Losa cirkulacija
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Losa cirkulacija

Van Goga
    Guest

Podrazumevano Losa cirkulacija

Imam jako losu cirkulaciju,kako krenu temperature ispod 20 stepeni ja se smrzavam.Zimi ne mogu da zagrejem noge,grozan osecaj.U poslednjih mesec dana osecam kako mi trnu ruke, jako mi je slab protok krvi kroz vene.Da li neko zna neki prirodni lek za poboljsanje cirkulacije i da li je imao slican problem? Da, zaboravih reci da imam 36 god.

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Tu nazlost nema nekog posebnog leka.Verovatno imas u porodici osobe sa slabom cirkulacijom.Mlada si da uzimas lekove koji poboljsavaju cirkulaciju ali ako stvarno ti mnogo smeta javi se vakularnom hirurgu,pa da u konsultaciji sa njim dobijes terapiju.Jedino sto ti mogu preporuciti je da ako si pusac ostavis cigarete jer to unistava krvne sudove.I nemoj da nosis preterano uske carape pogotovo sokne ili tako nesto sto ima jak lastis jer to jos vise zaustavlja cirkulaciju.I proveri krvnu sliku,mozda si anemicna.

Van Goga
    Guest

Podrazumevano

Hvala dr! Istina je da mi je nekad gvozdje na donjoj granici.Ne pusim i prilicno se zdravo hranim.Kod malokrvnosti mi je jako pomogao maticni mlec u kombinaciji sa polenom i medom.Ali,hladni dani dolaze....

LUSI
    Guest

Podrazumevano

JA BIH TI PREPORUCILA GINKOBILOBA KAPSULE JAKO SU DOBRE ZA PERIFERNU CIRKULACIJU KAO I ZA KONCENTECIJU

Guest

Podrazumevano Re: Losa cirkulacija

Citat Original postavio Van Goga
    Imam jako losu cirkulaciju,kako krenu temperature ispod 20 stepeni ja se smrzavam.Zimi ne mogu da zagrejem noge,grozan osecaj.U poslednjih mesec dana osecam kako mi trnu ruke, jako mi je slab protok krvi kroz vene.Da li neko zna neki prirodni lek za poboljsanje cirkulacije i da li je imao slican problem? Da, zaboravih reci da imam 36 god.
    Preporucujem brzo hodanje svaki dan sat vremena,pij dosta vode,jedi voce i povrce.Izbaci masnu hranu,alkohol i cigare.

Guest

Podrazumevano Re: Losa cirkulacija

Citat Original postavio Van Goga
    Preporucujem brzo hodanje svaki dan sat vremena,pij dosta vode,jedi voce i povrce.Izbaci masnu hranu,alkohol i cigare.

Van Goga
    Guest

Podrazumevano

Hvala svima! Sto se ginko bilobe tice planiram da je uzmem, cula sam da je dobra.Pozdrav!

Slične teme

1. Losa iskustva
    Autor Kitty Cat u forumu Domaće životinje
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 21.08.2010., 21:35
  2. Cirkulacija
    Autor milkic u forumu Zdravlje
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 18.02.2008., 20:10
  3. Cirkulacija ili ????
    Autor Apple u forumu Zdravlje
    Odgovora: 3