Treba mi prevod!

Soulraver

Zainteresovan član
Poruka
119
E, ovako devojka raskine samnom sa recenicom 'nasi stavovi se ne podudaraju'. Sta to znaci sa obzirom da smo se fino slagali.
P.S. nije da patim za njom nego jednostavno bi voleo da znam sta to znaci koji je to razlog.
 
Prijatelju, ne sagledavas problem - niste se vi lepo slagali, jer da jeste, nebi ona otisla sa tim recima. Ti imas predstavu da ste se lepo slagali, jer ti je ona tu predstavu omogucavala da vidis, dok nije puklo, jer ona nije mogla dalje.
8)
 
da nije znala kako da raskine a da te ne povredi mnogo!a verovatno ne postoji nikakav pravi razlog za raskid-jednostavno je prva zaljubljenost prosla i njoj to vise nije to!glavu gore-naci ces ti vec neku kojoj nije toliko stalo do stavova:)
 
Ma jednostavno, ta devojka je sa tobom imala pogresnu procenu i ok. Lepo se spremi, pali u grad, nadji devojku koja ti se svidja i koja ti odgovara, i nastavi dalje. Samo ne bedaci. :wink: :wink:
 
svi stavovi ne moraju imati nista sa odnosima u vezi, mada ima onih koji su od sustinske vaznosti. jednostasvno je sve puklo u jednom momentu i to sto je rekla je najblize istini. kreni dalje, uhvati voz i uzivaj u voznji.
 
Soulraver:
E, ovako devojka raskine samnom sa recenicom 'nasi stavovi se ne podudaraju'. Sta to znaci sa obzirom da smo se fino slagali.
P.S. nije da patim za njom nego jednostavno bi voleo da znam sta to znaci koji je to razlog.
Ne brini prijatelju.Dosadio si joj i jedva je cekala da pobegne od tebe.Mozda cak i kod nekog drugog!
Mene je jedna sutnula sa jos gorim izgovorom.PAZI SAD:"Ako ostanem sa tobom jos nedelju dana ,ostacu sa tobom ceo zivot!"
Ha zamisli tek to.E, to moze da proguta samo onaj ko veruje da se Deda mraz nocu ,za Novu, spusti niz dimnjak i pod jelku ostavi poklon. :D
 
mitkev:
Soulraver:
E, ovako devojka raskine samnom sa recenicom 'nasi stavovi se ne podudaraju'. Sta to znaci sa obzirom da smo se fino slagali.
P.S. nije da patim za njom nego jednostavno bi voleo da znam sta to znaci koji je to razlog.
Ne brini prijatelju.Dosadio si joj i jedva je cekala da pobegne od tebe.Mozda cak i kod nekog drugog!
Mene je jedna sutnula sa jos gorim izgovorom.PAZI SAD:"Ako ostanem sa tobom jos nedelju dana ,ostacu sa tobom ceo zivot!"
Ha zamisli tek to.E, to moze da proguta samo onaj ko veruje da se Deda mraz nocu ,za Novu, spusti niz dimnjak i pod jelku ostavi poklon. :D

LEPO TI COVEK RECE A JA BIH DA DODAM DA TI NJU IZGLEDA NISI DOVOLJNO DOBRO YEBAO !!!!

OK ????
 
Moracu da je pitam za prevod posto sad se kao druzimo pa nije glupo ali sam prvo hteo da imam predstavu o tome sta ce da kaze. Posto mnogo volim da znam nesto unapred.
P.S. Jel bila tema o najglupljim izgovorima za raskid?
 
"nashi stavovi se ne podudaraju"
mozhe biti:
1. e bole me qurac da ti crtam sve vishe...
2. jeasus chrishte, ne znam na koji nachin vishe da ga skinem sa... pa cu biti fina... ionako nishta ne konta
3. ili (sa mushkog aspekta) tvoji stavovi mene ne interesuju
 
Soulraver:
E, ovako devojka raskine samnom sa recenicom 'nasi stavovi se ne podudaraju'. Sta to znaci sa obzirom da smo se fino slagali.
P.S. nije da patim za njom nego jednostavno bi voleo da znam sta to znaci koji je to razlog.

Pa pitaj je pobogu. Nema univerzalnog odgovora, ali u svakom sluchaju ta devojka je fina i pazi da ne povredi previ$e tvoja osecanja jer ili si nezan ko cvetic ili si agresivac pa gleda da te $utne diplomatijom da ne bude "ubio devojku pa sebe". No, ako bude$ insistirao na odgovoru mozhe da se desi da chuje$ ne$to $to bi te jo$ vi$e povredilo, zato ne dzaraj mechku!

btw. javi $ta ti je odgovorila
 

Back
Top