Nokia 6230

Lucky_Charm

Domaćin
Poruka
3.869
Hello,
uskoro treba da kupim no fon (imam n3330), pa ne mogu bas da se odlucim medju ovim silnim novim telefonima! :lol:
Dugo sam trazila neki koji ima sve, a nije mnooogo skup, pa sam slucajno nasla n6230. Svidja ju mi se funkc. i nije mnogo ruzan, al gledala sam neke slicice na netu, nesto su mi boje na ekranu crno-sive-bele! Nemam pojma... Ako neko ima ovaj fon, da li moze da mi kaze, da li su boje uzivo lepse, i da li vredi kupovati ovaj fon (licno mislim da jeste)!?
Hvala 8) 8)
 
MinM_4Life:
Hello,
uskoro treba da kupim no fon (imam n3330), pa ne mogu bas da se odlucim medju ovim silnim novim telefonima! :lol:
Dugo sam trazila neki koji ima sve, a nije mnooogo skup, pa sam slucajno nasla n6230. Svidja ju mi se funkc. i nije mnogo ruzan, al gledala sam neke slicice na netu, nesto su mi boje na ekranu crno-sive-bele! Nemam pojma... Ako neko ima ovaj fon, da li moze da mi kaze, da li su boje uzivo lepse, i da li vredi kupovati ovaj fon (licno mislim da jeste)!?
Hvala 8) 8)
Telefon je super i boje su ok ali razmisli i o nokiji 6600
 
Ne vredi te pare. To ti je samo prepakovan 6600. Sa malo izmenjenim softwareom. Sa tim modelom se NOKIA propisno zayebala, mada sa druge strane uziva solidnu popularnost. Verovatno zato sto je prvi NOKIIN tzv. smartphone na preklop.
 
Ne znam koliko dugo koristis Nokia telefone ali ja od kad imam telefone samo tu nosim. Imao sam svasta ali 6230 pa jeddna velika praznina pa svi ostali. Extra je telefon odusevices se!!!!!!!!!!!!
 
Kad_LupimLupim:
Ne vredi te pare. To ti je samo prepakovan 6600. Sa malo izmenjenim softwareom. Sa tim modelom se NOKIA propisno zayebala, mada sa druge strane uziva solidnu popularnost. Verovatno zato sto je prvi NOKIIN tzv. smartphone na preklop.
Nemoj da mesas babe i zabe taj. fon nije na preklop... To o cemu ti pricas je 6260...
 
Kako ja jedini, od svih ovde prisutnih, posedujem tu marku i taj tip telefona moja rec samim tim ima najvecu tezinu. Telefon je VRH! Gotovo da ne postoji funkcija koja nije u njega ugradjena - FM radio prijemnik, digitalni fotoaparat i video kamera (pravi snimke do 4 min. duzine), diktafon, mp3 plejer (mogu se slusati i fajlovi u AAC formatu), Bluetooth, IC port, itd. Poseduje i EDGE tehnologiju, koju doduse jos uvek ne podrzavaju nasi operateri, a koja predstavlja usavrseni GPRS (cetiri puta brzi prenos podataka mobilnim internetom, stalno prisustvo na mrezi). Jednoga dana, kada postane dostupan i ovde u Srbiji (citaj-supku sveta) moci cemo da gledamo televizijski program na displeju svog aparata.
 
Vau, ti jedini posedujes NOKI-u, vau, ti imas 6230... ja ti se klanjam ko bogu! :lol: :lol: :lol:

Vi' decko i ja imam NOKIU (7250i) i dosad sam imao samo NOKIE. Al' realno da se ne lazemo taj fon jeste dobar, al' te pare nikako ne vredi! Jer za par evra vise mozes da uzmes 6600 koja ima ne uporedivo vise mogucnosti!!!
Mislim ljudi spustite se na zemlju, to sto su vam omogucili da sa 6230 snimate 4 min. video materijala ne znaci da mogu da to i naplate debele pare!!!
 
Kad_LupimLupim:
Vau, ti jedini posedujes NOKI-u, vau, ti imas 6230... ja ti se klanjam ko bogu! :lol: :lol: :lol:

Vi' decko i ja imam NOKIU (7250i) i dosad sam imao samo NOKIE. Al' realno da se ne lazemo taj fon jeste dobar, al' te pare nikako ne vredi! Jer za par evra vise mozes da uzmes 6600 koja ima ne uporedivo vise mogucnosti!!!
Mislim ljudi spustite se na zemlju, to sto su vam omogucili da sa 6230 snimate 4 min. video materijala ne znaci da mogu da to i naplate debele pare!!!

