Losa cirkulacija

V

Van Goga

Gost
Imam jako losu cirkulaciju,kako krenu temperature ispod 20 stepeni ja se smrzavam.Zimi ne mogu da zagrejem noge,grozan osecaj.U poslednjih mesec dana osecam kako mi trnu ruke, jako mi je slab protok krvi kroz vene.Da li neko zna neki prirodni lek za poboljsanje cirkulacije i da li je imao slican problem? Da, zaboravih reci da imam 36 god.
 
Tu nazlost nema nekog posebnog leka.Verovatno imas u porodici osobe sa slabom cirkulacijom.Mlada si da uzimas lekove koji poboljsavaju cirkulaciju ali ako stvarno ti mnogo smeta javi se vakularnom hirurgu,pa da u konsultaciji sa njim dobijes terapiju.Jedino sto ti mogu preporuciti je da ako si pusac ostavis cigarete jer to unistava krvne sudove.I nemoj da nosis preterano uske carape pogotovo sokne ili tako nesto sto ima jak lastis jer to jos vise zaustavlja cirkulaciju.I proveri krvnu sliku,mozda si anemicna.
 
Hvala dr! Istina je da mi je nekad gvozdje na donjoj granici.Ne pusim i prilicno se zdravo hranim.Kod malokrvnosti mi je jako pomogao maticni mlec u kombinaciji sa polenom i medom.Ali,hladni dani dolaze....
 
Van Goga:
Imam jako losu cirkulaciju,kako krenu temperature ispod 20 stepeni ja se smrzavam.Zimi ne mogu da zagrejem noge,grozan osecaj.U poslednjih mesec dana osecam kako mi trnu ruke, jako mi je slab protok krvi kroz vene.Da li neko zna neki prirodni lek za poboljsanje cirkulacije i da li je imao slican problem? Da, zaboravih reci da imam 36 god.
Preporucujem brzo hodanje svaki dan sat vremena,pij dosta vode,jedi voce i povrce.Izbaci masnu hranu,alkohol i cigare.
 
Van Goga:
Imam jako losu cirkulaciju,kako krenu temperature ispod 20 stepeni ja se smrzavam.Zimi ne mogu da zagrejem noge,grozan osecaj.U poslednjih mesec dana osecam kako mi trnu ruke, jako mi je slab protok krvi kroz vene.Da li neko zna neki prirodni lek za poboljsanje cirkulacije i da li je imao slican problem? Da, zaboravih reci da imam 36 god.
Preporucujem brzo hodanje svaki dan sat vremena,pij dosta vode,jedi voce i povrce.Izbaci masnu hranu,alkohol i cigare.
 

Back
Top