interesuju letnji kursevi koji bi se uklopili sa letnjim raspustom. interesuju me sajtovi nekih skola ali i cene. ne bih mogla da se odlucim na neku od skupljih skola zbog finansijske situacije.ukoliko neko ima iskustva ili nekoh informacija neka mi javi jer bi mi to mnogo znacilo.
    hvala unapred!

Elita
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

Mogu li da znam u koju skolu ides posto vidim da si iz Nisa

Ističe se sensimilija (avatar)
    Učlanjen
    18.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    141

Citat Original postavio milica nish Pogledaj poruku
    zdravo, imam sedamnaest godina i veoma sam zainteresovana za ucenje stranih jezika u inistranstvu. S obzirom da je moj razredni staresina profesorka francuskog razgovarala sam i sa njom.Rekla je da ce videti nesto u francuskom kulturnom centru ali sam odlucila da ipak nesto sama potrazim. mene interesuju letnji kursevi koji bi se uklopili sa letnjim raspustom. interesuju me sajtovi nekih skola ali i cene. ne bih mogla da se odlucim na neku od skupljih skola zbog finansijske situacije.ukoliko neko ima iskustva ili nekoh informacija neka mi javi jer bi mi to mnogo znacilo.
    hvala unapred!
    evo ti informacija o casovima u FKC, imas tu i raspored kurseva, cene, kontakte..
    http://www.ccf.org.yu/srp/04a.htm
    cula sam i za neke solidne skolice ali ti FKC toplo preporucujem
    lilac wine

Slične teme

1. nasi u Parizu
    Autor sjajnazvezdica u forumu Evropa
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 03.11.2014., 18:15
  2. Manga sajam u Parizu
    Autor umrimuski u forumu Manga
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 18.09.2009., 15:38