Pa ako je toliko los ko sto kazes (mislim za te pare), znaci da ce mu cena spasti, kolko-tolko... A cu to i da sacekam... :wink:
 
Video klipovi na 6230 su zezce sranje , mnogooooo bolji izbor je 6600 , ustvari ako je telfon za zensku osobu onda neznam ali symbian je symbian , lepo je reko @kad lupim lupim @ 6230 je pregazilo vreme.Ja bih ti preporucio SE K700 ili SIemens S65 ili 6600 . K700 je vec pala cena na 220 eura :wink:
 
Cena mu je visoka jer je to ono sto NOKIA zove buissnes class. A oni su posle onih minijaturnih drugi tip phona kojima cena ne pada tako lako... Ocu reci nacekaces se, a kad dodje to vreme - onda ce tek da bude vremesan!!!
Jednostavno njima je cena uvek visa nego sto je realno.
 
MinM_4Life:
Kad_LupimLupim:
Vau, ti jedini posedujes NOKI-u, vau, ti imas 6230... ja ti se klanjam ko bogu! :lol: :lol: :lol:

Vi' decko i ja imam NOKIU (7250i) i dosad sam imao samo NOKIE. Al' realno da se ne lazemo taj fon jeste dobar, al' te pare nikako ne vredi! Jer za par evra vise mozes da uzmes 6600 koja ima ne uporedivo vise mogucnosti!!!
Mislim ljudi spustite se na zemlju, to sto su vam omogucili da sa 6230 snimate 4 min. video materijala ne znaci da mogu da to i naplate debele pare!!!

Pa ako je toliko los ko sto kazes (mislim za te pare), znaci da ce mu cena spasti, kolko-tolko... A cu to i da sacekam... :wink:
Nece njemu cena vise padati mozda za 5-10e na mesec dana...
 
123456789:
Video klipovi na 6230 su zezce * , mnogooooo bolji izbor je 6600 , ustvari ako je telfon za zensku osobu onda neznam ali symbian je symbian , lepo je reko @kad lupim lupim @ 6230 je pregazilo vreme.Ja bih ti preporucio SE K700 ili SIemens S65 ili 6600 . K700 je vec pala cena na 220 eura :wink:
E hvala ti, sad sam pogledala taj SE K700, svidja mi se a i ekran mi je lepsi od Nokiinog! :P Jos sad da odlucim i.... 8)
 
POP Mare:
MinM_4Life:
Kad_LupimLupim:
Vau, ti jedini posedujes NOKI-u, vau, ti imas 6230... ja ti se klanjam ko bogu! :lol: :lol: :lol:

Vi' decko i ja imam NOKIU (7250i) i dosad sam imao samo NOKIE. Al' realno da se ne lazemo taj fon jeste dobar, al' te pare nikako ne vredi! Jer za par evra vise mozes da uzmes 6600 koja ima ne uporedivo vise mogucnosti!!!
Mislim ljudi spustite se na zemlju, to sto su vam omogucili da sa 6230 snimate 4 min. video materijala ne znaci da mogu da to i naplate debele pare!!!


Pa ako je toliko los ko sto kazes (mislim za te pare), znaci da ce mu cena spasti, kolko-tolko... A cu to i da sacekam... :wink:
Nece njemu cena vise padati mozda za 5-10e na mesec dana...
pa doooobro... :roll:
 
posto meni taj video snimak nije nesto vazan, sem ako se ne cuje zvuk, vaznije su mi slike i mp3, koji od ova dva ima bolji zvuk, i kojem su slike lepse kad se prebace na komp!? :roll:
 
neodlucna:
posto meni taj video snimak nije nesto vazan, sem ako se ne cuje zvuk, vaznije su mi slike i mp3, koji od ova dva ima bolji zvuk, i kojem su slike lepse kad se prebace na komp!? :roll:
pa, ako ti je to bitno, onda je logican izbor N6230 - ima dodatnu memorijsku karticu, sto je za MP3 presudno (mislim da SE K700i ima samo 40MB za sve namene, sto je neoprostivo malo, ako tel uzimas i za slusanje muzike)

u svakom slucaju, N6230 je lepsa i bolja nego SE K700i...

a ako se odlucis za neki Symbian telefon, nemoj da zaboravis da instaliras antivirus :twisted:

~~~~~~~~~~~~~~~~
 

Back
Top